Idomi butybe

Pradėjo Aš, vasario 19, 2014, 14:07:48

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Sveikuciai. Rasiau temoj kazkokioj, taciau nekantrauju sulaukti atsakymo, tad sukuriau tema  :-\
Tai va. Mano istorija tokia...



Tai buvo prieš daug metų. Man tuo metu buvo apie devyneri metukai. Buvau susipykusi su mama. Išlėkiau susinervinusi į balkoną. Mane pasivijo močiutė, tik norėjo paprašyti sugrįžti namo.. Bet staiga abi pamatėme labai keista dalyką : kažkoks nepažystamas žmogus sau drąsiai vaikščiojo mūsų kieme, tai pirmyn, tai atgal. Judėjo gan greitai. Su močiute abi žiūrėjome sustingusios. Aš iš pradžių pagalvojau, kad tai buvo mano teta, nes buvo panašaus sudėjimo. Tačiau 'žmogus' pavaikščiojas grubiais žingsniais pirmyn, atgal netikėtai dingo... Nenuėjo, neišnyko o tiesiog dingo. Viena sekundę jis buvo ten, o kitą jau jo nebebuvo. Būčiau sakius iliuzyja, betai kad abi matėme tą patį vaizdą. Kilo klausimas : kas tai? Vaiduoklis ar dar kokia butybė?

do

gal tai mires žmogus, jo substancija ten ėjo, pataikiusi į laiko skylę :o
vistiek įdomu
vaikystėje matydavau nykštuką rytais vis tam pačiam gėlės vazone, norėjau susipažinti ir bandžiau,bet jis supykdavo ir dingdavo,tik lango stiklas skimbtelėdavo

Nykštuką pamatyti gan smagu manau  ;D o tą ką aš mačiau manau nelabai norėtų pamatyt kasnors..  :-\ aš visiškai buvau apie tai pamiršusi buvau, juk buvo taip seniai, bet prisiminiau tik vakar atsistojusi į lygiai tą pačią vietą, kur kažkada stovėdama ir išvydau tą keistą butybę.  :( Keista ir kraupu...

Trance

Galimas variantas, kad priklydo kokia tai būtybė iš kito išmatavimo, yra nemažai pasakojimų, kai žmonės sutinka keistas būtybes.. :)

do

turint omeny kad seniai man niekas nesirodo,tai priskirčiau vaiko fantazijai, itin laki pas mane, nors kai pamenu,nykštuko apranga buvo frakas,cilindras,skėtis ilga rankena ir kėdutė sulankstoma, skėtį pakardavo ant šakelės,kėdutę pasistato ir sėdi koja ant kojos, aš neprisimenu ar jis kalbėjo balsu,bet atminty likusi frazė"ir vėl šita snarglė", ta prasme aš jam sutrukdydavau gal ilsėtis,gal galvoti ar nežinau ką,žiūrėdavo į ryto saulę
bet man gražu tai prisiminti
o islandijoje gyvena nykštukai ištisomis kolonijomis,kaimais,miesteliais,va
ir sūnus mano ten gyvena ir kai tik iškris laisvesnė vasara-drošiu susipažinti su nykštukais, turiu juos pamatyti

Aukštyn