Is kur atsirado busas?

Pradėjo Benamis, spalio 22, 2012, 14:23:37

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Nežinukas

Tik tu nepyk mielas Benami, jei aš ir nemoku teisingai reikšti savo mintis:
Citata iš: Benamis  spalio 22, 2012, 21:10:06
Tu cia juokauji ar kaip? Nes kartais rimtai sunku suprasti tavo zinutes... (...) Bet taip pat cia negali buti nei teleportacijos reiskinys, nei kokio paralelinio pasaulio "isdaiga", nes manau tikrai apie tai isgirstumem

Tie, kas užsiima teleportacija, tau niekada nepraneš, kad jie tuo užsiima. Tai iš kur būtum ką girdėjęs apie tai? Na tai iš kur atsirado tas priešpriešos „transporteris", jei jis nebuvo klaidingai "teleportuotas" į tą tunelį?

Bet mano galva, lieka ir kita rimta galimybė, kad remontininkų brigada tiek prisisprogo (kaip priklauso), jog šovė "namo", tiesiai iš šalautinės nišos. Ką ir patvirtina užrašas "REMONT" ant to "transformuoto" sunkvežimio. Beja, tą mano prielaidą patvirtina ir tas faktas, kad "transformuoto" sunkvežimio priekis sudaužytas karėje (vairuotojo) pusėje, kas ir vyksta trenkiant į pro šalį važiuojančio sunkvežimio kėbulo bortą, norint išsukti dešinėn. Jei „vaiduoklis transporteris" būtų priešais važiavęs, būtų sumaltas visas priekis ir daugiau dešinėje (keleivio) pusėje. Kas neišvengiamai atspindi vairuotojo „saviginos" reakcija.

Na, kas dabar ne taip?


Benamis

Citata iš: Nežinukas  spalio 22, 2012, 21:49:35
Na, kas dabar ne taip?


Ryt parasysiu ir pateiksiu tau schema kodel tavo atsakymas visiskai nelogiskas, siandien jau tingiu :)

Nežinukas

Aš tai jau gerai išsimiegojau.

Laukiu loginės schemos.

omcikas

#18
spalio 23, 2012, 12:58:16 Redagavimas: spalio 23, 2012, 13:02:36 by omcikas
mano nuomone antras busas jau patyres avarija atskrido is galo, atbulas dideliu greiciu leke PALEI PAT  siena taip nustumdamas nuo sienos pirmaji busa.. kadangi jis atleke jau budamas atbulas tai susidaro apgaulingas ispudis, kad sie busai susidure katomusa. 

Teroras

Bet tada mes turetume matyti ta antra busa, be to pirmo buso vairuotojas manau tikrai nevaziuotu salia avarija patyrusio buso...

omcikas

#20
spalio 23, 2012, 18:32:47 Redagavimas: spalio 23, 2012, 18:39:32 by omcikas
pirmo buso vairuotojas nemate buso "vaiduoklio" nes jis jam atleke pavejymui is paskos.. Kitaip sakant negalejo matyt nes busas vaiduoklis atleke is galo. Busas vaiduoklis galbut lekdamas dideliu greiciu trenkesi i sonine siena (ar kur kitur) apsisuko ir is inercijos atbulas ileke, isispraude tarp sienos ir 1 buso. Kamera taip toli uz 1buso nemato, todel taip keistai ir atrodo.. jei gerai isiziuresi tai pirmas busas pries atsirandant busui vaiduokliui susvyruoja i sonus kas mano manymu yra tas momentas kai busas "vaiduoklis" is galo trenkiasi. Na Jis trenkiasi ne visai i 1busa, bet pirmiausiai i siena ir nuo sienos i 1 busa. Na suprantu gal nelabai itikinamai, bet versija ,kad busas is niekur atsirado mane irgi nelabai itikina  :)

Markamis

Citata iš: omcikas  spalio 23, 2012, 18:32:47
pirmo buso vairuotojas nemate buso "vaiduoklio" nes jis jam atleke pavejymui is paskos.. Kitaip sakant negalejo matyt nes busas vaiduoklis atleke is galo. Busas vaiduoklis galbut lekdamas dideliu greiciu trenkesi i sonine siena (ar kur kitur) apsisuko ir is inercijos atbulas ileke, isispraude tarp sienos ir 1 buso. Kamera taip toli uz 1buso nemato, todel taip keistai ir atrodo.. jei gerai isiziuresi tai pirmas busas pries atsirandant busui vaiduokliui susvyruoja i sonus kas mano manymu yra tas momentas kai busas "vaiduoklis" is galo trenkiasi. Na Jis trenkiasi ne visai i 1busa, bet pirmiausiai i siena ir nuo sienos i 1 busa. Na suprantu gal nelabai itikinamai, bet versija ,kad busas is niekur atsirado mane irgi nelabai itikina  :)


Tiesiog gali būti, kad tas nematytas busas buvo vilktas pirmojo buso jau seniau ir tik tuo metu papuolė į kadrą.

Skunk

Citata iš: Markamis  spalio 23, 2012, 21:46:29
Citata iš: omcikas  spalio 23, 2012, 18:32:47
pirmo buso vairuotojas nemate buso "vaiduoklio" nes jis jam atleke pavejymui is paskos.. Kitaip sakant negalejo matyt nes busas vaiduoklis atleke is galo. Busas vaiduoklis galbut lekdamas dideliu greiciu trenkesi i sonine siena (ar kur kitur) apsisuko ir is inercijos atbulas ileke, isispraude tarp sienos ir 1 buso. Kamera taip toli uz 1buso nemato, todel taip keistai ir atrodo.. jei gerai isiziuresi tai pirmas busas pries atsirandant busui vaiduokliui susvyruoja i sonus kas mano manymu yra tas momentas kai busas "vaiduoklis" is galo trenkiasi. Na Jis trenkiasi ne visai i 1busa, bet pirmiausiai i siena ir nuo sienos i 1 busa. Na suprantu gal nelabai itikinamai, bet versija ,kad busas is niekur atsirado mane irgi nelabai itikina  :)


Tiesiog gali būti, kad tas nematytas busas buvo vilktas pirmojo buso jau seniau ir tik tuo metu papuolė į kadrą.

Abejoju.  ???

Benamis

Citata iš: Nežinukas  spalio 23, 2012, 10:56:38
Laukiu loginės schemos.


Kad parengciau schema, visu pirma turiu zinoti kaip tavo manymu busas stovejo salutineje nisoje:



1 ar 2 variantas?

snofru

man atrodo ten nebuvo jokios nisos, jis tik naglai bande pralyst is desines, matyt pirmasis bande persirikiuot o tas paskubejo ir rukyk.

Karolis

Nezinukas teisus. Aiskiai matosi, kas is nisos isvaziuoja. O busas kuris isvaziavo is nisos, jam ir buvo musta i kaire puse, nes iskiso perdaug, o gal net nestabde...

Benamis

Citata iš: Karolis  spalio 25, 2012, 11:59:34
Aiskiai matosi, kas is nisos isvaziuoja.


Parodyk ta aiskia vieta, nes as kazkaip nepastebiu... :-\

TinSoldier

#27
spalio 25, 2012, 12:20:51 Redagavimas: spalio 25, 2012, 12:27:57 by TinSoldier
Tikrai įdomu, kur jūs tą aiškią nišą matot.. Tuo labiau, kad tunelyje tos nišos iš vis nėra :)
Google street view: http://virtualglobetrotting.com/map/lefortovo-tunnel/view/?service=0

Kiek pastebėjau, yra keletas durų, angų, ar skydinių kažkokių prie sienos pritaisytų. Bet nemanau, kad sunkvežimis nors į vieną iš jų tilptų.

EDIT: vienintelė vieta, kurią radau, kuri GALBŪT kažkiek primena kažkokią nišą, ar vietą, kuri gali kiek užstoti nišą:



Gaila, kad sekančioje foto jos jau nebesimato. Bet iš čia tai ir ji nelabai man primena kokį nors įvažiavimą :?

Benamis

Uz tokio objekto mano manymu tikrai sunkvezimis "nepasisleptu"... O ir siaip tuneliuose kazin ar buna salutiniai isvaziavimai ar ivaziavimai...

TinSoldier

#29
spalio 25, 2012, 12:45:08 Redagavimas: spalio 25, 2012, 12:59:16 by TinSoldier
Biški dar pagooglinus, pasirodo, šitas forumas ne pirmas, kurį tas video užkabliavo :)

http://cassiopaea.org/forum/index.php/topic,11822.0.html

Ir čia kažkas pateikė gana logišką paaiškinimą. Avarija jau buvo įvykusi ir pirmasis busikas stūmė antrajį į priekį. Kol pasiekė kažkokį išsikišimą, už kurio užkliuvo antrojo busiko galas, ir jie abu išsitaškė. Iki tol, antrasis buvo prisipsaudęs prie sienos ir užstojamas pirmojo, dėl to kamera jo nematė. Jei gerai supratau, ir omcikas ar Markamis panašią versiją jau siūlė? Ar ne?

Bet įdomu tai, kad iki pat avarijos momento nedegė pirmojo busiko šviesos(stabdžiai?) ir užsidegė tą pačią akimirką, kai įvyko tas išsitaškymas..

Edit: ir kai jie ten šokinėja po avarijos, biški matosi, kad REMONT busikas kiek mažesnis už tą pirmąjį. Todėl tikrai galėjo nesimatyti kameroje, kol buvo paslėptas ir stumiamas į priekį pirmojo sunkvežimio.




Aukštyn