Gyvenimas po mirties egzistuoja. Aš jį mačiau.

Pradėjo Tadas_S, sausio 16, 2015, 00:26:50

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Sleeping_angel

Tikriausiai Pensininkui pasirodė keista, kad vieną sykį rašoma moteriška gimine ("gulinti"), o paskui vyriška ("vienas"). Greičiausiai tiesiog "pasimetė" "s" raidelė.

Pati istorija tikrai labai įdomi, gaila, kad ji vis nutrūksta įdomiausioje vietoje :)

Benamis

Citata iš: Sleeping_angel  sausio 26, 2015, 19:45:50
Tikriausiai Pensininkui pasirodė keista, kad vieną sykį rašoma moteriška gimine ("gulinti"), o paskui vyriška ("vienas"). Greičiausiai tiesiog "pasimetė" "s" raidelė.


CitataBuvau gulinti be jokios sąmonės daržovė.

Sleeping_angel

:)
Išskirti buvo tie du žodžiai, o šiaip čia tik mano spėjimas :)

Iron Tara

Pensininko ''pabraukymai'' ir pastebėjimai priminė man tuos illuminati paveikslėlius :D



Bet ponas Tadai, prašom tęsti. Ir man įdomu kaip ten ir ką patyrėte.

Darius

Siaubingas įvykis aš kadaise taip pat buvau patekęs taip pat kaktomuša. Į mane įvardžiavęs vairuotojas žuvo, o tavo atveju ar pasisekė žmogui išgyventi.

Supera

Gulinti, nes žodis "daržovė" yra moteriškos giminės :D

illuminati


idenmeyou

Pati istorija įdomi, išties perskaityti buvo įdomu tavo potyrius.

omcikas

o kur tesinys ?  :(

Iron Tara

Aš labai tikiuosi, jog jis nenumirė dabar iš tikrųjų, tik įpusėjęs pasakojimą.

nereikalinga

Suintrigavo ir paliko :) tikėjausi rasti ir pabaigą :D

Ezekiel

Citata iš: Tadas_S  sausio 16, 2015, 00:26:50

Visą tą laiką buvo akinanti balta tuštuma. Bet man tik taip iš pradžių atrodė, kol baltas akinantis fonas pradėjo pamažu gęsti.

Pradėjau matyti. Buvo visiška tamsa. Aplinkui pasirodė, tiksliau jos ten visuomet buvo, tiesiog aš tik tada pradėjau matyti, labai daug mažų švieselių kurios pro mane pralėkdavo neįtikėtinais greičiais. Viena šviesele po kitos, viena po kitos, jų ten buvo milijardų milijardai - pagalvojau kas čia tokio po galais? Jokios baimės, jokio skausmo, tik begalinis smalsumas. Man atrodė taip, kad aš vienas stoviu, o pro mane lyg mažos šviesios dulkelės kažkur praskrenda ir nuskrenda tolyn.

Kaip tą balta šviesa susiformavo? Ar matei greit pralekiančius gyvenimo vaizdus kaip būna patyrus NDE? Spėliojama, kad balta šviesa atsiranda dėl to, kad skirtingų spalvų vaizdai taip greitai rodosi, kad susilieja į balta. Ar buvo kitos spalvos, keistos vizijos be baltų švieselių?
Įdomus pranešimas, jei tai tikra istorija ačiu.

Vitus

Citata iš: Tadas_S  sausio 16, 2015, 00:26:50
Žinokite man jau nedaug liko iki pensijos...

Citata iš: Tadas_S  sausio 20, 2015, 21:54:29
Atleiskite, kad retai prisijungiu, mano šeimoje atsirado naujas mažas narys, tada labai daug džiaugsmo ir laiko tenka skirti jam, svečiams ir t.t.


Tokiu atveju reikia pasveikinti su šeimos pagausėjimu.
Jaunimas - imkite pavyzdį! :)

Sorry, bet temos pavadinimas per daug pretenzingas ir netikslus. Jeigu tokie potyriai ir buvo, jie negali būti laikomi potyriais "po mirties". Komos būsena ir mirtis yra skirtingi dalykai...

Strategas

"Komos būsena ir mirtis yra skirtingi dalykai..." ---> kai kas su tuo visiškai nesutiktų. Aš vienas iš jų...

TinSoldier

Citata iš: Strategas  vasario 06, 2015, 15:23:42
"Komos būsena ir mirtis yra skirtingi dalykai..." ---> kai kas su tuo visiškai nesutiktų. Aš vienas iš jų...


O su kuo čia nesutikti?

Juk gal yra skirtumas, kai smegenys dar kažkiek funckionuoja ir siunčia impulsus, ir kai yra visiškai mirusios?..

Aukštyn