Dieviškas ir demoniškas gyvenimo stiliai

Pradėjo a.t.sielis, liepos 13, 2017, 11:49:49

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

a.t.sielis

Klausimas: ko gaminti daugiau - patrankų ar sviesto?

Demonų atsakymas: "gaminkim daug geležies, fabrikų, patrankų, galėsim nugalėti kitus, būsim stipriausi ir valdysim Žemę, be to, su ta geležim ir technologijomis užspausim kitas gyvas esybes, ir iš jų gausim didžiausią naudą, pvz. sviestą ir t.t.".

Taip ir daroma, vystomos technologijos, o maistas gaunamas alinant Žemę, kankinant kitas gyvas esybes fermose, skerdyklose.

Dieviškas atsakymas: "gyvenkite kaime, gražiai globokite karves, ir turėsite daug sviesto".

Demoniškas pasaulio vaizdas: fabrikai, skerdyklos, patrankos.
Dieviškas pasaulio vaizdas: kaimas, gamta.

Andreliooo

Man labiau dieviskas patinka :D

a.t.sielis

Man irgi. Kam gi galėtų patikti tas technologinis geležies ir prievartos pasaulis?

Skeletonas

Kur taip buvo rašyta? Jai mokesim pasiimti iš gamtos tai ji atiduos mum daugiau nei mes paiimsim per jėga.

Fabrikai naudingi turtingiesiems kurie galvoja,kad padarys nauda su savo pinigais.

mcgyver

Nu snickers fabrikai kam kenkia arba coca cola?

elteide

kaimas jėga..tik daug darbo jame , čia ne ofiso ar namų kėdes trinti ... :)

elteide

Citata iš: mcgyver  liepos 13, 2017, 12:42:50Nu snickers fabrikai kam kenkia arba coca cola?
o kam jie išvis..sveikesnio kompoto prisivirtum kaime iš uogų , rabarbarų tt

a.t.sielis

mcgyver, gal niekam, bet kalbam apie visumą, kitus fabrikus.

Citata iš: elteide  liepos 13, 2017, 12:44:26kaimas jėga..tik daug darbo jame , čia ne ofiso ar namų kėdes trinti ... :)
O kas dabar tą darbą nudirba? Maistas iš dangaus gi nekrenta.

mcgyver

Galima butu panauduoti tenchnologijas geriui taip pat ir nereiketu karviu melsti :D

kiskis

Citata iš: a.t.sielis  liepos 13, 2017, 12:46:43O kas dabar tą darbą nudirba? Maistas iš dangaus gi nekrenta.
Dabar tie patys fabrikai ir nudirba, gamindami technika ir chemija.

elteide

Citata iš: a.t.sielis  liepos 13, 2017, 12:46:43mcgyver, gal niekam, bet kalbam apie visumą, kitus fabrikus.

O kas dabar tą darbą nudirba? Maistas iš dangaus gi nekrenta.
ūkininkai su mašinom  bei pramonė ...

a.t.sielis

Technologijos - sudėtingas reikalas, į jas tik ateistinio proto žmonės gilinasi. Vadinasi, technokratinėje visuomenėje valdys ateistai. O tai eina prieš kūriniją ir Kūrėją.

Gamtos technologijos - geresnės ir sudėtingesnės negu žmonių kuriamos. Žmogus negali sukurti žolės, medžių, vaismedžių, gyvūnų, kurie duotų pieno ar vilnos - visa tai sukūrė ir duoda gamta. Žmogaus kuriami fabrikai - bjaurūs, o gamtos kuriami "fabrikai" - natūralūs - Saulė, Žemė, oras, dirvožemis, ląstelės, augalai, pievos, miškai, ežerai, gyvūnai.

Citata iš: elteide  liepos 13, 2017, 12:49:27ūkininkai su mašinom  bei pramonė ...
Teisingai. Eikim toliau. Kaip jie tai daro? Žiauriai. O mes valgom to žiaurumo vaisius. Vadinasi, gyvename demonišką gyvenimo stilių. Dirbam demonų fabrike arba demonų mieste, mintame gyvūnų kančiomis.

Linas Esu

#12
liepos 13, 2017, 12:55:17 Redagavimas: liepos 13, 2017, 12:59:01 by Linas Esu
Citata iš: elteide  liepos 13, 2017, 12:44:26kaimas jėga..tik daug darbo jame , čia ne offiso ar namų kėdes trinti ... :)
Pats du kaimus turiu , ir šienauti , bulves kasti , ravėti daržus teko t.t :D srry , ne kiekvienam toks darbas . Pasodink office kaimietį nežinos kaip kompą įjungti arba atvirkščiai miestėtį prie malkų , greičiau koją nusikirs nei palką per pusę perkirs :D

O kas norite gįžti į tuos laikus , kai viską reikia pačiam pasgaminti . Pradedant sviesto mušimu , baigiant pasagom arkliui . Va yra toks kraštas , už jūrų marių , kažkur Rusijoje . Jie net turi savo gyvą dievą :D . Visi piimami .




Citata iš: mcgyver  liepos 13, 2017, 12:48:41Galima butu panauduoti tenchnologijas geriui taip pat ir nereiketu karviu melsti :D
Jau senai yra tokie aparatai , daug kas juos nauduoja .

Skeletonas

Tai geris valgyti chemija? Ir tai nekenkia o tik geriau? Per kančias į žvaigždes kaip sakoma...
Na nereikia sakyti jau taip kad kaimietis apie miesta nieko neišmano ar atvirkčiai, na bet yra tokiu. Tiesiog aš už daugiau naturaliu pramoniu LT

a.t.sielis

Linas Esu, pats ir važiuok pas Visarioną, jis toks pats gudragalvis kaip technokratai, gerai sutarsite.

Dawkinsas vaizduoja ateizmo pranašą, Visarionas vaizduoja visarionizmo pranašą. Koks skirtumas? Ir vienas, ir kitas - bukagalviai kvailiai, bandantys apgauti kitus.

O mes važiuosim kur nors kitur :)

Aukštyn