Kaip priversti priklausyti tik man?

Pradėjo Nahimana, lapkričio 23, 2015, 21:40:15

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Linas Esu

#15
balandžio 13, 2017, 18:38:57 Redagavimas: balandžio 13, 2017, 19:08:06 by Benamis
Citata iš: Nahimana  lapkričio 23, 2015, 21:40:15MOralų nereikia. Noriu geros senos juodosios magijos.
Plastinė , rekonstrukcinė operacija , botoksas , implantai . Šiuolaikinė magija . Vyrai neatsispiria .

Joli

Citata iš: Supernatural  spalio 30, 2016, 21:42:48Mmm...zinau situos kerus, kai issiskiri su vyru, o jis tave ir toliau myli be galo, net kitu moteru nereikia, nieko nereikia...tik taves vienos...deja yra salutinis poveikis, kai isipina vaikai, per ta didele meile jiems gimsta jausmas, kad tik per vaika tegali susisieti su tavimi, todel jie ciumpa vaikus i savo nasrus ir juos naudoja kovai pries tave, tai baisu, tada nieko kito nelieka kaip mirties prakeiksmas, kuris suveikia per pusmeti, bet del vaiku- viska galima juk...jei vaiku pas jus nebuvo, vyras visam gyvenimui myles tave, net jei is principo ir ves kita, ji visada trauks pas tave ir jis bus pasirenges tau pirstelaiis spragtelejus atlekt is bet kur, toki fenomena stebiu jau 17ka metu :) kartotini fenomena apie 3 jau metus, o salutinio poveikio niuansai su dar kitu zmogumi paaiskejo per metus tik po 11kos metu, kad jis negali ir neketina atsisakyti zmogaus, net panaudota buvo vudu magija, suseke mano kortos ta magija ir dabar kaip sakoma galima mirties prakeiksmu sugrazinti visa reverse uzkeikima jam paciam atgal..ir suveiks, nes bus panaudota jo paties siusta blogoji energija, o jos sugrazinimas atgal savininkui juk nelaikomas juodaja magija :) vat islaukus toki perioda- pamatome riba tarp juodosios ir baltosios magijos, kai blogio grazinimas atgal nebelaikomas juodaja magija, o mirties uzkeikimas tampa issigelbejimu skriaudejui. Beje stipriausia magija- ritualine kapiniu magija. Viska teisingai atlikus, rezultatai matomi nedelsiant.
Sakykite prašau, o kaip tie kapų ritualai atliekami, norint, kad vyriškis būtų tavo, mylėtų ir norėtų bendros ateities?

Rasida

labukas turiu toki prasyma kas gali padeti.esu mylima ir pati myliu bet vyras nesumanim tai pas mane pagyvena tai grysta pas buvuse bet pats sako nori but su manim bet kazkodel neiseina gal patartumet kaip padaryt kad grystu visam laikui.mes abu kencem mylim ir norim but kartu .gal ta ka jam padare

elteide

#18
rugpjūčio 17, 2017, 20:33:09 Redagavimas: rugpjūčio 17, 2017, 21:02:42 by elteide
 :D vėl..ok..
kaip patogiau, geriau  taip ir gyvena ..negi neaišku.

.L.U.T.H.O.R.

@Rasida  Naudojasi ir manipuliuoja tavimi. Iškelt ultimatumą arba su tavimi arba su ja lieka.

Supernatural

esmė tokia, kad gaudami viena, turite paaukoti kažką kita, abejoju ar jau taip norite myleti, buti mylima ir ale santarvej gyventi, bet pvz kokiam "padjiezde" :D abejoju ar tada vertybe taps sitas noras :D atsiminkit - viena gaunant - kitka reikia atiduoti.

Santykiu sritis

Citata iš: Nahimana  lapkričio 23, 2015, 21:40:15Kaip priversti žmogų ne mylėti(nes ir taip myli), tačiau PRIKLAUSYTI tik man ir palikti dukrą?

MOralų nereikia. Noriu geros senos juodosios magijos.
Kazko nesuprantat. Del dukros niekas moters mylimos nenustumia i antra plana. O gyvena kartu su ta moterimi- ir dukra nuolat buna kartu pas juos. Jums greiciausiai atsake kad del dukros su jumis negyvena-"sumaldamas bele ka", kad galetu toliau jumis naudotis. O "meile"- tai suvaidinta iliuzija, kad galetu jumis naudotis.

Santykiu sritis

Citata iš: Nahimana  lapkričio 23, 2015, 21:40:15Kaip priversti žmogų ne mylėti(nes ir taip myli), tačiau PRIKLAUSYTI tik man ir palikti dukrą?

MOralų nereikia. Noriu geros senos juodosios magijos.
Susiklaidinai toje vietoje, pagalvodama, jog jis "del dukros" nebuna su tavimi. Jis tiesiog tau "sumale bet ka" apie dukra- kad galetu toliau tavimi naudotis. Ir tau ta priezastis suzaide. Tu patikejai. Ne ta priezastis visai.

Vanityfair

Citata iš: Supernatural  spalio 30, 2016, 21:42:48Mmm...zinau situos kerus, kai issiskiri su vyru, o jis tave ir toliau myli be galo, net kitu moteru nereikia, nieko nereikia...tik taves vienos...deja yra salutinis poveikis, kai isipina vaikai, per ta didele meile jiems gimsta jausmas, kad tik per vaika tegali susisieti su tavimi, todel jie ciumpa vaikus i savo nasrus ir juos naudoja kovai pries tave, tai baisu, tada nieko kito nelieka kaip mirties prakeiksmas, kuris suveikia per pusmeti, bet del vaiku- viska galima juk...jei vaiku pas jus nebuvo, vyras visam gyvenimui myles tave, net jei is principo ir ves kita, ji visada trauks pas tave ir jis bus pasirenges tau pirstelaiis spragtelejus atlekt is bet kur, toki fenomena stebiu jau 17ka metu :) kartotini fenomena apie 3 jau metus, o salutinio poveikio niuansai su dar kitu zmogumi paaiskejo per metus tik po 11kos metu, kad jis negali ir neketina atsisakyti zmogaus, net panaudota buvo vudu magija, suseke mano kortos ta magija ir dabar kaip sakoma galima mirties prakeiksmu sugrazinti visa reverse uzkeikima jam paciam atgal..ir suveiks, nes bus panaudota jo paties siusta blogoji energija, o jos sugrazinimas atgal savininkui juk nelaikomas juodaja magija :) vat islaukus toki perioda- pamatome riba tarp juodosios ir baltosios magijos, kai blogio grazinimas atgal nebelaikomas juodaja magija, o mirties uzkeikimas tampa issigelbejimu skriaudejui. Beje stipriausia magija- ritualine kapiniu magija. Viska teisingai atlikus, rezultatai matomi nedelsiant.
Sveiki, gal galetumete placiau apie siuos kerus papasakoti asmenine zinute?

vytra

Citata iš: Supernatural  spalio 30, 2016, 21:45:01Paprasta kasdienė magija meilei gerai atspindi lotyniski užkeikimai. Taip pat vudu labai neblogai veikia, labai netgi veikia. Šalutinis poveikis yra  tas..
- kad tai visai ne meilė, o kažkoks zombinimas..

p.s.
.. negaliu suprasti laisvos valios žmonių parsidavimo dėl iliuzijos! kažkokia narkomanijos forma?


:(

Linas Esu

Citata iš: vytra  balandžio 06, 2018, 21:17:40- kad tai visai ne meilė, o kažkoks zombinimas..

p.s.
.. negaliu suprasti laisvos valios žmonių parsidavimo dėl iliuzijos! kažkokia narkomanijos forma?


:(

Nuo kada taikai dvigubus standartus ?

Eitarina2

Sveiki.Gal galit man padeti?Turejau suzadetini.planavom vestuves.Ilgai kartu gyvenom.Dar jis uzsienyje.Turejau pas ji atskristi.Nupirko net bilietus.Bet dingo jis.Nezinau ka ir daryt.Tel.isjungtas.neisivaizduoju kas yra.Gal kas kokiu burtazodziu,ar burtu turit per atstuma,kad griztu pas mane,,ar nors paskambintu.Nebeistversiu daugiau.Naktimis net nemiegu,nervuota pasidariau,niekas nebeidomu man.Padekit man

TinSoldier

Įprastai, jeigu labai artimas žmogus staiga dingsta be jokios priežasties, tai kiti artimieji ne burtažodžių ieško, o mėgina surasti tą žmogų per įvairius turimus kontaktus, darbovietės, kitus ryšius, aiškinasi, kas paskutinis jį matė/kalbėjo, kreipiasi į policijos pareigūnus, ligonines ir t.t.

Eitarina2

Sake,mate ji.Bet nesuprantu,kodel man nepaskambina.Gal ko pyksta?Bet neturetu del ko.Ar galit man atsiust.Nors man i privacia sms,arba i el.pasta

a.t.sielis

#29
balandžio 10, 2018, 20:43:32 Redagavimas: balandžio 10, 2018, 20:45:47 by a.t.sielis
Viena iš versijų: turi kitą merginą, atidėliojo pasakyti jums, priėjo iki to, kad nupirko bilietus, bet po to jau neliko kur trauktis.

Aukštyn