Kuri NSO nuotrauka patikimiausia?

Pradėjo paragraf 78, gegužės 25, 2016, 11:48:41

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

Citata iš: Linas Esu  gegužės 12, 2017, 22:18:15Istorijos apie pagrobimus , kontaktus ir t.t. tinka tik prie laužo
Jo, pvz. tokios:

https://en.wikipedia.org/wiki/Cash-Landrum_incident



ir dar desimtys - kur racionalaus paaiskinimo taip niekas ir nepateike.

Linas Esu

#31
gegužės 13, 2017, 02:51:44 Redagavimas: gegužės 13, 2017, 03:08:22 by Linas Esu

Prie tų pačių laužo istorijų . Be racionalaus paaiškinimo . Liudininkas teigia matęs oražinį NSO , bei įsitikinęs jog tai ne iš mūsų planetos .

elteide

vargšės karvės ...čia gal satanistų darbas , o ne vargšų ateivių  :)

Linas Esu

#33
gegužės 14, 2017, 23:18:45 Redagavimas: gegužės 15, 2017, 01:12:59 by Linas Esu
Citata iš: elteide  gegužės 14, 2017, 22:51:33vargšės karvės ...čia gal satanistų darbas , o ne vargšų ateivių  :)
Kiekvienas tokius incidentus vertiana pagal savo išprusimą , vienam tai ateiviai , kitam satanistai , mėsos prekeiviai , magai , matricos , švytuoklės ir t.t.

Owldies666

Na, kaip tas ūkininkas apibūdino jo matytas šviesas, tai susidarė panašus vaizdas į tai, kas yra jau užfiksuota daugybės žmonių iš daugybės pasaulio vietų: mirksinčios, judančios oranžinės/geltonos šviesos danguje.

O tuo tarpu radau tokį video..


Linas Esu

Citata iš: Owldies666  gegužės 15, 2017, 00:20:02Na, kaip tas ūkininkas apibūdino jo matytas šviesas, tai susidarė panašus vaizdas į tai, kas yra jau užfiksuota daugybės žmonių iš daugybės pasaulio vietų: mirksinčios, judančios oranžinės/geltonos šviesos danguje.


Kaip manote , tai tikra?

TinSoldier

Citata iš: Linas Esu  gegužės 15, 2017, 01:10:48

Kaip manote , tai tikra?
Šito video autorius pats pripažino, jog čia guminė lėlė. Jeigu gerai pamenu visą istoriją, tai jis pasakojo taip:
Iš kažkokio karininko jis gavo video juostą su tikro ateivio skrodimu. Bet ta juosta pražuvo (gaisre ar kažkur), liko sveiki tik keletas kadrų. Tai tas autorius iš atminties atkūrė skrodimą su guminiu ateiviu (kas ir matoma įraše), bet, pasak jo, įterpė tuos kelis autentiškus išlikusius kadrus. Bet niekada nesakė, kurie kadrai (ir kiek jų tiksliai) yra tikri.

elteide

Citata iš: Linas Esu  gegužės 14, 2017, 23:18:45Kiekvienas tokius incidentus vertiana pagal savo išprusimą , vienam tai ateiviai , kitam satanistai , mėsos prekeiviai , magai , matricos , švytuoklės ir t.t.
nu o kaip vertint, ne zveries darbas, o ateiviais ,ypac tokiais kurie pjausto, netikiu ..

Linas Esu

#38
gegužės 15, 2017, 14:41:07 Redagavimas: gegužės 15, 2017, 14:45:54 by Linas Esu
Citata iš: elteide  gegužės 15, 2017, 12:02:57nu o kaip vertint, ne zveries darbas, o ateiviais ,ypac tokiais kurie pjausto, netikiu ..
Tai jau yra senai išaiškinta , pasieškokite internete pačių biologų , nenoriu versti daug smukios info . Bet esmė paprata tai gamtos procesas , jeigu gyvūnas , gyvulys miršta juo minta vabzdžiai , lervos , graužikai . Tokios vietos kaip akys , lities organai , liežuvis ir t.t. kurios yra minkštos jos suvartojamos greičiausiai , nes neturi kremzliio pagrindo , kitaip tariant yra skaniausias vabzdžių maistas nes jie neturi dantų . Todėl žmonės nesuprantantys aplinkos arba mažiau išsilavinę , tokie kaip dažnas kaimietis Amerikoje , viską aiškina savo išprusimo lygiu , NSO , ateiviai , čiupakabros , vampyrai ir t.t. Jeigu žmogus linkęs viską aiškinti į jam mėgstamus paranormalius reiškinius , tai kiekvienas incidentas siesis su NSO , net ir keistos formos debesis danguje .

Linas Esu

#39
gegužės 15, 2017, 15:03:29 Redagavimas: gegužės 15, 2017, 15:46:21 by Linas Esu
Citata iš: TinSoldier  gegužės 15, 2017, 10:17:16Šito video autorius pats pripažino, jog čia guminė lėlė. Jeigu gerai pamenu visą istoriją, tai jis pasakojo taip:
Iš kažkokio karininko jis gavo video juostą su tikro ateivio skrodimu. Bet ta juosta pražuvo (gaisre ar kažkur), liko sveiki tik keletas kadrų. Tai tas autorius iš atminties atkūrė skrodimą su guminiu ateiviu (kas ir matoma įraše), bet, pasak jo, įterpė tuos kelis autentiškus išlikusius kadrus. Bet niekada nesakė, kurie kadrai (ir kiek jų tiksliai) yra tikri.
Juokingiausia jog šis mini filmas buvo išleistas VHS kasetėmis , tik nežinau kokia kompanija tai padarė , bet ilgą laiką tai buvo pagrindinis ufologų šventasis gralis , pats žiūrėjau su kaimynu , jo brolis turėjo piratinę versiją :D . Autorius  pasidarė , kiek reikia pinigų ir po gero dešimtmečio paaiškino jog tai fake , tačiau ale atkurta pagal tikrą filmą.... kas gali tikėti tokiu šūdmaliu , kuris 10 metų melavo , bet staiga jį sąžinė užgraužė  ? ir vėl kaip visi kiti NSO ateivių " įrodymai " šis taip pat verčia tiesiog tikėti . O kas turi tokios " tikros " informacijos kaip šis pavyzdys , susiemę pilvus juokiasi kol jų banko sąskaitos kaupiasi , o ufo entuziastai negaili pinigų .

klajunas

Citata iš: Linas Esu  gegužės 15, 2017, 15:03:29kas gali tikėti tokiu šūdmaliu , kuris 10 metų melavo
Citata iš: Linas Esu  gegužės 15, 2017, 15:03:29kas gali tikėti tokiu šūdmaliu , kuris 10 metų melavo
Citata iš: Linas Esu  gegužės 15, 2017, 15:03:29kas gali tikėti tokiu šūdmaliu , kuris 10 metų melavo
Deja tavo fokusas kaip adatos smaigalys, todėl tau už horizonto lieka labai svarbios aplinkybės. Rudo gėrio malikai yra 95 proc. žmonijos. Deja. Vadinasi problema kur kas didesnė nei tik vienas siužetas.

Tu pvz. irgi daug ką meloji. Tik neprašyk pavardinti ką  :D

Linas Esu

#41
gegužės 15, 2017, 16:48:46 Redagavimas: gegužės 15, 2017, 16:52:04 by Linas Esu
Citata iš: klajunas  gegužės 15, 2017, 16:28:00ai yra 95 proc.
Citata iš: klajunas  gegužės 15, 2017, 16:28:00dinasi problema kur kas didesnė nei tik vienas siužetas.
Citata iš: klajunas  gegužės 15, 2017, 16:28:00Deja tavo fokusas kaip adatos smaigalys, todėl tau už horizonto lieka labai svarbios aplinkybės. Rudo gėrio malikai yra 95 proc. žmonijos. Deja. Vadinasi problema kur kas didesnė nei tik vienas siužetas.
Citata iš: klajunas  gegužės 15, 2017, 16:28:00Deja tavo fokusas kaip adatos smaigalys, todėl tau už horizonto lieka labai svarbios aplinkybės. Rudo gėrio malikai yra 95 proc. žmonijos. Deja. Vadinasi problema kur kas didesnė nei tik vienas siužetas.
Sunku apeiti mano komentarus , niekas daugiau nebendraujau su jumis ?
Ir kaip jūs suprantate jog neesate vienas iš tų savo paties išgalvotų 95 % procentų žmonijos rudo gėrio malikų ? :D
Išvardinkit ką DAUG meluoju , noriu pasijuokti .

klajunas

Citata iš: Linas Esu  gegužės 15, 2017, 16:48:46Sunku apeiti mano komentarus , niekas daugiau nebendraujau su jumis ?
Ir kaip jūs suprantate jog neesate vienas iš tų savo paties išgalvotų 95 % procentų žmonijos rudo gėrio malikų ? :D
Išvardinkit ką DAUG meluoju , noriu pasijuokti .
Sunku komentarus apeiti todėl, kad dantys iš tolo šviečia, bet protas deja nešviečia - toks tamsus, kad jeigu vienas forume būtum, halogeninių lempų reikėtų.

Linas Esu

Citata iš: klajunas  gegužės 15, 2017, 17:09:42Sunku komentarus apeiti todėl, kad dantys iš tolo šviečia, bet protas deja nešviečia - toks tamsus, kad jeigu vienas forume būtum, halogeninių lempų reikėtų.
Čia vienas iš daugelio jūsų komentarų , kurį kad suprasti , reikia prisijungti prie matricos .

klajunas

Citata iš: Linas Esu  gegužės 15, 2017, 18:06:24Čia vienas iš daugelio jūsų komentarų , kurį kad suprasti , reikia prisijungti prie matricos .
Būni normalus žmogus su kuriuo visi bendrauti nori? Atseit rimtiakas?

Ir kad iš čia neišmestų už off-topicinimą, manau kad ateivis tikras, o filmuotoją paneigti privertė mafija, o lochotronai tuom ir patikėjo.

Kaip lengva klaidingai pateigti, taip pat lengva ir klaidingai paneigti. Bet jeigu fokusas tik adatos smaigalio dydžio, gali būti sunku pramatyti.

Bet Linas pasakė, vadinasi stopudova tiesa...

Aukštyn