Padėkite iššsifruoti ateivių žinutes

Pradėjo Visažinis, gruodžio 13, 2015, 12:57:26

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Visažinis

Tu man kaip daunui neaiškink. Dėkui. Nes jeigu su tavim pradėsiu diskutuoti kaip su pradinuku, tau manau irgi tai nepatiks.

Aš kalbu apie tai, kad net toks alternatyvus kodas gali būti visiškai nesuprantamas kitoms civilizacijoms. Jeigu mums žmonėms, kažkas atrodo naturalu ir elementaru, kiti gali sukti galvas kas čia per šudą kažkas siunčia mums iš tolimo kosmoso.

Nesakau, kad to daryti nereikia, ar būdas blogas, tiesiog tu savo žinutėje dvejatainį kodą pateikei tarsi bendravimo panacėja visai Visatai.

Vertinti tai ką ateiviai galvoja, žino, supranta, per žmonių suvokimo prizmę yra kvaila, naivu ir idiotiška.

TinSoldier

#16
gruodžio 21, 2015, 10:22:05 Redagavimas: gruodžio 21, 2015, 10:24:16 by TinSoldier
Visažini, manau, šitame forume puikiai tinki į kompaniją Terorui :D
(Čia vien tik gerąja prasme. Komplimentas).

Kai Teroras mažiau čia lankosi/rašo, tai visai trūko tokio žmogaus :))

Benamis

Citata iš: TinSoldier  gruodžio 21, 2015, 10:22:05Visažini, manau, šitame forume puikiai tinki į kompaniją Terorui
Lygiai ta pati buvau pagalvojes, tik to nerasiau :D

tadasas99

Nu jei jau fantazuojam tai, mes aplinka suvokiam naudodami sviesos bei oro bangu (GARSO) atspindzius, musu technologijos pagrindas elektra, skaitmenine dvejataine sistema mums logiska, bet jei kitoks pasaulio suvokimas, aplamai esybe kita.

Teroras

Visazinis maladec. Lyg i veidrodi ziureciau :D

Aukštyn