Šiek tiek apie vaiduoklius ir jų prigimtį

Pradėjo paragraf 78, rugsėjo 16, 2012, 17:20:54

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

house_armin

#15
gruodžio 22, 2014, 01:00:46 Redagavimas: gruodžio 22, 2014, 01:19:52 by house_armin
Stai cia atradau toki nebloga video -- foto albuma, kartu su komentarais ir kontekstu. Manau visai idomu. Panasu, kad dauguma nuotrauku tikros? Nors kai kurios gali buti padirbtos.


neris123

O koks vaiduoklis gali buti zmogaus formos ryskiai baltos spalvos svieciantis ir snekantis kartais negali buti koks angelas?

Supernatural

Po pirmosios eilutes iskart toliau net nebeskaiciau, nes vaiduokliai ir fantomai- yra du skirtingi dalykai, ju tapatint negalima.

paragraf 78

Citata iš: Supernatural  balandžio 01, 2017, 21:39:44Po pirmosios eilutes iskart toliau net nebeskaiciau, nes vaiduokliai ir fantomai- yra du skirtingi dalykai, ju tapatint negalima.
Tai paaiškink koks tarp jų skirtumas :)

Supernatural

#19
lapkričio 15, 2018, 11:12:02 Redagavimas: lapkričio 15, 2018, 11:17:20 by Supernatural
Del ekstrasensu- sutinku, jie aptikti gali anomalija, bet nepasalins, o vat raganos ir raganiai- jau kas kita! Daznai issivedame kartu tas dvasias, taip pat yra nemazai ritualu ju uzdarymui ar grazinimui. Bet ne apie tai norejau..stebejau neseniai- grynai va spalio gale fenomena. Ne kiek stebejau- kiek gavau atsiliepimu i viena veiksma. Taigi, vienas rezultatas gyvenime manes labai labai netenkino- isiutau iki negalejimo uz tokia neteisybe- as tai kaip as dar- didele mergaite, bet uz ka neteisybe mano palikuonims? Taigi- suradusi seniausius tekstus, kur net pamirsusi, kad tokius turejau- suradusi reikiamas medziagas- as saukiausi visu, kad stotu is amzino poilsio vietu ir taptu skydu ginant paskutini palikuoni, keliau visus ka zinojau ir ko ne, kas bent kaip susijes is paciu gyvenimo senoves gludumu su musu gimine. Nepasakosiu niuansu, ka pati jauciau ar maciau, bet idomiau kas nutiko mamai tuo pat metu praktiskai. Tai buvo pirmadieni, pamenu. 4dieni nuvaziavau pas mama aplankyti. Sedejom vakare, ji man pasakoja- zinai, sako, nepatikesi, bet niekam negaliu papasakot, tik tau, nes sako palaikytu mane kiti nevisprote, sako, o as tai zinau, kad su psichika pas mane norma :) taigi, pasakoja, guliu as kambary, ziuriu telika, katino akys ispustos spokso i koridoriu- ir sako taip spokso, kad net man jausmas, kad kazkas ten yra, sako girdziu, kad kazkas tarsi vaiksto-  begioja, sako nu bet gi zinai- pas mus ilgai tas vyksta- nurasiau kaimynams vel, sako- pasuku galva staiga- o ten mazas vaikas galva iskises ziuri i mane, sako tikras aiskus mazas kokiu 5kiu metu vaikas! Sako sedziu ir suvokiu, kad to buti negali, bet, sako, taip aiskiai maciau kaip gyvas, kaip tikras ziuretu- taigi, nusuko galva, katinas tokiau spokso i koridoriu per duris, mama vel pasuka galva ir vel vaikas iskises galva ir juokdamasis vel slepiasi :) vel iskisa, paziuri, juokiasi ir slepiasi/ sako matau, kad zaidzia. Tada prieme sprendima nebeziureti, nebezaisti taip. Ir ka sako. Tas vaikas tarsi suprato, kad mama nebezais ir sako matau kaip koridoriumi 5kiametis nubego i tavo (tai yra mano) kambari ir dingo tamsoj :D pasirodo mate visa kuna mazo vaiko, kuris nuleke i mano kambari, o jame mano vaiko zaislai sukrauti iki siol. Tai sakau mamai- nuvare i mano kambari, nes ten mano vaiko zaislai iki siol sudeti- pazaist. Mama sako- nu jau man per akis to vaizdo buvo- nejau ir netikrinau, kur tas galimai vaiduoklis dingo ir ka veikia. As situacija matau dvejopai: pirma, kad tai tikrai vaiduoklis, bet mes neturime tokiu mazu vaiku niekas- kad realus ar bent mires butu; antra- gal persidenge laikas? Kai vienu metu mama, kuri gyvena dabar- mato ta vaika, kurio buti neturi, o vaikas, kuris gyvens veliau tuose namuose mano mama mato kaip vaiduokli gal todel ir zvilgciojo is po duru krasto? Gal persidenge laiko matricos? Bet velgi- kadangi tai ivyko pirmadieni- ji mate vaika, o as kvieciausi is po zemiu visus, kad man padetu ir kad gintu- galejo buti ir to pasekme- nes diena ta pati buvo. Mano suo irgi dvi valandas nama tikrino vis ir lojo, ir urzge tamsoj tiesiog ant nieko! Kol pagaliau po dvieju valandu atejo ir prigule prie manes ramus. Smulkiau kolkas nenagrinejau, todel galutiniu isvadu apie tai, kas nutiko dar nedarau- reik laukti dar ivykiu.

Aukštyn