Patirtis miego metu, susijusi su ateiviais

Pradėjo av88p, gruodžio 11, 2017, 13:33:14

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

av88p

Tai, ką čia aprašysiu, patyriau miego metu, ir buvo panašu į sapną, tačiau tikiu, jog tai buvo ne proto sukurta iliuzija, o reali patirtis astrale (t.y., kad mano astralas buvo trumpam paimtas).
Buvau įmigęs. Pradžioje mačiau tik juodą tamsą. Tuomet pajutau spaudimą krūtinės srityje ir išvydau grupę "pilkųjų" (taip vadinama mažaūgių, pilkų ateivių rūšis), už jų švietė blausi, rausva šviesa. Mačiau juos labai trumpai - vaizdas pasikeitė į tokį: erdvi, aukšta patalpa, kurioje iš viršaus šviečia melsva šviesa; "nordic" tipo ateiviai (Kosminiai Žmonės iš kitų, Žemės tipo planetų), apsupę gultą, ant kurio guliu aš, tačiau mano kūnas ten irgi "nordic" ateivio, tik pagyvenusio; vienas iš ateivių palinkęs prie manęs, kažką pakalbėjome. Prisimenu tik pokalbio pabaigą (daug kam turbūt pasirodys juokinga):
paklausiau Kosminio Žmogaus: "...ar turėsiu merginą?..";
Kosminis Žmogus atsakė: "...neturėsi, Broli, neturėsi...".
Pokalbis vyko lietuvių kalba.
 :)

mcgyver

jei domesi ufo tai tavo pasamone sukure toki sapna.

San IL

Man irgi panašu labiau į sapną. Šiek tiek trūksta detalių, kad būtų panašu į miego paralyžių.

 O pranešėjas, aiškiai matosi, kad domisi, nes sapnavo konkrečią ateivių rūšį, kuria domėjosi ir puikiai žino.

 Kartais pasitaiko sapnų, kurie yra ryškesni už kitus ir gerai įsimena, ypač jeigu pamatai ten tai, ką nori pamatyti, arba pridedi tam didelės reikšmės.

 Be to, @av88p, turėsi tu tą merginą, ir ne vieną, ir be ateivių pagalbos ;)

mcgyver

Citata iš: San IL  gruodžio 11, 2017, 18:37:15Be to, @av88p, turėsi tu tą merginą, ir ne vieną, ir be ateivių pagalbos ;)
Taps musulmonu ir tures dvi zmonas. :D

elteide

Citata iš: mcgyver  gruodžio 11, 2017, 19:05:24Taps musulmonu ir tures dvi zmonas. :D
brangiai kainuos :)

Aukštyn