Projektas SETI@home

Pradėjo paragraf 78, gruodžio 07, 2014, 09:49:22

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

paragraf 78

Norėjau pasiteirauti, ar kas nor esate prisijungę prie projekto SETI@home? Nes aš jau kuris laikas dalyvauti, tai galvoju gal kas prisijungęs esate.
Projekto adresas: http://setiathome.ssl.berkeley.edu/

.L.U.T.H.O.R.

Seniau esu dalyvavęs ir nemažą laiko tarpą. Buvau pamiršęs, dabar priminei, reikės vėl pajungti programėlę :D

paragraf 78

He he :) smagu kad priminiau

.L.U.T.H.O.R.

Šiaip labai įdomiai čia iš tikrųjų. Ir apskritai tų projektų yra nemažai :) Ir dar net gali stebėt informacijos apdorojimą kažkiek, kas man įdomiausia :D  Ar bent jau seniau buvo galima.

paragraf 78

Ir žinoma smagu tai, kad bent jau kažkaip prisidedi prie kosminių projektų :)

.L.U.T.H.O.R.

Aišku ir tas. Tokia pasyvi pagalba :D

Vitus

Citata iš: paragraf 78  gruodžio 07, 2014, 12:41:26
Ir žinoma smagu tai, kad bent jau kažkaip prisidedi prie kosminių projektų :)

O iš kur toks įsitikinimas, kad kompiuteris analizuoja kosminių signalų spektrą?
Gal jis skaičiuoja optimalų plutunio kiekį naujos kartos atominėje bomboje :))

.L.U.T.H.O.R.

@Vitus tam dalykui nereikia 400 tūkstančių kompiuterių ;)

Ezekiel

Man atrodo didesnė tikimybė ir kažką naujo sužinoti žiūrint vaizdus iš kosmoso, čia: http://www.ustream.tv/channel/live-iss-stream

Iš viso SETI ikišiol davė kokių nors žinių apie ateivius?

paragraf 78

Citata iš: Ezekiel  gruodžio 07, 2014, 15:40:13
Iš viso SETI ikišiol davė kokių nors žinių apie ateivius?


Tai kad kolkas niekas jokių konkrečių žinių apie ateivius nedavė :)

snofru

kažkada buvau prisijungęs ir aš

Ezekiel

Citata iš: paragraf 78  gruodžio 07, 2014, 16:00:27
Citata iš: Ezekiel  gruodžio 07, 2014, 15:40:13
Iš viso SETI ikišiol davė kokių nors žinių apie ateivius?


Tai kad kolkas niekas jokių konkrečių žinių apie ateivius nedavė :)


Kalbant apie SETI nebent signalas WOW sulaukė ypatingo dėmesio. Na jei konkrečios žinios tau reiškia ateivių pasirodymą moksliškai kontroliuojamomis sąlygomis tai tokiu nebuvo užfiksuota. Tačiau valdžios ir karo pareigūnų, pilotų, policininkų ir atsitiktinių žmonių pranešimų pilna, tame tarpe vaizdo įrašų ir fotografijų. Iš savo patirties ir pažįstamų žmonių pasakojimų tiesiog jau negaliu priimti teiginio, kad nežemiška pažangesnė gyvybės forma neegzistuoja. Panašu, kad ateiviai nori tyrinėti tik mus pačius, o patys tyrimų objektais nenori būti.

TinSoldier

Man vienam dabar neveikia ta programa? Tiksliau, pati programa veikia, tačiau rašo jog, "Nėra vykdymui paruoštų užduočių".. Ten kažką atnaujinėja ar pan., todėl kol kas neveikia, ar tik pas mane taip?

paragraf 78

Citata iš: TinSoldier  gruodžio 08, 2014, 09:26:35
Man vienam dabar neveikia ta programa? Tiksliau, pati programa veikia, tačiau rašo jog, "Nėra vykdymui paruoštų užduočių".. Ten kažką atnaujinėja ar pan., todėl kol kas neveikia, ar tik pas mane taip?


Ten reikia pasirinkti projektą, jų visas galas yra, aš trijuose dalyvauju.
Kartais skaičiavimai nevyksta. Va Seti projektas pas mane dvi savaites tylėjo, o dabar po tris skaičiavimus iškart vykdo.
Tai būna laikas kada neskaičiuoja nieko. Tai normalu :) programa veikia :)

TinSoldier

Dėkui :)
Tai, tuomet, dar lauksiu. Gal pradės vykdyt :)

Aukštyn