Jėzus Kepalas

Pradėjo paragraf 78, balandžio 02, 2013, 19:50:10

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

la.benas

Bent jau Jėzum Kristum galėjo pasivadint... Vien tas Kepalas visą šitą reikalą paverčia nerimtu :D

vitake

Arba-  Jėzaus Kepalas.

Master

Gera ta pavardė, įsimintina. Labai su dievu susijusi. Aplamai, gi duona šventa, tai neteiskite :D

Trance

Tikrų, tikriausias kepalas... :/

preacher

Manau jis šizofrenikas, tokias sąpaliones reikia įgnoruoti, ligonį gydyti.

la.benas

Apskritai man šitas jo elgesys Jeruzalės sindromą primena :D

paragraf 78

Jėruzalės sindromas paprastai būna trumpalaikis reiškinys, o čia jau tęsiasi N metų. Šiaip įdomu būtų į jo galvelę įlysti ir pasižiūrėti kas joje iš tiesų dedasi.

la.benas

Dėl to tik ir primena, nes nevisiškai atitinka. Gal jam čia tik šiaip psichinis sutrikimas.

Iron Tara

Jėzus nužengė iš dangaus! Senais laikais irgi niekas netikėjo, jog Jėzus buvo tuo, kuo jis dabar yra laikomas. Tai čia panašiai kogero, tik toks modernesnis truputį:D

la.benas

Gal po tūkstančio metų ir šitą Pranašu Mesiju Žydų Bei Lietuvių Karaliumi laikys?

paragraf 78

Citata iš: Iron Tara  balandžio 05, 2013, 15:45:53
Jėzus nužengė iš dangaus!


Šiaip Jėzus nenužengė iš dangaus. Nes jis turės nužengti laikų pabaigoje. Va kai nužengs, tada bus pasaulio pabaiga :)

Iron Tara

Citata iš: paragraf 78  balandžio 06, 2013, 07:05:39
Šiaip Jėzus nenužengė iš dangaus. Nes jis turės nužengti laikų pabaigoje. Va kai nužengs, tada bus pasaulio pabaiga :)


Jėzus Kepalas nužengė.

la.benas

Man čia kvepia nauju lietuvišku memu :D


Master

Tai, kad jau senai jis apsiskelbė  :)

la.benas

Žinau, aš irgi senai girdėjau. Tuoj dar keliuose forumuose pajuokaus apie jį, ir jau visa (turiu omeny VISA) Lietuva apie jį žinos :D

Aukštyn