Niekada neįsileiskite vaikų su aklinai juodomis akimis

Pradėjo Benamis, vasario 17, 2014, 17:03:31

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

idenmeyou

Taip dauguma niekam tikusių straipsnių parašomi žmonių, kurie pasižiūrėjo serialų apie vampyrus, tuomet ir prasideda jų rašymas. Bet lygiai taip pat serialai paima daug medžiagos iš tam tikrų įvykusių įvykių, juos iškraipo, pagražina, o tada ir gaunasi įvairus blogis. Bet autorių darbas ne gilintis egzistuoja ar ne kažkokie padarai, o tiktais kaip padaryti geresnį scenarijų ir uždirbti daugiau šlamančių.

do

kai nesupranti kokių reiškinių ar įvykių,galų gale temų-lengviausia yra neigti, dažnai tai ir daroma,bet kodėl negalima pradėti manyti,kad taip būna,tik aš nemačiau,nesutikau
mūsų svietas margesnis už genį ir neįtikėtinų istorijų pilnas ir man gražios tos istorijos,todėl esu ne supermamyčių klube,o anomalijoje
p.s.tik niekam nesakykit :P

snofru

paskaičiau tema ir prisiminiau: kadras iš pirmojo pilnametražio filmo "The X Files: Fight The Future"
kuom ne versija?  :)

Istillrighthere

Truputis dokumentikos anglų kalba :)
Ir tiesa, norėčiau autorių pataisyti. Ar tikrai tai 1988? Kartais ne 1998?  :)

Ir nors labai sudomino ši tema, pasistengsiu visgi nesigilinti...  :o :D

idenmeyou

Citata iš: do  vasario 20, 2014, 20:14:21
kai nesupranti kokių reiškinių ar įvykių,galų gale temų-lengviausia yra neigti, dažnai tai ir daroma,bet kodėl negalima pradėti manyti,kad taip būna,tik aš nemačiau,nesutikau
mūsų svietas margesnis už genį ir neįtikėtinų istorijų pilnas ir man gražios tos istorijos,todėl esu ne supermamyčių klube,o anomalijoje
p.s.tik niekam nesakykit :P


Nenegiame, kad nėra buvę atveju kada pastebimi vaikai ar žmonės su aklinai juodomis akimis. Bet kur kas mažiau tikėtina, kad tos juodos akys dėl demonų apsėdimų ir pnš. Nes jei taip tuomet jie kur kas bukesni už žmones jei šitaip lengvai išsiduoda.

do

dar lietuvių liaudies pasakose minimas velnias visada kvailesnis už žmogų, jo suktybės ir gudrybės žmogaus jau pergyventos savu kailiu ;D
na iš tiesų aš nežinau, negaliu nagrinėti daugelio temų čionai, tiesiog skaitau priebėgom, nepalieku komentarų,nes neturiu ką pridurti
susigulės visokia informacija-tuomet atsirinksiu

idenmeyou

#21
vasario 21, 2014, 22:00:16 Redagavimas: vasario 21, 2014, 22:02:21 by idenmeyou
Pasakos ir lieka pasakomis :)

Daugumoje įvairių tautų pasakose yra minimi įvairūs gyvūnai, padarai, kurie niekada taip ir neegzistavo, tad ja pasikliauti net mintis nekyla.

Mano nuomone su tomis juodomis akimis buvo kažkas dabar mūsų požiūrio fenomenalaus, ateityje kai medicina patobulės, gal būt visus šiuos reiškinius bus galima paaiškinti. Aš čia matau tik kažkokį žmogaus organizmo sutrikimą, nors labai labai retą. Ir pagal šių atveju retumą, taip išeina, kad turi žmogaus organizmui įvykti kažkas nenatūralaus, kad atsirastų tokios akys.

Supera

Bet pasakas interpretuot galima, nes dar senovėj, kai žmonės nesuprasdavo kas darosi, tai arba laikė dievais tuos reiškinius arba velniais.

idenmeyou

Bet žmonės pirmuosius savo įspūdžius pateikė ne pasakose. Apskritai senovės žmogus pamatęs skriejančią žvaigždę gali galvoti, kad ten Dievai ar kažkas panašaus, o gal būt ten technologinis daiktas, palydovas, čia tik pavyzdys, kad daugelį dalykų senovėje suprasdavo labai siaurai.

Supera

Tai taip, sutinku, iš čia ir atsirado visokiė dievai ir dievybės. Bet net ir dabar yra mąstančių labai siaurai ir besilaikančių savo įsitikinimų aklai. Tikriausiai žmonija niekad nuo to nepabėgs.

Portal

Suaugusiu fenomena paaiskinti nera sudetinga:
Kazkada per TV teko matyti kaip daro tatuiruotes ant akiu, tiksliau ileidzia rasalo injekcijas, yra 2 tipu tokie bairiai: 1- akies vizdzio uzspalvinimas.2- akies vizdzio ir viso akies obuolio. Keista, bet matyti jie nuo to prasciau nepradeda, bet seip be galo skausminga ir rizikinga. O ir atsilupes turi buti beviltiskai- kad tokius bairius kresti

vitake

Reikės pradėti nešiotis druskos.....
"Supernatural", lietuviškai vadinamas "išrinktieji" serialas remiasi mitais ir legendom, nenuostabu, kad jie galėjo demonų vaizdavimo būdą pasirinkti ir juodas akis būtent pagal šį fenomeną.
Bet kyla klausimai : Kodėl būtent vaikai? Ar todėl, kad juos lengva įtikinti, ar todėl, kad jais lengva naudotis? Koks jų tikslas? Žudyti? Kam ir kodėl? Demonams nebūtų jokios naudos iš žudymo, nebent jis sudaręs sandorį. Visa tai atrodo per keistai.... Kas čia žino kaip yra iš tiesų.....

Supera

Mano manymų vaikai dėl to, kad jais lengva patikėti. Daug kam suminkštėtų širdis pamačius nelaimingus vaikus.

Aukštyn