Illuminati

Pradėjo unco, gruodžio 05, 2011, 21:26:22

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

mcgyver

Jei galit išvardinti pavardes, tai išvardinkit nes aš tikrai nežinau kas yra illuminati. Manau, kad illuminati negzistoja. Nemanau, kad Rotšildai yra illuminati. Ar aš klystu?

Raganius

laminatu paranoja 3000 :D

idenmeyou

Jeigu tik ši grupė yra paėmusi į savo rankas visą pasaulio valdžią, ji geriau už visus žino visus finansinius, politinius, žiniasklaidos ir kitus reikalus. Taip, kad išplauktų kažkokia informacija nėra didelė tikimybė, greičiau jau brukama netiesa, kuri smalsuolius veda į kitą pusę.

Darius

#303
sausio 17, 2015, 07:26:40 Redagavimas: sausio 17, 2015, 07:33:30 by Darius
Kuo didesnė organizacija tuo didesnė tikimybė informacijos nuotekiui.
Duodama tiesa tam kad paneigtu, kas akivaizdžiai pateikta dažniau nelaikoma reikšminga. Žmonės mėgsta ieškoti samokslo teoriju iš neaiškių dalykų.
Kas ieško tas randa (šios organizacijos pedcakus ir Lietuvoje turime), bet bukit objektivus. Vadovaukis faktais ir patikrinkit juos.
Pvz "Novus Ordo Seclorum" Lotyniškai "Naujoji pasaulio tvarka klanas" ("google" vertėjas, tiesiog patiktrinkit).

Dėl pateiktų simboliu ir užrašų tai mokslų įrodyta (netesioginiai vaizdai fiksuojami pasamonės kuri veikia greičiau nei musų samonė kuria mes įsiaviname tik akivaizdžius dalykus). Kam tai naudinga? Tai galima paminėti 25 kadra kurio dėka žmogui suformuojama nuomonė jai jis nera kategoriškai nusistates. Taip pat netesioginis kadaras padeda pasirinkti ("national geographic" kanale "proto žaidimai" tai demonstruojama).

Taigi keli faktai kuriuos galima patikrinti ir vėl gryšti prie samokslo teorijos :)
Sekmės

Babinga

Pavargusiems nuo valdiško melo ir demagogijos-gryno oro gurkšnis:

http://www.siulo.lt/gaires/alternatyvi-informacija

Vitus

Citata iš: Babinga  vasario 15, 2015, 22:35:34
Pavargusiems nuo valdiško melo ir demagogijos-gryno oro gurkšnis:


Ar tikrai?
Man pasirodė, kad tas gurkšnis gryno oro yra gerokai pagadintas kvapeliu iš rytų :)

paragraf 78

O taip, sarmatas.lt tai jau tikrai puiku vaistas nuo smegenų plovimo

Vitus

#307
vasario 16, 2015, 12:03:18 Redagavimas: vasario 16, 2015, 12:18:20 by Druwis
Marytė tikriausiai norėjo pareklamuoti sarmatija.lt ir netyčia suklydo :)
Domenai labai panašūs, ko nepasakysi apie turinį...

Aukštyn