Siela gyvenimo ir mirties rate

Pradėjo Benamis, liepos 28, 2013, 16:40:49

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

Apie filma (is Youtube aprasymo):

Filmas kuris rūpi įdomus kiekvienam planetos žmogui! Šis filmas atskleidžia ilgą laiką slėptą informaciją, kuri jums leis sužinoti tiesą apie save ir atsikratyti mirties baimės, todėl kad iš tikrųjų mes visi gyvename daugelį milijonų metų... Tai pasakojimas apie realų gyvenimo ir mirties ratą, kuriame milijonus metų sukasi mūsų sielos - mes su jumis.

Režisierius: Aleksandras Atakinas

Ko nematuoja šiuolaikiniai matavimo prietaisai.
Kaip atsiranda gyvybė.


Arvy

Sveiki.
Esu naujokas forume,bet ne gyvenime. Peržiūrėjau filmą . Su viskuo sutinku. Noriu papasakoti vieną nutikimą. Man buvo 12 ar13 metų. Aš ,pusbrolis ir dėdė su šeima iškilavom prie ežero. Turėjom valtį,tai aš dėdė ir pusbrolis irstėmės,saulėta puiki vasaros diena. Plaukiant į krantą nutarėm išsimaudyti. Pusbrolis ūž manę jaunesnis iššoko pirmas ir nuplaukė į krantą. Dėdė sėdėjo prie irklų,kai aš pasiruošiau šokti jis pajuokaudamas truktelėjo irklais ir aš pliuptelėjau į vandenį kaip tik tuo metu kai įkvėpdinėjau oro ir žinoma įtraukiau vandens. Jėgos apleido momentaliai ir pradėjau grimsti į dugną. Ausyse pradėjo spengti, lėkiau tarsi koridoriumi kuriame sėdi nepažystami žmonės,kaip poliklinikoje, o aš skrendu pro juos į priekį į šviesą. Staiga išgirstu balsą, jam dar ne laikas ir manę išmeta į paviršių. Priplaukia dėdė,padėjęs ranką jam ant peties atsikosėjau, grįžo jėgos ir nuplaukėm prie valties. Štai ir netikėk, kad nieko nėra.

Aukštyn