Nežinomą žvaigždė

Pradėjo S3mkA, gegužės 05, 2012, 21:22:05

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

S3mkA

Kievieną vakarą ir naktį mes su šeima matome didelį "objektą" danguje į vakarų pusę. Jis nežybčioja (kaip turetu normali žvaigždė) ir atrodo , kad kiekvieną vakarą jis vis didesnis. Kaip manote, kas tai galėtų būti?

Jonas

Mėnulis.   :D Ne, šiaip, jei įmanoma - nufilmuok ir pažiūrėsim rimčiau kas ten šviečia..  :)

TinSoldier

#2
gegužės 05, 2012, 22:22:47 Redagavimas: gegužės 05, 2012, 22:29:23 by TinSoldier
Jei neklystu, mastyrukas buvo kažkada nurodęs gerą puslapį: http://www.calsky.com/
Čia galima pagal koordinates, datą ir t.t., susirasti koks objektas tuo metu, toje vietoje buvo danguje.
Aš per didelis tinginys, kad išsiaiškinčiau kaip ten juo tiksliai naudotis. Bet, jei tu netigėsi, gali panaršyt. Turėtum surasti, kas per šviesulys ten pas tave..

O šiaip, pagal mano turimą tel. programėlę, tai Vakaruose, iš Kauno žiūrint, ryškiausiai galėtų šviesti Venera, Marsas(daugmaž vakaruose), Poluksas, Kapela(žvaigždės). Jei kur nors netoli mėnulio, tai gal Saturnas?

S3mkA

Tai kad Menulis visai kitoje puseje ;)

S3mkA

Ir atrodo , kad kiekviena vakara vis didesnis. Gal Nibiru? :D :D

TinSoldier

Citata iš: S3mkA  gegužės 05, 2012, 22:39:39
Ir atrodo , kad kiekviena vakara vis didesnis. Gal Nibiru? :D :D


Artėja-tolėja visi dangaus kūnai, tai nieko neįprasto :) Susirask bet kokią programytę, kuri rodytų žvaigždes/planetas ir išsiaiškinsi :)

Arba, kaip Jonas sakė, pafotkink. Nurodyk tikslesnes koordinates. Išsiaiškinsim bendrom pastangom :))

S3mkA

Ziurejau per google sky map app android'e toje puseje rodo tiktai Sirius (kurio mes matyti negalime) ir Procyon

S3mkA

Bet ta "zvaigzde" tarp Sirius ir procyon. Venera labiau i vakarus, o Neptunas zemiau

OKULTISTE

... arba blogai vietą nustatėte...
Manau, kad tai tiesiog kai kas labai įdomaus, bet nieko antgamtiško...

Markamis

Mačiau ir aš - vakarų pusėje jinai ir nelabai aukštai. Labai ryški ir kokius 3 kartus didesnė už ryškiausias ir didžiausias žvaigždes. Irgi mąsčiau kas ten gali būti...

Daividas

Na ką, visi tai visi. :) Buvo pirmadienio vakaras (ar antradienio, gerai nepamenu). Besileidžiantis saulei, eidamas namo iš stadijono, irgi, vakaruose pamačiau tokią ryškią žvaigždę. Niekur jokios žvaigždės nebuvo, tik tą viena, vakaruose. Pirma mintis - šiaurinė. Bet juk tai vakaruose. Atmečiau variantą. Po to šovė į galvą, kad tai Kentauro Proksima, bet kažkaip nepanašu. Bet keisčiausia, jog ji tik viena buvo danguje. Niekur nemačiau kitos! Pabandysiu pafilmuoti, ar pafotkinti kitą kartą kai pamatysiu :)

S3mkA

Nu va, pasirodo ne as vienas ja matau :D

OKULTISTE

Tai ir aš kuo puikiausiai matau ir grožiuosi, nesukdama galvos... Žvaigždutė ir tiek...

Deivis95

Aha, as taip pat jau esu kelis kartus ja stebejes. Kazkada pamenu, kai buvo pasirodziusi info apie antra menuli danguje, panasi zvaigzde buvo visai netoli tikrojo  menulio... Tai dar juokavom su draugais, gal ta zvaigzde ir yra antras menulis kitiems... O dabar ziuriu beveik tokio pat ryskumo zvaigzde sviecia vakaru puseje, kiekviena nakti... Idomu.

OKULTISTE

Hm... Reikės pastebėti vėl... Man atrodo, kad per naktį po truputį slenka į dešinę pusę... Atidžiau pažiūrėti kada progai pasitaikius reikės...

Aukštyn