Sveiki, aš iš ateities

Pradėjo Bailey, sausio 15, 2014, 12:22:06

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

Citata iš: czech-kuolis  gegužės 08, 2014, 15:46:10
bet užteks gal tiek, kad rytų Europos šalims periodas nuo paraiškos tapti nare pateikimo ir oficialaus įstojimo kaip taisyklė yra 9-10 metų.


Nevertinu dabar sios istorijos tikrumo ar dar ko nors, bet apie kokia cia taisykle kalbi? Ji "zodinio" ir "kaip pastebejome" formato, ar "rastiska"? Cia del bendro isprusimo klausimas :)

czech-kuolis

na "kaip taisyklė" = tendencija. Nėra oficialaus laiko kiek reikia praleisti derantis, bet maždaug tiek ir užima. Čia gražiai matosi: http://en.wikipedia.org/wiki/Enlargement_of_the_European_Union#Timeline


Benamis

Kitaip tariant:

Citata iš: Benamis  gegužės 08, 2014, 15:52:23
"kaip pastebejome" formato


Tiek tenorejau suzinoti. Dekui :)

Nieksas

Citata iš: czech-kuolis  gegužės 08, 2014, 15:46:10
pastebėjau, kad anomalija nepraleido progos vėl paeskaluoti šitos istorijos, paskaičiau, gal yra prognozių šiems laikams. Yra.

"2019 metais Europa liko be ES, nes per krizę didžiosios šalys tiesiog atsisakė tempti visas nares iš paskos. Tam turėjo labai daug įtakos tokių šalių įstojįmas į ES kaip Ukraina."

"ES pamatai pradėjo drėbeti dar prieš pirmąją krize 2017 metais kuri tesesi iki 2022".

Čia galima daug rašyti, bet užteks gal tiek, kad rytų Europos šalims periodas nuo paraiškos tapti nare pateikimo ir oficialaus įstojimo kaip taisyklė yra 9-10 metų. Galit pasidaryt matematiką. Gal padės faktas, kad Ukraina netgi nėra pateikus tokios paraiškos.


Kaip suprantu Ukraina jau turi asociacijos sutartį su ES tai iki 2017 gali ir įstoti o Ukrainos skolos labai didelės kurios gali nepatikti kitoms ES narėms ;)

viliusinas

Nezinau kodel, bet as juo tikiu..

czech-kuolis

@Nieksas Nevisai - asociacijos sutartis nėra membership application, nors gali tapti puikiu jos pagrindu narystei, kada nors ateityje. ES turi tų sutarčių su įvairiomis šalimis.

Plius prisiminkim, kad narystė ES nėra kažkokia šalies teisė - narystę paremti turi visos esamos narės. Ir neįsivaizduoju kodėl šalys donorės norėtų prisijungti ~40 mln turinčią valstybę, kurios bvp/gyv. šiandien yra dvigubai mažesnis, nei Rumunijos stojimo metu. Anyway, čia šitie išvedžiojimai pamirštant, kad per 2,5 metų jokia šalis į ES neįstojo. Neįstos ir Ukraina.


Deiva

Sveikas as labai tikiu kad esi is ateities ir noriu paprasyti vieno dalyko as galetum atsiusti mano nuotrauka kaip atrodau senatvej mano vardas Deividas Melderis

Benamis

Citata iš: SigitasL  gegužės 08, 2014, 22:09:20
http://utomjordiskt.ifokus.se/discussions/52ef5e54ce12c47e6e0013fb-tidslinje


Arba papildai zinute arba as ja istrinsiu.

Citata iš: Deiva  gegužės 08, 2014, 22:10:08
Sveikas as labai tikiu kad esi is ateities ir noriu paprasyti vieno dalyko as galetum atsiusti mano nuotrauka kaip atrodau senatvej mano vardas Deividas Melderis


Pavelavai keliais menesiais.

nereikalinga

Labai abejoju,jis kitu tikslu šį vardą,pavardę paviešinęs turbūt

paragraf 78

#745
gegužės 08, 2014, 22:25:17 Redagavimas: gegužės 08, 2014, 22:37:42 by paragraf 78
Citata iš: Deiva  gegužės 08, 2014, 22:10:08
Deividas Melderis


Taip ir kyla mintis apie du vardus
David Duchovny vaidino Fox'ą Mulder'į
Ta prasme David Mulder
Gražus sutapimas ar vystom sąmokslo teoriją? :)

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: SigitasL  gegužės 08, 2014, 22:09:20
http://utomjordiskt.ifokus.se/discussions/52ef5e54ce12c47e6e0013fb-tidslinje



Rašo, kad tekstą gavo iš lietuvio :) Tai didžiausia tikimybė, kad iš čia :)

P.S. nuorodoje Bailey pranašystės anglų kalba. Kažkokiam švedų tinklalapyje :)

Asasinas

Lietuva ant pasaulio tuoj pagarsės kaip geriausia fantazuotojų tauta pasaulyje. :D

Nieksas

Citata iš: Asasinas  gegužės 09, 2014, 03:11:26
Lietuva ant pasaulio tuoj pagarsės kaip geriausia fantazuotojų tauta pasaulyje. :D


O ka , negi tai blogas stereotipas ?  ;)

sefas

Noreciau toki darba dirbti ;)

Aukštyn