Sveiki, aš iš ateities

Pradėjo Bailey, sausio 15, 2014, 12:22:06

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Ma Deuce

ooo, net mano planuotu 2 savaiciu neistempe cheateriai. patys daiktus susipakavo kai galai pradejo lysti, kaip suprantu...


jau matau kaip puslapio adminas ruosia makliavone apie hitleri brazilijoje..

Istillrighthere

Aš labai norėčiau pabendrauti su vilkolakiu ir vampyru  ::)

Benamis

Citata iš: Ma Deuce  sausio 27, 2014, 15:48:06
ooo, net mano planuotu 2 savaiciu neistempe cheateriai.


Apie kokias dvi savaites kalbi?

CitataŠiais metais būsiu tik iki sausio 26 dienos

Ma Deuce

kazkur rasiau kad po poros savaiciu arba bailey bus prigautas arba nustos rasyti pats. akurat.

temos neskaitau jau seniai, bet vis gi noreciau pamatyti patikejusiu ir klausiusiu zmoniu snukelius :D

Benamis

Citata iš: Ma Deuce  sausio 27, 2014, 15:59:43
zmoniu snukelius :D


Kas cia per issireiskimai?

amida

yra neatitikimu jo pasakojime,nedaug,bet yra,perskaicius tema is naujo,uzkliuna keletas dalyku.siaip tai kas jis bebutu-tikras laiko policininkas,ar apsimetelis(nuskilk tu man taip,kad temai apie keliavima laiku tapus populiariai,ima ir atsiranda vienas toks keliautojasd ir dar puikiai lietuviskai snekantis)-susidariau nuomone,kad jis labai fainas zmogus.labai siltai ir nuosirdziai atsisveikino,nu tikrai,sirdi paliete  :)

varpainis

Citata iš: Benamis  sausio 27, 2014, 16:04:19
Citata iš: Ma Deuce  sausio 27, 2014, 15:59:43
zmoniu snukelius :D


Kas cia per issireiskimai?

Nu tu kurie tiki tokiom nesamonem veidai tikrai intelekto nesuzaloti turetu buti  ;)

Benamis

Kad ir kuom zmones tiketu, tu jokios teises neturi ju izeidineti.

Marius

Citata iš: amida  sausio 27, 2014, 17:49:15
yra neatitikimu jo pasakojime,nedaug,bet yra,perskaicius tema is naujo,uzkliuna keletas dalyku.siaip tai kas jis bebutu-tikras laiko policininkas,ar apsimetelis(nuskilk tu man taip,kad temai apie keliavima laiku tapus populiariai,ima ir atsiranda vienas toks keliautojasd ir dar puikiai lietuviskai snekantis)-susidariau nuomone,kad jis labai fainas zmogus.labai siltai ir nuosirdziai atsisveikino,nu tikrai,sirdi paliete  :)


Tai jei tave apgaus koks telefoninis sukčius ir išvylios pinigus,bet bus žiauriai mandagus ir lipšnus,o gale pokalbio palinkės geros dienos,tu jam netūrėsi jokių pretenzijų,nes jis tooooks faaainulka..
Kaikuriem žmonėm galima dergt an galvos,bet stilingai ir jie visvien bus patenkinti ir išsišiepe..

Teroras

Nemaciau, kad temos autorius kam nors pridergtu ant galvos. Nei jis ragino tema skaityti, nei ragino ja komentuoti, nei tuo labiau ragino juo tiketi :)

amida

as tai,Mariau, juo netikiu,o ir kad jis saldus fainuuuuuuuuuuuuuuulka nesakiau.

idenmeyou

Citata iš: amida  sausio 27, 2014, 17:49:15
tai kas jis bebutu-tikras laiko policininkas,ar apsimetelis


Kai užsiminei apie laiko policininką iškart susidarė toks vaizdinys :D


Ma Deuce

Citata iš: varpainis  sausio 27, 2014, 17:55:17
Citata iš: Benamis  sausio 27, 2014, 16:04:19
Citata iš: Ma Deuce  sausio 27, 2014, 15:59:43
zmoniu snukelius :D


Kas cia per issireiskimai?

Nu tu kurie tiki tokiom nesamonem veidai tikrai intelekto nesuzaloti turetu buti  ;)


ziuriu ne as vienas tarp situ dolbiku minusus gaunu. ziurek tas good copas vel ispejima islaus :D

ar yra izeidiams durniu pasakyti kad jis durnius? man vapsie idomu kas tas benamis, kiek jam vapsie metu ir ka jis gyvenime veikia, jei nesupranta kad tai nera izeidimas. juk ne visi proringi, o sio zodziu antonimas, grazus laiudiskas durnas. nejaugi durnu nera? ar as tureciau sakyti kad jie neteisus (ne durniai)? :D

Benamis

O tu kas busi, kad galetum skirstyti zmones kas durnas, o kas ne durnas? Kas intelekto suzalotas, o kas nesuzalotas?

Matau i foruma ateinam tik izeidziancias zinutes rasyti kitu dalyviu atzvilgiu. +20 ispejimo ;)

varpainis

Citata iš: Benamis  sausio 27, 2014, 19:39:40
O tu kas busi, kad galetum skirstyti zmones kas durnas, o kas ne durnas? Kas intelekto suzalotas, o kas nesuzalotas?

Matau i foruma ateinam tik izeidziancias zinutes rasyti kitu dalyviu atzvilgiu. +20 ispejimo ;)

Jezaus Kristaus atstovas. Ka cia issidirbineji su tais savo ispejimais, niekas cia nieko konkreciai neizeidinejo.

Aukštyn