Sveiki, aš iš ateities

Pradėjo Bailey, sausio 15, 2014, 12:22:06

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Sleeping_angel

Citata iš: Master  sausio 21, 2014, 20:42:55
Aš tai taip sumečiau, kad kai man bus maždaug 46eri, tai tuo metu gims Beiley... Kas reikštų, kad mes bet kuriuo atveju būtumėme iš vienos realybės(gaila). O be to... jei būtų tokia galimybė... (kyla negerų minčių) :D


Mano klausimą apie senelių vardus ir pavardus "kažkodėl" praignoravo... Kas ten žino, gal kažkas iš jo "būsimų" senelių šiame forume uždavinėja jam klausimus :D

edmas18

 Kas, jeigu Jūs grįžtumėte laiku atgal, kad ir į praėjusius metus ir nužudytumėte jaunesnį save. Kas tada įvyktų? Ar Jūs paprasčiausiai išnyktumėte, jaunesniajam Jums nukritus ant žemės? Ir jeigu būtumėte numiręs pernai, kas Jus būtų nužudęs??

saulius.valteris.7

beitlei tu sichijatra susirask arba maziau gerk ;)

Benamis

Niekas netiki, visi stumia, dar kiti teigia, kad irgi taip parasyti galetu, bet visvien toliau sedi uzduoda klausimus, laukia atsakymu ir dar uzsiregistruoja kazkas tam, kad parasyti zinute, jog jis netiki :) Paradoksas kazkoks.

Steel

Bailey, o kaip su darbo jegos paklausa tavo laikais, jug jeigu taip isvystytos ivairios technologijos jog namuose jau paciam nieko nebereik daryt tai manau, kad ir darbe viska turetu smarkiai pasikeisti, ar vis dar egzistuoja toks dalykas kaip fizinis darbas ar ji visa daro robotai ir masinos, ir jaigu taip ar nepadaugejo skurdziai gyvenanciu ir didelio skirtumo tarp luomu, nes kai pagalvoji kas turi firmas su visom savo masinom tai tas turi but milijonierius, o kas ne tai bedarbis arba tiesiog kokioj firmoj tu masinu operatorius, kuriu taip pat manau daug nereikia, kas reiskia-darbo jegos paklausa minimali, jauciu koki 10 kart minimum mazesne nei dabar? Kaip yra is tiesu tavo laikais?

TheSpirit

visi iki vieno tiki, kad O GAL...o gal jis sako tiesą.. kad ir didžiausias skeptikas turi pripažinti, kad yra nors bent vienas šansas iš milijardo, tarkim, kad tai tiesa :)

amida

ne visi galetu,tik apsiskaite ir lakios fantazijos zmones.apie ateivius Vanga ispranasavo ir kad butent tai pasuks zmonija kitu keliu,kad dings religijos ir pan.del JAV,irgi kazkur pranasauta,kad ji zlugs.su GMO jau ir dabar tyrimai atliekami ir jie nepasiteisina.apie misijas i marsa jau snekama dabar.del terorizmo,tai taip,jis del religiju,tikliau del islamo dzihadistu.nieko naujo.kad maistas bus sintetinamas,pati kazkokiose prognozese skaiciau.apie supersmart namus nesi klipo mates?apie povandenini gelzkeli jau irgi seniai kalbama,esu kazkada laida macius.del populiacijos,na,jau dabar snekama apie stipriai auganti zmoniu skaiciu,tai kodel nepafantazavus kaip butu ateity.juk kinieciai jau taiko vieno vaiko politika.politiskai tai nieko naujo

Sleeping_angel

Citata iš: Steel  sausio 21, 2014, 21:18:35
jeigu taip isvystytos ivairios technologijos jog namuose jau paciam nieko nebereik daryt tai manau, kad ir darbe viska turetu smarkiai pasikeisti, ar vis dar egzistuoja toks dalykas kaip fizinis darbas ar ji visa daro robotai ir masinos

Galbūt tavo klausime ir slypi atsakymas, kodėl pas juos egzistuoja "vieno vaiko politika" :)

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: Sleeping_angel  sausio 21, 2014, 21:09:27
Citata iš: Master  sausio 21, 2014, 20:42:55
Aš tai taip sumečiau, kad kai man bus maždaug 46eri, tai tuo metu gims Beiley... Kas reikštų, kad mes bet kuriuo atveju būtumėme iš vienos realybės(gaila). O be to... jei būtų tokia galimybė... (kyla negerų minčių) :D


Mano klausimą apie senelių vardus ir pavardus "kažkodėl" praignoravo... Kas ten žino, gal kažkas iš jo "būsimų" senelių šiame forume uždavinėja jam klausimus :D



Tai įtakot galėtų jo ateitį labai smarkiai. Jei jis pasakytų.

Steel

Vien jo rasymas forume daro itaka jo likimui ir visai ateiciai.

Benamis

Tai tik teorija.

Sleeping_angel

Citata iš: Druwis  sausio 21, 2014, 21:32:38
Tai įtakot galėtų jo ateitį labai smarkiai. Jei jis pasakytų.

Aš tokių dalykų, kaip dvi ar daugiau skirtingų ateičių išvis nesuprantu 8)

Net jei realiai kas nors pasakytų jo seneliams, kad tokiame ir tokiame forume rašo tavo būsimas anūkas, jie tik pirštais galėtų pasukioti. Todėl įsikišimas į ateitį, mano nuomone, čia visai nereikšmingas :)

Anonimas

Kaip pasikeitė Černobylio miestas, ar vis dar yra likęs Radiacijos dozės kiekis labai didelis? Bei, ar jūsų laikais yra dar kompiuteriniai žaidimai ,ten , bei ar jie kaip nors kitokie atrodo realistiškesni ?

MantasX

Bailey, paprastas patikrinimas - kas šiais metais bus išrinktas į Lietuvos prezidentus? Ar Lietuva pastatys atominę jėgainę?

Calibrae277

Labai abejoju, kad sulauksi atsakimo...

Aukštyn