Sveiki, aš iš ateities

Pradėjo Bailey, sausio 15, 2014, 12:22:06

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

kiskis

Bailey, tavo ziniai dabar yra dabartis, o ateities kolkas nera, jos apskritai dar nera (net ateityje :) ), ji tik bus, bet bus tada kai taps dabartim.

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: kiskis  sausio 19, 2014, 21:37:15
Bailey, tavo ziniai dabar yra dabartis, o ateities kolkas nera, jos apskritai dar nera (net ateityje :) ), ji tik bus, bet bus tada kai taps dabartim.



Žinoma, jei laiko tėkmę lyginsime su pieštuko brėžiama linija ir tas taškas kur yra pieštukas bus dabartis. Prieš jį baltas lapas, už jo nubrėžta linija.  Tai tada žinoma, nėra ateities iš kurios būtų galima atvykti, tada net ir kelionės į ateitį yra neįmanomos :) Ir mes esame savo ateities kalviai.


Kitas atvejis, jeigu laiko linijų jau yra pripaišyta, su visais galimais pasirinkimais iki begalybės. Ir mes tiesiog einame viena iš tų linijų, ir pasirinkdami pereiname į kitą laiko liniją, kurioje viskas vienaip ar kitaip vyksta. Čia mes irgi savo ateities kalviai, tik visos galimos ateitys jau yra "užrašytos".

kiskis

"Kitas atvejis, jeigu laiko linijų jau yra pripaišyta, su visais galimais pasirinkimais iki begalybės. Ir mes tiesiog einame viena iš tų linijų, ir pasirinkdami pereiname į kitą laiko liniją, kurioje viskas vienaip ar kitaip vyksta. Čia mes irgi savo ateities kalviai, tik visos galimos ateitys jau yra "užrašytos"."
Nori pasakyt, visos imanomos ateitys jau yra dabar? Ir kur jos dabar yra? Pagal tavo modeli, kiekviena akimirka musu visata suskyla i begalybe nauju visatu (tiksliau nesuskyla o jau jos isanksto paruostos yra, tu tik pasirianki i kuria is ju keliauji :), o kitas tu (pavadinkim tu'), pasirianka kita  visata' ir keliauja ten(nes visose visatose turi buti ir tu(kazkuris tai, vienas is begalybes)) :) , ir kiekviena akimirka tu skyli i begalybe savo pasirinkimo galimybiu :) ), tai kodel tu be jokiu ' sedi cia prie kompo vargsti? Nes tikrai praeityje buvo variantu, kada tu galejai islost loterijoj, ar kitaip praturtet, tikrai yra tokios visatos (pagal tave).

.L.U.T.H.O.R.

#303
sausio 19, 2014, 22:29:23 Redagavimas: sausio 19, 2014, 22:30:57 by Druwis
Gan normaliai apsakei modelį :) Yra net moksle toks panašus multivisatų modelis :) Ir taip yra begalybė visatų sudėtų viena ant kitos :)


Žinoma yra tokia kur aš milijonierius ar visata kurioje aš jau negyvas, ar išvis nesu gimęs :)
O kas sakė, kad prie kompo vargstu ar neturiu pakankamai pinigų, kiek man reikia? :D  Kitas dalykas, kad nežinome, kur kiekvienas parinkimas mus gali nunešti.

Audriuss

Sveiki, keliautojas kalba tiesą - tuneliai yra !!! Tas jau seniai =inoma ir laikoma paslaptyje. Mano senelis buvo atradęs tokį tunelį 1974 metais. Grįžo po 8 metų visiškai nepasikeitęs. Jo likimas ? Taip ir nusibaigė psichiatrijos ligoninėje (tokie jau laikai buvo). O savo sūnui (mano tėvui) viską papasakojo apie ateities visuomenę.

Sleeping_angel

Tai apie kokius metus ir ką konkrečiai jis sakė?

.L.U.T.H.O.R.

Nenukrypkim nuo pagrindinės temos. Audriau, jei daug žadi rašyti sukurk atskirą temą. O šią palikim Bailey kritikams ir tikintiems jo pasakojimu :)

Audriuss

Aš tik norėjau pasakyti, kad Beiley sako teisybę.

Alydyshas

Jis daug ką sako... Bet nebūtinai viskas yra tiesa...

.L.U.T.H.O.R.

Yra juk istorijų kai žmonės dingsta ir po kažkiek tai laiko vėl atsiranda. Kas galėtų patvirtinti tuos tunelius. Ir galbūt mokslininkai tik išmoko juos aptikti ir dirbtinai sukurti ar iššaukti. Bet tai taip pat gali būti, tiesiog puikiai suregzta Bailey istorija :D

Audriuss

Bet tuneliai yra. Baley parašyk man į PM - manau turim apie ką padiskutuoti

kiskis

Druwis, tavo modelis antiek juokingas ir akivaizdiai neteisingas, kad net truksta minciu, kaip tave atvesti prie teisingo modelio... Pagal tave yra isanksto begalybiu begalybes tu isanksto paruostu visatu kiekviena yra kaip keturmate plokstele (galima sakyt akmenine, joje viskas iskart yra ir ateitis ir dabartis ir praeitis ), o tavo samone , kaip adata vaziuoja per ta plokstele(ketvirta laiko kordinate) isivaizduoja, kad kazka renkasi (kas galetu is zmogaus taip tyciotis? :) ), bet istikruju nieko pasirinkt negali nes pakliuvo i konkrecia visata su jau gatava praeitim ateitim ir dabartim. O kiti nesuskaiciuojami Druwiai taip pat bando kapstytis gretimose nesuskaiciuojamose visatose taip pat begediskai apgauti. Ar ne liudna?

Alydyshas

Citata iš: Audriuss  sausio 19, 2014, 22:53:12
Bet tuneliai yra. Baley parašyk man į PM - manau turim apie ką padiskutuoti


O kaip tu manai kas vyksta šioje temoje?  Nepanasu  i diskusija?  Gerai kad temos autorius nereaguoja i tokius pasisakymus kaip parašyk i PM... Na bet nujauciu kad temos skaitytojus - sekejus toki Tavo pasisakymai lengvai erzina...  :D


P.s kiek daug kategorijų pasisakymų... Pvz:''... tuneliai yra" jei galima taip kategoriškai teikti,tai prašom duoti GPS koordinates... Suairinksim visi pažiūrėti...


snofru

Citata iš: Audriuss  sausio 19, 2014, 22:32:43
Sveiki, keliautojas kalba tiesą - tuneliai yra !!! Tas jau seniai =inoma ir laikoma paslaptyje. Mano senelis buvo atradęs tokį tunelį 1974 metais. Grįžo po 8 metų visiškai nepasikeitęs. Jo likimas ? Taip ir nusibaigė psichiatrijos ligoninėje (tokie jau laikai buvo). O savo sūnui (mano tėvui) viską papasakojo apie ateities visuomenę.
įdomu, jeigu nestumi. galėtum naują temą apie tai sukurt, papasakotum smulkiau.

Audriuss


Aukštyn