Ar bijote to kas laukia musu po mirties?

Pradėjo Benamis, rugsėjo 09, 2011, 16:17:35

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

RoxiO

Nebijau to, kas gali laukti po mirties, man svarbesnis tik dabartinis mano gyvenimas, labiau bijau skausmingos mirties.

Hekate

Na kadangi man gyvenimas nelabai patinka, tai nelabai bijau....labiau bijau ateities ir pan. šiame gyvenime. O kas po mirties laukia tai bus po mirties, tik iki tol reikia neišprotėti  :D

BloodyMary

Tikrai nebijau ir niekada nebijojau.

martyr

nebijau :), už tai net psichiatrinėje teko pagulėti mėnesiuką,ir aš rimtai.

Beelzebub

1. Nebijau mirties, jeigu po to yra koksnors aukštesnis gyvenimo lygis, arba, kad ir visiška tamsa ir išnykimas.

2. Tačiau bijau reinkarnacijos. Bijau, kad jei ji egzistuoja, tai sekančiame gyvenime gali būti 100 kartų daugiau skausmo.

martyr

Citata iš: Beelzebub  balandžio 13, 2012, 22:47:30
1. Nebijau mirties, jeigu po to yra koksnors aukštesnis gyvenimo lygis, arba, kad ir visiška tamsa ir išnykimas.

2. Tačiau bijau reinkarnacijos. Bijau, kad jei ji egzistuoja, tai sekančiame gyvenime gali būti 100 kartų daugiau skausmo.
va va, 2 varijantas ir mane kamuoja.

Asasinas

Tai aišku bijau, nenoriu net galvot apie tai. Noriu būt nemirtingas!  :)

Jonas

Citata2. Tačiau bijau reinkarnacijos. Bijau, kad jei ji egzistuoja, tai sekančiame gyvenime gali būti 100 kartų daugiau skausmo.



Mes į šį pasauly ateiname tikrai ne skausmo patirti ir kankintis. Mes čia esame tam, kad pairtumėme visus geriausius jausmus kokius tik patys norime. Tik pažiūrėkite į mažus vaikus. Jie nesako: „O.. Štai vėl grįžau į tą žemę... Reiks kaip nors ištverti". Jie džiaugiasi, žaidžia, juokiasi, myli, yra laisvi...

Beelzebub

Citata iš: Jonas  balandžio 14, 2012, 13:37:17
Citata2. Tačiau bijau reinkarnacijos. Bijau, kad jei ji egzistuoja, tai sekančiame gyvenime gali būti 100 kartų daugiau skausmo.


Mes į šį pasauly ateiname tikrai ne skausmo patirti ir kankintis. Mes čia esame tam, kad pairtumėme visus geriausius jausmus kokius tik patys norime. Tik pažiūrėkite į mažus vaikus. Jie nesako: „O.. Štai vėl grįžau į tą žemę... Reiks kaip nors ištverti". Jie džiaugiasi, žaidžia, juokiasi, myli, yra laisvi...


Na tai jeigu aš gimsiu su dauno sindromu kitame gyvenime, arba susirgsiu kokia šizofrenija kitame gyvenime, arba gimsiu kokioj nors labai varganoje šalyje ir mirsiu iš bado po kelių metų, tai čia bus geriausi jausmai kokius aš tik noriu patirti?
Juk reinkarnacija yra tam, kad ištaisytum savo klaidas (turiu omeny karma ir panašiai, na Tu daugiau nusimanai apie tai). Tai aš nemanau, kad taip pasisektų gauti nepriekaištingą ir džiaugsmingą gyvenimą, be skausmo. Ypač pagalvojus, jog aš tikrai savanaudiškai žiūriu į viską, ir nieko gero dėl kitų žmonių nenuveikiau ir galbūt nenuveiksiu. Todėl bijau reinkarnacijos. Mirties ne, bet reinkarnacijos taip.

martyr

#69
balandžio 14, 2012, 14:58:01 Redagavimas: balandžio 14, 2012, 14:59:38 by atsakovas
Citata iš: Jonas  balandžio 14, 2012, 13:37:17
Citata2. Tačiau bijau reinkarnacijos. Bijau, kad jei ji egzistuoja, tai sekančiame gyvenime gali būti 100 kartų daugiau skausmo.



Mes į šį pasauly ateiname tikrai ne skausmo patirti ir kankintis. Mes čia esame tam, kad pairtumėme visus geriausius jausmus kokius tik patys norime. Tik pažiūrėkite į mažus vaikus. Jie nesako: „O.. Štai vėl grįžau į tą žemę... Reiks kaip nors ištverti". Jie džiaugiasi, žaidžia, juokiasi, myli, yra laisvi...
joo, Afrikoi gimsti, ir džiaugiesi ,jei į mėnesį valgyt gauni ir neužsikreti dezinterija.

martyr

bubas, reinkarnacija nėra įrodyta, neverk.

Jonas

CitataNa tai jeigu aš gimsiu su dauno sindromu kitame gyvenime, arba susirgsiu kokia šizofrenija kitame gyvenime, arba gimsiu kokioj nors labai varganoje šalyje ir mirsiu iš bado po kelių metų, tai čia bus geriausi jausmai kokius aš tik noriu patirti?
Juk reinkarnacija yra tam, kad ištaisytum savo klaidas (turiu omeny karma ir panašiai, na Tu daugiau nusimanai apie tai). Tai aš nemanau, kad taip pasisektų gauti nepriekaištingą ir džiaugsmingą gyvenimą, be skausmo. Ypač pagalvojus, jog aš tikrai savanaudiškai žiūriu į viską, ir nieko gero dėl kitų žmonių nenuveikiau ir galbūt nenuveiksiu. Todėl bijau reinkarnacijos. Mirties ne, bet reinkarnacijos taip.


Žmonės bijo to ko nesupranta. Mano supratimu reinkarnacija nėra koks nors laipsniškas inkarnavimasis žemėje ar kur kitur. Visi praeities, ateities ir dabarties gyvenimai vyksta dabar, viename momente, kuris yra patiriamas pro skirtingus požiūrio taškus.
Tu pasirinkai čia būti, niekas tavęs nevertė, nes egzistuoja laisva valia. Gali daryti ką nori. Jeigu kitame gyvenime norėsi mirti iš bado - galėsi tai pasirinkti ir patirti.

Hekate

Citata iš: Asasinas  balandžio 14, 2012, 01:59:23
Tai aišku bijau, nenoriu net galvot apie tai. Noriu būt nemirtingas!  :)

Va o jau nemirtingumas man pavyzdžiui būtu prakeiksmas. Nei sulauktum senatvės, nei sužinotum kas bus po mirties žodžiu nieko gero  :-\

martyr

Citata iš: Jonas  balandžio 14, 2012, 17:35:45
CitataNa tai jeigu aš gimsiu su dauno sindromu kitame gyvenime, arba susirgsiu kokia šizofrenija kitame gyvenime, arba gimsiu kokioj nors labai varganoje šalyje ir mirsiu iš bado po kelių metų, tai čia bus geriausi jausmai kokius aš tik noriu patirti?
Juk reinkarnacija yra tam, kad ištaisytum savo klaidas (turiu omeny karma ir panašiai, na Tu daugiau nusimanai apie tai). Tai aš nemanau, kad taip pasisektų gauti nepriekaištingą ir džiaugsmingą gyvenimą, be skausmo. Ypač pagalvojus, jog aš tikrai savanaudiškai žiūriu į viską, ir nieko gero dėl kitų žmonių nenuveikiau ir galbūt nenuveiksiu. Todėl bijau reinkarnacijos. Mirties ne, bet reinkarnacijos taip.


Žmonės bijo to ko nesupranta. Mano supratimu reinkarnacija nėra koks nors laipsniškas inkarnavimasis žemėje ar kur kitur. Visi praeities, ateities ir dabarties gyvenimai vyksta dabar, viename momente, kuris yra patiriamas pro skirtingus požiūrio taškus.
Tu pasirinkai čia būti, niekas tavęs nevertė, nes egzistuoja laisva valia. Gali daryti ką nori. Jeigu kitame gyvenime norėsi mirti iš bado - galėsi tai pasirinkti ir patirti.
iš kur 'siela' žinos ar ji badaus 'kitam gyvenime' ? gal atgims vargingoje šeimoje,kuri po kūdikio gimimo, vėliau, taps pasiturinti šeima? o tai savižudžiai,taip pat jų 'sielos' žino, kad jie mirs? taip išeina,kad savižudžių 'sielos' gimsta su mintim,kad mirs, ane? 'reinkarnacija' kaip loterija, gimsti su tikslu,bet neaišku kas lauks.

Jonas

Citataiš kur 'siela' žinos ar ji badaus 'kitam gyvenime' ? gal atgims vargingoje šeimoje,kuri po kūdikio gimimo, vėliau, taps pasiturinti šeima? o tai savižudžiai,taip pat jų 'sielos' žino, kad jie mirs? taip išeina,kad savižudžių 'sielos' gimsta su mintim,kad mirs, ane? 'reinkarnacija' kaip loterija, gimsti su tikslu,bet neaišku kas lauks.


Siela (tu) pasirenki kokį gyvenimą nori gyventi, kokioje šeimoje gimti ir kitus sprendimus sielų pasaulyje. Tai ne žinojimas, o pasirinkimas.

Aukštyn