Utopija - Bendradarbiavimas

Pradėjo Creative, vasario 07, 2019, 19:29:32

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Creative

vasario 07, 2019, 19:29:32 Redagavimas: vasario 09, 2019, 19:08:51 by .L.U.T.H.O.R.
Bendradarbiavimo principas išlieka, kai valstybės pradeda dirbti kartu. Kai viena valstybė susiduria su krize, jai padeda kitos laisvesnės ir turinčios resursų tam.

Kai vieni žmonės susiduria su kažkokia tai problema ir negali jos išspręsti, kiti jiems ateina į pagalbą, tie, kas turi tam resursų.

Kai išlieka ir sienos ir atskiros valstybės, tačiau vyksta pastovus bendradarbiavimas.

Kai vienu namai užsidega ir jie nieko negali padaryti, kiti ateina juos gesinti ir daryti viską, kad vėl jie visi gyventų gerai.

Kai verslas, ar kas kitas, negriauna kelio ant kurio eina ir iš paskos einantys nenukrenta nuo jo į bedugnę, o jei sugriovė tai atsisuka ir pagauna krentantyjį.

Kai atskrenda ateiviai ir ištiesi jiems ranką paspaudimui ir tarpusavio bendradarbiavimui.

Kai karai, ar tarpusavio nesutarimai, išsprendžiami principu win-win, o ne kompromisu, ar kitokiu būdu.

Citata iš: Creative  vasario 07, 2019, 19:29:32Kai vienu namai užsidega ir jie nieko negali padaryti, kiti ateina juos gesinti ir daryti viską, kad vėl jie visi gyventų gerai.
O ne stovėti ir ploti, ir dainuoti: "The roof. The roof is on fire. Burn mtfk burn."

Pratęskit sąrašą.

pajus

Matau tu esi patyręs, o aš tik naujokas. Ar gali padėti, paaiškinti kaip pradėti rašyti temas, žinutes, kuo jos skiriasi nuo temų Jei sugebėsi atsakyti į šiuos mano /dunduko/ klausimus, būsiu labai dėkingas. Ačiū.

Creative

Skirk laiko ir pasėdėk ir patyrinėk tinklalapį. Turėtų viskas išaiškėti.

pajus

  sutinku, Creative, kad labai svarbu viska pačiam išsiaiškinti. Tada puikiai žinai kur kas yra. Bėda tik ta, kad nežinai kur rasti tą kurio ieškai. Štai ir vakar pavargau kol suradau kaip įkelti temą. Įkelti tai įkėliau, tačiau dar nežinau ar ten kur norėjau, kad būtų.

Man atrodo, kad mūsų bendravimas nebėra utopija. :D

Creative

#4
balandžio 30, 2019, 17:43:42 Redagavimas: balandžio 30, 2019, 18:11:07 by Creative
Apie temų kūrimą čia Forumo taisyklės, numanau, kad jas jau perskaitei:
https://anomalija.lt/forum/index.php?topic=3.0


Citata iš: pajus  balandžio 30, 2019, 08:01:55Bėda tik ta, kad nežinai kur rasti tą kurio ieškai.
Jei žinai raktinius (pagrindinius) žodžius, tada gali paieškoti pasinaudojęs paieškos lauku. Jį rasi viršuje, trečia eilutė nuo viršaus, dešinėje, vadinasi "Ieškoti", tarp "Pradžia"  ir "Nariai". Paieška vyksta tik forume tarp visų jo temų ir žinučių.

Citata iš: pajus  balandžio 30, 2019, 08:01:55Įkelti tai įkėliau, tačiau dar nežinau ar ten kur norėjau, kad būtų.
Nieko baisaus jei ne ten įkėlei, administracija perkels kitur, jei jiems pasirodys tema netinkama tame skyriuje. Ir jei sugalvojai pats, kad kur kitur būtų geriau, bandyk parašyti adminams, na arba viešai paprastos žinutės forma toje temoje. Gal būt kas nors išgirs.

elteide

Citata iš: pajus  balandžio 29, 2019, 12:17:25Matau tu esi patyręs, o aš tik naujokas. ..
taip, ji patyrusi ir miela, tikrai padės:)

pajus

Matau tu gerai supranti tą, kuri man padės. Nesuprantu tik vieno > kodėl tarp savęs Jūs ieškote vienos - kitos ragų, kurių nėra bendravime. :)  :)

Creative

#7
gegužės 04, 2019, 17:37:34 Redagavimas: gegužės 04, 2019, 19:12:53 by Creative
Citata iš: pajus  gegužės 04, 2019, 14:08:11... kuri man padės.
Iš kur toks įsitikinimas? :)

Kaip būrėja sako:
"Ateitis miglota..."


Edit:
Negaliu įeiti į interneto langą - man ragai trukdo.

pajus

Kaip būrėja sako:
"
Aš tikrai ne būrėja, ir aiškiaregys, bet paslapties neišduosiu, nes žinai kas mano, kad esi gera ir visiems padedi.

pajus

Citata iš: Creative  gegužės 04, 2019, 17:37:34Iš kur toks įsitikinimas? :)

Kaip būrėja sako:
"Ateitis miglota..." Aš tikrai ne būrėja, ir aiškiaregys, bet paslapties neišduosiu, nes žinai kas mano, kad esi gera ir visiems padedi.


Edit:
Negaliu įeiti į interneto langą - man ragai trukdo.

Creative

Citata iš: pajus  gegužės 06, 2019, 15:13:11Aš tikrai ne būrėja, ir aiškiaregys, bet paslapties neišduosiu, nes žinai kas mano, kad esi gera ir visiems padedi.
Ir tuo lengva pasinaudoti, pamiršai pridėti ;)

pajus

Citata iš: Creative  gegužės 06, 2019, 16:49:29Ir tuo lengva pasinaudoti, pamiršai pridėti ;)
pamiršau su tikslu, kad žinau kas taip mano. Beje, man nepatinka mano straipsnis apie taurę, nes neleidžia įkelti straipsnio su nuotrauka, o be jos nėra jokio smalsumo. Bandau ištrinti.

Creative

#12
gegužės 06, 2019, 20:05:09 Redagavimas: gegužės 07, 2019, 06:17:48 by Creative
elteide, papasakok jam kaip nuotrauką įkelti, aš tingiu. Nepatinka man kai galiausiai parašo taip, kad tu dėl visko lieki kalta. varo ant tavo sąžinės  8)  Jei tik nori žinoma elteide  :D


pajus

Citata iš: Creative  gegužės 06, 2019, 20:05:09elteide, papasakok jam kaip nuotrauką įkelti, aš tingiu. Nepatinka man kai galiausiai parašo taip, kad tu dėl visko lieki kalta. varo ant tavo sąžinės  8)  Jei tik nori žinoma elteide  :D


Atsiprašau, aš nevarau nei ant vienos sąžinės. Tačiau užduosiu visiems nariams labai skaudų - filosofinį klausimą. Suprantu, kad būsiu smarkiai kritikuojamas ir nekenčiamas, tačiau "vardan tos Lietuvos" ir piliečio pareigos pasirengęs kentėti.

  Manau čia visi nariai gimę Lietuvoje.Taip, užsienio kalbą žinoti šiuo metu labai svarbu, bet....juk tu Lietuvis!!! Tai kodėl kai kurie avatarai ne Lietuviški?  Taip, sunku, bet visur - rojuje ar pragare tu liksi Lietuviu, todėl nesvarbu aš to noriu ar nenoriu - privalau likti Lietuviu ir taip elgtis, nesvarbu kiek moku kalbų.

elteide

 ;D teisingai sakai...
o tavo nikas ką reiškia , jis lietuviškas -pajus?

Aukštyn