"FreeNet" - alternatyva SOPA užvaldytam internetui?

Pradėjo RoxiO, vasario 16, 2012, 12:01:07

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

time

#45
kovo 23, 2016, 23:24:09 Redagavimas: kovo 23, 2016, 23:26:14 by time
Citata iš: BloodyMary  kovo 23, 2016, 23:08:49O gal man smalsu? Ir nereikia man tų paskaitų, kaip smalsumas prie gero neprives. Viską pati puikiai žinau.
Nevisai tai turėjau omenyje. Nieko prieš aš, kad tu žinotum tą informaciją. Bet tik noriu atgrasyti nuo bereikalingo apkrovimo netikra informacija. Tu gi žinai ir netgi paminėjai pradžioje:

Citata iš: BloodyMary  kovo 23, 2016, 22:40:26Žinoma, galima tas visas istorijas laikyti bobučių paistalais
Kartais net ir sunkiai prieinama informacija yra visiškai neteisinga. Nemanau, kad tu iš tų lengvatikių, kurie taip sunkiai ieškos, o ras informacją kažkokius kliedesius. Dabar internete yra daugiau aferų:

parsiunčiant failą jis užrakinamas su slaptažodžiu, o norint sužinoti nukteipiamas linkas į 'survey'. Paprastai failas įdėtas į winrar, būna .rar arba .zip failas. Svarbiausia tas 'survey' neveikia, dažnai negalioja mūsų vietovėje.

Su freenet nebandžiau, neįdomu. Nelabai tikėtina, jog ten rinktųsi patys tikriausi informacijos skleidėjai. Informacija, kaip sakiau čia nėra gryna.

BloodyMary

Citata iš: time  kovo 23, 2016, 23:24:09
Citata iš: BloodyMary  kovo 23, 2016, 23:08:49O gal man smalsu? Ir nereikia man tų paskaitų, kaip smalsumas prie gero neprives. Viską pati puikiai žinau.
Nevisai tai turėjau omenyje. Nieko prieš aš, kad tu žinotum tą informaciją. Bet tik noriu atgrasyti nuo bereikalingo apkrovimo netikra informacija. Tu gi žinai ir netgi paminėjai pradžioje:

Citata iš: BloodyMary  kovo 23, 2016, 22:40:26Žinoma, galima tas visas istorijas laikyti bobučių paistalais
Kartais net ir sunkiai prieinama informacija yra visiškai neteisinga. Nemanau, kad tu iš tų lengvatikių, kurie taip sunkiai ieškos, o ras informacją kažkokius kliedesius. Dabar internete yra daugiau aferų:

parsiunčiant failą jis užrakinamas su slaptažodžiu, o norint sužinoti nukteipiamas linkas į 'survey'. Paprastai failas įdėtas į winrar, būna .rar arba .zip failas. Svarbiausia tas 'survey' neveikia, dažnai negalioja mūsų vietovėje.

Su freenet nebandžiau, neįdomu. Nelabai tikėtina, jog ten rinktųsi patys tikriausi informacijos skleidėjai. Informacija, kaip sakiau čia nėra gryna.
Na žinoma, kad gali būti kliedesių ten, bet nepabandžius nežinosi. Juk su ta informacija nieko neplanuoju daryti, tiesiog įdomumo dėlei.

.L.U.T.H.O.R.

Kiek naršiau, sunku ten išvis kažką rasti nebent žinai tikslius adresus, o adresai surinkti i visokius wiki ir pan, tai nieko per daug idomaus :D Bet seniai buvau, gal dbr atsinaujinę kiek.

time

#48
kovo 24, 2016, 00:03:17 Redagavimas: kovo 24, 2016, 00:41:10 by time
Citata iš: BloodyMary  kovo 23, 2016, 23:29:22Na žinoma, kad gali būti kliedesių ten, bet nepabandžius nežinosi.
Kad tu nori ir kliedesius žinoti.

Benamis

Koks skirtumas ka zmogus nori zinoti? Vienam kazkas gali buti kliedesys, kitam naudinga info. Diskusija apie nieka.

BloodyMary

Citata iš: time  kovo 24, 2016, 00:03:17
Citata iš: BloodyMary  kovo 23, 2016, 23:29:22Na žinoma, kad gali būti kliedesių ten, bet nepabandžius nežinosi.
Kad tu nori ir kliedesius žinoti.
Pagal tavo pasakymą galima suprasti, kad jokios info internete negalima ieškoti. Kliedesiai ar ne, bet nuo paskaitymo ir domėjimosi niekas nenumirė.

BloodyMary

Citata iš: Legionas  kovo 23, 2016, 23:34:04Kiek naršiau, sunku ten išvis kažką rasti nebent žinai tikslius adresus, o adresai surinkti i visokius wiki ir pan, tai nieko per daug idomaus :D Bet seniai buvau, gal dbr atsinaujinę kiek.
Pažystama per reddit daug ką atrado :D Sakė, kad ir man padės

001

#52
kovo 24, 2016, 00:34:59 Redagavimas: kovo 24, 2016, 01:11:49 by 001
Citata iš: BloodyMary  kovo 24, 2016, 00:15:13Pažystama per reddit daug ką atrado :D Sakė, kad ir man padės
Pati gali juk susirasti informacijos, jeigu moki angliškai. :)
/r/Freenet
/r/Tor
/r/deepweb
/r/onions
/r/i2p

Beje, keista, kad niekas nepaminėjo I2P (o gal tiesiog nepamačiau).

Aukštyn