Suzymeti?

Pradėjo indigo, birželio 02, 2012, 17:33:39

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Master

Citata iš: la.benas  sausio 26, 2013, 20:50:49
O jeigu rimčiau, tai aš jums visiems pavydžiu, nes nieko panašaus man nėra nutikę. :(

Nesunku, kai busi vienas pažiūrėk gerą siaubo filma (kad paveiktu pasąmone) junk tv lauk, gesink šviesas, sėskis arba atsigulk ir klausykis, gali bandyti skaityti knyga (žodžiu nurimti) nu ir leisk savo fantazijoms pasireikšti.. Sujautrės pojūčiai imsi girdėti traškesius, jeigu tave tai paveiks, padažnės pulsas, išpils prakaitas, pajusi baime, gali pradėti girdėtis indu traškesys, jausi, kad esi ne vienas, ypatingu atveju gali net pastebėti dūmus ar kažka pan.. Matyk kaip nori, kas su tavimi vyksta, tai gali buti paveikta pasąmone, kiti teigia, kad tu pamaitini astralines lervas ir pan. Kas be ko veiksminga >:)

lukas11xxf

Man kaškas buvo panašaus ,kai ėjau miegot į saloną ,nes kambarį buvo nepatogu ,tai pasemiau kaldra ir ėjau su ja i saloną  :D ,bet kai ėjau į saloną visdar vaiškdamas  iki sofos ,man šon, kaškokia geltoną šviesia sušvitėjo su spindulias ,kaip kibirkštys tik jis buvo didesnis kokia 7 cm ar didiesnis (šeip nežinau kokia didžio buvo nemačiau jį aiškiai ,tik šonų ,nestebejaus) ,bet kai atsisukiau nieko nebuvo ,bet aš nežinau artimųjų,giminaičiu kurie būtų mirė  :-\

Aukštyn