Inkognito istorija

Pradėjo inkognito, birželio 23, 2012, 08:51:43

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

paragraf 78

Taip, galaktikos taryba registruojasi kažkokiame trečiarūšiame forume tam kad atskleistų savo išmintį išrinktiesiems.
Perskaičius peršasi išvada jog kažkam nepatiko kažkokio jaunuolio pasisakymai, tad buvo prisiregistruota dar kartą kitu useriu, gal net iš kito ip adreso dėl konspiracijos ir tada pažerta "išmintis".
Manyčiau tiesiog kažkieno nevykęs pokštas ir tiek.

inkognito

Citata iš: paragraf 78  lapkričio 12, 2012, 09:05:33
Taip, galaktikos taryba registruojasi kažkokiame trečiarūšiame forume tam kad atskleistų savo išmintį išrinktiesiems.
Perskaičius peršasi išvada jog kažkam nepatiko kažkokio jaunuolio pasisakymai, tad buvo prisiregistruota dar kartą kitu useriu, gal net iš kito ip adreso dėl konspiracijos ir tada pažerta "išmintis".
Manyčiau tiesiog kažkieno nevykęs pokštas ir tiek.

Kelintos rūšies forumas tamstos manymu yra Anomalija?

Benamis

PusiauŽmogus, man atrodo, kad buvo apie tai kalbeta ir isaiskinta, kad ten tiesiog kazkas gerai pajuokavo :)

PusiauŽmogus

Visas šitas dalykas yra vienas didelis pokštas, šiaip jau. O apie trečiarūšius forumus šiek tiek suklydai. Ta žinutė paimta iš populiariausio Lietuvoje krepšinio portalo, kur žmonių kiekiai anomaliją lenkia daugiau nei trigubai.

snofru

Citata iš: PusiauŽmogus  lapkričio 12, 2012, 13:30:22Ta žinutė paimta iš populiariausio Lietuvoje krepšinio portalo
tai ateiviai ir krepsinio portale buvo apsireiske?
as galvojau, kad cia tas pats kur kazkada ufo onsy buvo pasivaidenes

inkognito

Atvirai pasakius tai aš pirmą kartą matau šią info irgi. Meškos ausyje peržiūrėjau,bet  tokios tikrai lyg tai neradau. Nesuprantu visai, kas čia ką rezga? Kiek suprantu tai ji turėtų būti bent jau kelerių metų senumo.Kaip ji papuolė į krepšinio portalą, juk tokia info ten mažiausiai yra reikalinga ?

snofru


guglas man 3 puslapius rodo

Benamis

Tiesiog kazkas is meskos ausies i basketnews foruma papostino ir tiek :) Basketnews tikrai ne pirminis saltinis yra sios informacijos :)

PusiauŽmogus

Reiks sumest kada kokį mačiuką krepšinio su galaktikos taryba.

inkognito

Citata iš: PusiauŽmogus  lapkričio 12, 2012, 16:51:19
Reiks sumest kada kokį mačiuką krepšinio su galaktikos taryba.

Žinotum, kad pirmykščiai laukinių genčių kariai tokius žaidimus žaisdavo ne su kamuoliu,bet priešų vado nukirsta ir dar  kruvina galva,praeitų bet koks noras tokiam primityviam sportui. Guminis kamuolys tėra tik simbolis to dalyko.

omcikas

su tokia lakia fantazija tik fantastikos bestcelerius rasyt..  :)

inkognito

Citata iš: omcikas  lapkričio 12, 2012, 18:31:55
su tokia lakia fantazija tik fantastikos bestcelerius rasyt..  :)

Deja, tai ne mano sugalvotas dalykas,-tai pamačiau gyvendamas pas juos vaizdinėje mokymosi medžiagoje apie primityvių laukinių genčių papročius ir jų vystymasi... Beje netgi  Majų gentyse, priešų belaisvius padalindavo į dvi grupes ir paduodavo kaučiukinį kamuolį krepšinio lošimui. Pralošusi komanda būdavo aukojama išplėšiant širdis dar gyvai aukai...
Jei taip mūsų žalgiriečiai paloštų prieš CSKA tai pergalę garantuotai išplėštų,nebūtų jokios korupcijos sporte.

Benamis

Citata iš: inkognito  lapkričio 12, 2012, 18:41:14
Jei taip mūsų žalgiriečiai paloštų prieš CSKA tai pergalę garantuotai išplėštų,nebūtų jokios korupcijos sporte.


;D :D Pakelei nuotaika inkognito ;)

inkognito

Pažiūrėk, laukinėje gamtoje tai įprastas dalykas,kaip katė žaidžia su pele,o jei pats papultum tigrui į nagus jis irgi kurį laiką meiliai taip su tavim pažaistų,prieš nukasdamas tau galvą....Aišku jei tik nebūtų per daug peralkęs tada tai suėstų iš karto nesimandolindamas per daug.

Teroras

Citata iš: inkognito  lapkričio 12, 2012, 18:17:12
Žinotum, kad pirmykščiai laukinių genčių kariai tokius žaidimus žaisdavo ne su kamuoliu,bet priešų vado nukirsta ir dar  kruvina galva,praeitų bet koks noras tokiam primityviam sportui. Guminis kamuolys tėra tik simbolis to dalyko.


Apie kokius laikus kalbi inkognito?

Dar klausimas: minejai, kad apie tai perskaitei vadoveliuose, tai man idomu ar juos moko tik apie musu Zemes pradini etapa (ankstyvuosius metus) ar ir apie dabartini? Pvz. kas, kur koks prezidentas ir t.t.? Taip pat man idomu, kam jiems tokios zinios apie musu planeta?

Aukštyn