Inkognito istorija

Pradėjo inkognito, birželio 23, 2012, 08:51:43

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

inkognito

Tačiau tyrimo negali atlikti ir toks žmogus kurio labai ribotas mastymas kaip kad:
Mūsų kalba nėra seniausia pasaulyje. Seniausia - tamilų. Ir būtų įdomu pamatyti, kur tu skaitei, kad Hitleris kur nors ką nors panašaus sakytų apie lietuvius? Aišku, kad niekur. Ar čia Romanovo kliedesius pasigavai? http://www.ve.lt/naujienos/laisvalaikis/ivairybes/v-romanovas-tikrieji-arijai----lietuviai-689737/

Hitleris neišdrįso paneigti ir kad pingvinai yra arijai. Ar tai pingvinus padaro arijais? Ar tai tau skaitosi argumentas?

Visiškai suprantu, kodėl bijai ginti savo pasakojimus. Nes ten, kur prireikia faktų ir argumentų, visa tavo pasakaitė griūna velniop. Mandras kol dėstai dalykus, kurių neįmanoma paneigti - savo asmeninius potyrius.

   Bei bendravimo maniera tave kaip adminą taip pat galėtų sudominti aš juk ne koks piemuo ir su juo kartu karvių neganiau,truputį skaitytis su išsireiškimais viešoje erdvėje manau nepakenktų ir ponui Solderiui.
Ir ką tokia ypata gali ištirti kai ji jau turi išankstinę nuomonę arba tamsta būdamas teologu?

Teroras

Vel offtopas  ;D :D Si tema ilgiau negu kelias valandas negali isbuti be off-topo ;DDD

Inkognito, kodel Sabiko posta minusavai kur jis kelione apraso? :o

Citata iš: Šešėlis  liepos 13, 2012, 04:50:55
Pasiskaityt inkognito istoriją ir surasi, tikriausiai net pirmojoje dalyje.


Nebus ten, ten cenzuruojama ir parasyta tiesiog X, nebet skaitys ne anomalijoje :)

paragraf 78

Citata iš: inkognito  liepos 13, 2012, 10:25:50
Tačiau tyrimo negali atlikti ir toks žmogus kurio labai ribotas mastymas kaip kad:


Aklas tikėjimas, kaip ir aklas skepticizmas ir yra ribotas mąstymas. Geriausia kai tarp jų yra harmonija. Tiki, bet esi iš dalies skeptikas. Tada nenuklysi per daug į lankas, spangdamas apie ateivius, ir per toli nenuklysi spangdamas kad ateivių nėra.

inkognito

Citata iš: Teroras  liepos 13, 2012, 10:30:17
Vel offtopas  ;D :D Si tema ilgiau negu kelias valandas negali isbuti be off-topo ;DDD

Inkognito, kodel Sabiko posta minusavai kur jis kelione apraso? :o

Citata iš: Šešėlis  liepos 13, 2012, 04:50:55
Pasiskaityt inkognito istoriją ir surasi, tikriausiai net pirmojoje dalyje.


Nebus ten, ten cenzuruojama ir parasyta tiesiog X, nebet skaitys ne anomalijoje :)

  Atsiprašau tiesiog netyčia ne ten paspaudžiau,ką tik pasistengiau ištaisyti šią savo klaidą.

snofru

Citata iš: Teroras  liepos 10, 2012, 23:27:45
Zenitarijau, is kur pas tave tiek informacijos? Jau ne pirma karta pastebiu... Inkognito tapatybe is karto buvai nustates, dabar nurodai Broniaus Karlo nama...
man "namo paiesku istorijoje" kogero idomiausia is kur pilietis Zenitarijus istrauke informacija(apie nama) ir ar nera jis susijes su sia istorija

Nezinomas

Esminis faktorius tyrime yra FAKTAI, o jų jums pvz net inkognito pateikė, netgi aš savo tam ilgam komentare esu pateikes faktų kurie iš dalies patvirtina inkognito pasakojima, tų faktų yra ir daugiau, tik reikia turėti laiko ir noro juos atrasti, tik nieko nedarymas ir neigimas nereikalauja nei laiko, nei darbo, gyvūnų proto lygio, ir jie tai sugebėtu daryti jei mokėtų kalbėti, tačiau asmeniškai užskaitau kurie neigia naudodami faktus, ir tikrai norėčiau tokį komentarą perskaityti čia.

Benamis

Citata iš: snofru  liepos 13, 2012, 12:44:57
man "namo paiesku istorijoje" kogero idomiausia is kur pilietis Zenitarijus istrauke informacija(apie nama) ir ar nera jis susijes su sia istorija


As sakyciau, cia "Broniaus Karlos" paieskos, o ne namo ;D

Istrauke informacija, taciau ji buvo klaidinga.

martyr

Citata iš: Nezinomas  liepos 13, 2012, 12:52:05
gyvūnų proto lygio, ir jie tai sugebėtu..
ai,mes tai ne gyvūnai? good one..

Sabikas

Inkognito - Taip, šiokią tokią adrenalino dozę gavom... Ypač važiuojant į Zenitarijaus duotą vietą... :D

P.S. Labai nustebau šiandien sulaukęs giminių iš Josvainių vizito, po 2 metų pertraukos...

snofru

#489
liepos 13, 2012, 13:57:39 Redagavimas: liepos 13, 2012, 14:01:23 by snofru
Citata iš: Sabikas  liepos 13, 2012, 13:36:31Labai nustebau šiandien sulaukęs giminių iš Josvainių vizito, po 2 metų pertraukos...
gal ten ne gimines o klonai  :)

--edit
Nezinomas, tiems kuriems leciau daeina, kurie nebuvo tokie atidus skaitydami, gal gali isvardinti tuos faktus? nes ka as tavajame poste perskaiciau tai man tokia ale Juozo Šeimio lygio pasaka pasirode

Nezinomas

martyr jei save laikai už gyvūną tai čia jau tavo reikalas. Ir plius darai nesamones imdamas metafora už faktą.

Sabikas

#491
liepos 13, 2012, 16:59:23 Redagavimas: liepos 13, 2012, 17:03:13 by Sabikas
[Perkelta į kitą temą]

P.S. Paragraf - tai tiesiogiai rišasi su Inkognito istorija, tad manau, jog tai galima laikyti diskusija į temą...

paragraf 78

Offtopikai užkniso juodai. Tema vadinasi "Inkognito istorija" tad apie ją ir diskutuokite. Neverskite susinervinti ir trinti offtopikus lauk, nes perkelėnijėmas vieną kartą užknis.

martyr

Citata iš: Nezinomas  liepos 13, 2012, 13:58:28
martyr jei save laikai už gyvūną tai čia jau tavo reikalas. Ir plius darai nesamones imdamas metafora už faktą.
o blem, pričiupai mane
. aš delfinas žinai. jei rimtai,mes gyvūnai ,ai koks susirekšminęs,mat jis aukščiau. jasna tada su tavim ^^

Benamis

Uzteks sioje temoje off-topinti viena karta :-\

Aukštyn