Inkognito istorija

Pradėjo inkognito, birželio 23, 2012, 08:51:43

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Sabikas

Statomo namo nuotraukos:




Benamis

Na, ne rumai cia :) Gal cia net saviskiai savo nama stato... Beje, jeigu kita karta vaziuosit prie sito namo kai bus vykdomi darbai, siulau jums tiesiog prieiti prie darbininku ir pasakyti tiesiai sviesiai:

"Norime pasikalbeti su Broniu Karla"

Jeigu atsakys, kad cia tokio nera ir nebuvo - tiek to. Jeigu pasakys, kad tuoj pakviesime: neskite savo kailius is ten kuo greiciau :D ;D :D

Delan

Pritariu Benamiui :D

Sabikas

#468
liepos 13, 2012, 00:48:17 Redagavimas: liepos 13, 2012, 00:50:21 by Sabikas
Nu va, nebloga įdėja :)

Šeip, klausinėjant eilinių žmonių buvo kilusi tokia mintis...

O kas, jei eilinis žmogus, kurio teirausimės informacijos apie Broniaus buvimo vietą ir bus pats Bronius... :D/

P.S. Viskas tvarkoj su Benamio įdėja, tačiau reiktų nufotografuot Bronių visų pirma, nes kitaip, iš esmės jokios naudos.

Benamis

#469
liepos 13, 2012, 00:51:50 Redagavimas: liepos 13, 2012, 00:53:55 by Benamis
Jeigu tikrasis Bronius paklaus:

- O kokiu klausimu?

Sakykite:

- Turime slaptos informacijos kuria turime jam perduoti...

;D :D ;D Tada manau prisipazintu, kad cia jis ;D Tik neaiski butu jusu ateitis... ;DDDD

EDIT:

Del foto, ar negali pvz. tu vienas klausineti zmoniu, o kitas tavo draugas stovint toliau tarsi rasydamas sms'a telefonu, fotkinti arba filmuoti? :)


Delan

Čia tų jo nufotografavimo būdų galima daug prigalvoti, svarbiausia rasti jį :)

Sabikas

#471
liepos 13, 2012, 00:58:30 Redagavimas: liepos 13, 2012, 01:02:39 by Sabikas
Be abejo, įmanoma bei labai paprasta. Susitikimą su suvirintoju taip ir nufilmavom, tik gaila iš truputį per toli filmavo nei prašiau... Nors, žinant, jog ten Broniaus nėra, dabar jau tai nebesvarbu :)

EDIT: Blemba, rimtai, kitą kartą reikės visus pokalbius įrašinėt ir idealiausia bus... :)

Bildukas

Ech , jus konspiratoriai :).Syki rengiates kazkokiems konspiraciniams veiksmam , gal kita karta neaptarinekite savo busimu veiksmu atvirai forume , nes Inkognito skaito ir savo implantais perduoda visa informacija ateiviams , taigi jusu planai jau jiems kaip ir zinomi , nenustebsiu , jeigu tas Karlosas jau bus kur isskrides , su visu namu  :)

Sabikas

Pirmas dalykas: Jeigu inkognito ir perduoda informaciją ateiviams, tai mūsų diskusijos perdavimas ateiviams neatskleis nieko naujo. Juk pats inkognito ir pasiūlė aplankyti Bronių, taip perduodamas ateiviams info.

Antras dalykas: Niekas nesako, jog Bronius Karla ateivis. Galbūt jis jau net ryšių su jais nebe palaiko.

Be abejo, lieka tikėtis, jog jis pats šio forumo neskaito...

Nezinomas

#474
liepos 13, 2012, 01:59:20 Redagavimas: liepos 13, 2012, 10:13:03 by Benamis
Inkognito žožiai iš tiesų daug ką paaiškina, pvz kad ir tai jog Lietuvių tauta gali būti artimiausia Atlantų rasei, pažiūrėkit į mūsų istorija, Viduramžiais mūsų vienintelė maža tauta atlaikė visos Europos spaudima ir puldinėjimus, aišku ne todėl jog pats esu žemaitiško krašto, bet todėl jog dar vidurinėj teko rašyt kalbėjima apie  Žemaitija, tj pažiūrėkit kas rašoma apie žemaičius, jog jie yra aisčių tautų branduolys, manoma jog jie yra seniausia visų laikų dinastija, priversti gintis jie išsiugdė išskirtinius karinius sugebėjimus, žymiausias jų yra  specealios veislės žirgai kurie instinktyviai padeda raiteliau kovoti, iki 1200 metų žemaičiai taip buvo įvaldę karo meną, jog jokia pasaulio tauta negalėjo su ja varžytis, ir tikiuos jog bent kažkurie iš čia esančių yra bent kažkiek išpruse istorijoj ir žino jog žemaičiai kartu su Lietuviais vieninteliai pasaulyje yra daugiausiai kartų nugalėję mongolų Aukso ordą, ir daugiausiai iš jų atėmę turto, jog net vyresnysis Čingischano sūnus Jochis žuvo dvikovoje su žymiausiu Žemaitijos kariu karaliumi Ringaudu, mes buvom vienintelė tauta Europoje kuri rimtai jiems pasipriešino, nugalėjo ir išgasdino, mes buvom siena apsaugojusi Europą nuo mongolų užkariavimų, visa Europa buvo išsigandus ir jau susitaikiusi su pralaimėjimu nes nesugebėjo pasipriešinti, o kur dar žalgirio mūšis, partizaninis karas, jei bet šiek tiek turit noro ir proto pasidomėt savo istorija tai liksit žado neteke kiek tokia maža tauta daug atlaikė, atvykę karaliai net stebėdavosi kokie buvo visais laikais išsilavine Lietuviai, mūsų kultųra buvo auksčiausio lygio, net Imanuelis Kantas, Lietuvių kilmės bet man atrodo Vokietijos filosofas, yra pasakęs "Lietuvių tauta privalo būti išsaugota, nes joje slypi raktas visoms mįslėms - ne tik filologijos, bet ir istorijos - įminti". Jau vien kiek apie istorija galima kalbėti, o kur dar kalba, kuriai apie 20 000 tūks. metų, viena seniausių kalbų pasaulyję ir vienintelė kuria dar kalbama iki šiol. O linkstant artimiau prie temos, tai pažiūrėkite ir į kitą istoriją, kuri prieštarauja inkognito, pagal ją mes buvome dirbtinai sukurti sumaisius bezdžionės ir jų DNR, tam jog jiems vergautume, bet vienu metu mes pradėjome nepaklusti, o jie su mumis maišytis, ir jie sukėlė biblini tvana, bet paskiau ėmė gailėis ir tų kurie liko nebesunaikino, o paliko, o sugryže žada pakelti mus į aukštesnį lygį, jug jie mus sukūrė, visai taip kaip pasakoja inkognito, jog jie stengiasi skleisti jog yra mūsų kūrėjai, ir jog nori mums gero, pabrėšiu jog tarp kitko jie aiškina jog 10 Dievo įsakymų yra atgyvenę, jog jie buvo skirti tam kad žmonės seniau kai buvo mūsų mažai išliktu, jog galima netgi atlikinėti abortus (pakėlimas rankas prieš savo rūšį, ir tarp kitko iš to kiek psichologai skelbia, po to moterims aiškiai sukyla depresija, ir gali pavažiuoti protas, turiu asmeniškai pažystamų abiejų variantų), ir tuom siekiama išvis atkirsti žmonija nuo bet kokio tobulėjimo bent jau savarankiškai, ir noriu apsvarstyti dar ir toki varianta jog daleiskim atvyksta, visgi tos galaktikos tautos negali mažos žemės visiškai apsaugoti nuo to kad jie mūsų nepasiektų, tai liudija jau vien tas faktas kaip jų žmonės yra grobiami, o dar kiek jų dingsta, kaip pavizdi galiu duoti,Lietuvoje vidutiniškai per dieną dingsta 3 žmonės, ir dauguma jų neatsiranda, tai va, ir jie atvykę paskelbia jog yra tikrieji geradariai, ir jog Jungtinės galaktikų tautos yra blogos, ir prieš jas reikia kariauti, ir spėkit prieš ką tada Atlantų rasė kels savo tvirtą ranką? Jūs manote kad mes tam nesutverti? pasiskaitykit ką NASA mokslininkai kalba apie žmogų kosmose, kosmose mūsų organizmas LABAI greit prisitaiko, gal tik vos per 3 dienas, kai gryžus gali prireikti ir mėnesio kad prisitaikytu, tai yra vienas aiškiausių įrodymų jog seniau, daug seniau mes daugiau laiko praleisdavome kosmose nei žemėje (kas kaip teisinga istorija padaro inkognito o ne jų) o kur dar mūsų kovingumas, kurį galima tikrai pabrėžti kaip išskirtinai gerą, bet žinoma pagal savo galimybes, o naujos technologijos ilgai netruktu kad būtų įsisavintos. Nenoriu dar daugiau plėstis, nes apie tai gali kad ir visa dieną kalbėti, o inkognito aš aplamai palaikau, tikrai dabar dauguma sueina siauro proto, aš pats matau jog kuo toliau, tuo žmonės eina durnyn, tik tiek noriu pridurti jog prieš komentuodami jo žodžius pagalvokite apie tai, jog visata tokia jog fantazija sunkiai gali išnešti vien jos dydi, o kur dar galaktikų skaičius, kur planetų tose galaktikose skaičius, žmogus kuris mano jog mes vieni net nesuvokiu kokio siauro proto ir ant kiek atsilupes astronomijoj turėtų būti, o esmė tame, jog visada prieš tokias istorijas išgirstant reikia pagalvoti jog savo protu visko nesuvoksi, gali gilintis bet tik braidysi paviršiui, aš kad ir dabar, pamėginau kažkiek argumentuoti, įrodyti jog tai ką sako jis gali būtio tiesa, aš taip pat nesistengiu įrodynėti, aš tik argumentuoju ir sakau ką žinau pats, ir dar kartą paminėsiu jog tai tema kuri be galo plati, ir tikiuos jog inkognito perskaitys tai kiek daug čia prirašiau, ir gal paargumentuos ar dar ką pasakys, būti tuo kuris viska neigia lengva, tam nereikia jokio proto, o pasakoti tai kas yra žinoma tik tau, ir ką sunku patikrinti, čia jau aukso medalio reiktu, nes iš to ką perskaitau, kad ir skaičiau jo istorijas pirmą kartą, man daug kas suprantama, girdėta, ir aš manau jog tikrai taip gali būti. Esu studentas studijuojantis elektronikos inžinerija, kadangi turiu daug laisvo laiko nes atostogos, ir vienintelė veikla kuria užsiiminėju tai sėdėjimas pc, ir sportas, galiu ir kritikos paskaityt, manęs manau ji taip neerzins kaip inkognito kai skaičiau forume, pats aš ateivių ištikro prisibijau, nes visgi jie daugiau paženge, jei žmonės dingsta mes nesame pilnai apsaugoti, jau ir tai tarybai manau pabosti turėtu mus saugot, jie gasdina tik todėl jog yra mums nepažystami, jei mes turėtume galimybę juos pamatyti, visi įsitikinti jog mes ne vieni, patys rūpintis savo apsauga, manau miegočiau daug ramiau. Dėkoju tiems kas sugebėjo perskaityti viska;]

Benamis:

Patariu kita karta deti tarpus tarp teksto, nes LABAI sunkiai skaitosi...


.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: Teroras  liepos 13, 2012, 00:29:31
Na del statomo inkognito tikrai nemelavo :) Beje, tikrai malaciai ;) Nuo manes irgi jums pliusas. Del to:

"Kazkur girdeta pavarde"

tai cia manau visuose kaimuose zmones panasiai kalba :)




Aš tai atvirkščiai manau, kad kaimuose žmonės vieni kitus pažįsta. Ir kažin ar sako, kad kažkur girdėta, suprasčiau jei populiari pavardė būtų.

batum

O kas tas Bronius Karla ? gal galit placiau?

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: batum  liepos 13, 2012, 03:49:45
O kas tas Bronius Karla ? gal galit placiau?


Pasiskaityt inkognito istoriją ir surasi, tikriausiai net pirmojoje dalyje.

inkognito

#478
liepos 13, 2012, 07:51:57 Redagavimas: liepos 13, 2012, 08:15:28 by inkognito
Citata iš: Sabikas  liepos 13, 2012, 01:50:38
Pirmas dalykas: Jeigu inkognito ir perduoda informaciją ateiviams, tai mūsų diskusijos perdavimas ateiviams neatskleis nieko naujo. Juk pats inkognito ir pasiūlė aplankyti Bronių, taip perduodamas ateiviams info.

Antras dalykas: Niekas nesako, jog Bronius Karla ateivis. Galbūt jis jau net ryšių su jais nebe palaiko.

Be abejo, lieka tikėtis, jog jis pats šio forumo neskaito...

Kaip ten bebūtų esate tikri šaunuoliai ir manau kad šiame forume ,nežiūrint visų minusų, yra branduolys kuris yra pajėgus atlikti rimtą ufologinį tyrimą ,o ne kažkokie skeptikai, kurie apart savo pasikėlimo ir visažiniškumo nieko daugiau nesugeba, kaip tik iškoneveikti tuos kurie nori gero visiems ir tai kad realiai būtų nustatyta objektyvi tiesa ,o ne tokia, kokia tik jiems reikalinga,-apšmeižti ir apjuodinti žmogų.
Na bet nekreipkime į juos dėmesio ir šis jūsų tyrimas man jau atskleidė kažką naujo ypač pasakymas apie arklides,nes jų direktorius pas mane atvažiavo prieš porą savaičių ir užsisakė saulės kolektorių vandeniui šildyti,kurie šiemet jau buvo parduoti visi prieš gerą mėnesį,. Žinojau, kad jis gyvena Josvainiuose bet, kad taip arti Karlos namo net neįtariau, o jau  ruošiausi pats jam pristatyti šią prekę kai tik ji atsidurs Lietuvoje.Galimas dalykas, jog tai buvo spąstai savotiški,nors gal kiek ir esu paranojiškas, nes tai gali būti ir grynas atsitiktinumas. Bet ačių, kad laiku mane įspėjote. Tos arklidės tai kiek suprantu yra žirgynas,o jo direktoriaus telefoną turiu pas save.
P.S. Bet adrenalino dozę turėjote pajusti eidami į tokią vietą,ar ne?

  Štai koks trumpas mano kuriamų lėktuvėlių kariškiams gyvenimas:
http://www.meggittdefenceuk.com/Video/Banshee-ESSM.wmv
Bet iš kitos pusės geras verslas niekada nebus krizės,svarbu tik kad pinigus sumokėtų iš karto prieš atsiimdami prekę.

paragraf 78

Tai tavo manymu objektyvi tiesa yra tik tavo tiesa? Tavo manymu objektyvų ufologinį tyrimą gali atlikti tik toks žmogus kuris aklai viskuo tiki?
Čia rimtai klausiu.

Aukštyn