Inkognito istorija

Pradėjo inkognito, birželio 23, 2012, 08:51:43

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Manevras

Na va, išgirdau iš draugo apie šią svetainę ir šią istoriją, ir taip pat nusprendžiau užsiregistruoti. Kai kurie dalykai šioje istorijoje labai įdomūs. Skeptiškai žiūriu į šią istoriją, bet kartu ir ja iš dalies tikiu. Sekmės tau, Inkognito, ir jeigu tikrai su jais kontaktuoji, linkiu ir toliau pranešinėti naujienas.

Benamis

Kantrus zmogus esi jeigu perskaitei viska nuo A iki Z :)

Manevras

Citata iš: Benamis  liepos 11, 2012, 23:11:42
Kantrus zmogus esi jeigu perskaitei viska nuo A iki Z :)


Kitų forumų neskaičiau, tik pačią istoriją bei šitame forume kas parašyta

Delan

Aš kai perskaičiau visą istoriją, tai mane taip sudomino, kad dar ieškojau info kituose forumuose. Jei domiesi jokio kantrumo čia nereikia :P

Benamis

Inkognito, as dar karta perskaiciau Jusu istorija, ir pastebejau, kad kazkaip labai mazai pasakojote apie pacia P-3 planeta, o kaip supratau, praleidote ten nemazai laiko... Kaip ji atrode? Ar yra panasumas i Zemes planeta? Ka ten ateiviai valgo? Kur gyvena? Kaip atrodo ju bustas?

As Jusu netardau, tiesiog man labai smalsu suzinoti, kaip ten atrodo aplinka ir pns.? Manau daug kam butu idomu suzinoti, kaip gyvena ateiviai kitoje planetoje... :)

PusiauŽmogus

Tai čia mes visi tada kantrūs, nes visi perskaitę jo istoriją. Aš tai ir meškos ausy skaičiau inkognito žinutes ir nso.lt.

RoxiO

Nso, tai ne forumas, o kažkokia nesąmonė.

Sapnas

Inkognito. Turiu toky keista klausima. Kiek ateivių rasių esi matęs savo akimis? Ir ar galėtum nupiešti ant lapo erėlaivį kuriame buvai per savo istorija ir nufotografuoti ?

inkognito

#413
liepos 12, 2012, 08:51:30 Redagavimas: liepos 12, 2012, 12:04:20 by Benamis
Citata iš: Šešėlis  liepos 11, 2012, 20:23:16
Būtų įdomu sužinoti datą video kūrimo, tada būtų galima patikrinti kur buvo mėnulis tuo metu :)

Tai buvo sausio 11 dieną 11 val 53 minutės 2009 metų.
Citata iš: Benamis  liepos 12, 2012, 00:13:16
Inkognito, as dar karta perskaiciau Jusu istorija, ir pastebejau, kad kazkaip labai mazai pasakojote apie pacia P-3 planeta, o kaip supratau, praleidote ten nemazai laiko... Kaip ji atrode? Ar yra panasumas i Zemes planeta? Ka ten ateiviai valgo? Kur gyvena? Kaip atrodo ju bustas?

As Jusu netardau, tiesiog man labai smalsu suzinoti, kaip ten atrodo aplinka ir pns.? Manau daug kam butu idomu suzinoti, kaip gyvena ateiviai kitoje planetoje... :)

Planeta P-3 tai nuostabus laukinis pasaulis aš ją gerokai stebėjau kai  leidomės žemyn ,nes man  pavyko patekti ant viršutinio erdvėlaivio atviro denio dar ir dabar kai, kad sapnuoju jos milžinikus kalnus apaugusiu tankiu mišku,pilkšvą okeaną skalaujantį  uolėtą krantą,bei žydo vandens sklidinas lagūnas, kurios knibždėte knibžda gyvunija ,visiškai nebijanti  žmogiškų būtybių,tačiau aršiai konkuruojanti tarpusavyje dėl vietos po dviguba Cegre saule.
  Kažkur išeiti vienam  už akylai saugomos gyvenvietės ribų reikštų tikrą savižudybę,tad teko gyventi uždaros teritorijos sąlygomis,pasikliaujant tuo jog aukštos įtampos užtvaros apsaugos nuo gudrių laukinių medžiotojų aštriais dantimis.
    Gyvenamasis kvartalas buvo suręstas iš aplinkui gausiai augančių medžių kamienų,dailesniose iš jų gyvenome mes ir administracijos vadovai,prastesnės barakų tipo gyveno kasyklų darbuotojai, kasyklų elektrinė naudojanti tų pačių žydrūjų kristalų energiją pateikdavo reikiamus energijos kiekius tiek kondicionuojantiems orą įrenginiams,tiek jį šildantiems,taip kad sąlygos nepasakyčiau kad buvo labai blogos. Visą modernią ir gražia namų vidaus įrangą pristatydavo erdvėlaiviai atvykstantys pasiimti eilinės kristalų partijos,pagal jų atvykimų kiekį nujaučiau kad šios kasyklos yra labai rentabilios.
Kasyklų valgykloje nestigo ir šviežio bei skanaus maisto,kurį suvalgius pradžioje  man kurį laiką būdavo bloga ,bet palaipsniui pripratau. Greičiausiai manau, kad mano organizmas į nepažįstamos kilmės baltymus pradžioje reaguodavo kaip į nuodus,tačiau kai suprato, jog tai nėra nuodai ilgainiui prie jų priprato. Aš jiems dėl to pasiskundžiau tačiau jie į tai  nekreipė dėmesio į tai sakydami, kad greitai prie to priprasiu kaip ir visi čia esantys žemiečiai.
   Aplinkui skraidė šliaužiojo ir šuoliavo tokia daugybė maisto kad jo gavimas jiems būdavo tik pramoga,ypač turint tokius patikimus ir galingus ginklus.

Citata iš: Sapnas  liepos 12, 2012, 07:07:43
Inkognito. Turiu toky keista klausima. Kiek ateivių rasių esi matęs savo akimis? Ir ar galėtum nupiešti ant lapo erėlaivį kuriame buvai per savo istorija ir nufotografuoti ?


Esu bendravęs tik su žmogiškos išvaizdos ateiviais ,jokių kitų rasių bruožų bent jau ryškiai  neatsimenu,gal jie dar užslėpti nepilnai grįžusioje atmintyje,o erdvėlaivių tipų mačiau galybę ir rutulio formos su šone esančiu iliuminatoriumi tačiau skridimo kryptimi neturinčiais jokio įstiklinimo,ir disko formos panašius, kaip vaizduojami NSO forumuose ir cilindro formos ir kiaušinio formos,mane pagrobęs buvo panašus į lėktuvą su strėliškais sparnais tačiau ne ten kur jie turėtų būti, jei tai būtų lėktuvas su normaliu svorio centru.

Benamis: Istaisiau zinute, nes buvo blogai iterpta citata ;)


XmgX

Citata iš: inkognito  liepos 12, 2012, 08:51:30
Citata iš: Šešėlis  liepos 11, 2012, 20:23:16
Būtų įdomu sužinoti datą video kūrimo, tada būtų galima patikrinti kur buvo mėnulis tuo metu :)

Tai buvo sausio 11 dieną 11 val 53 minutės 2009 metų.


Ta diena buvo menulio pilnatis http://moonphases.info/full_moon_calendar_dates.html#Full_Moon_dates_2009


.L.U.T.H.O.R.

Pilnatis tai pilnatis. Bet mėnulis tekėjo tik 16val 41 minutė :)

Gilis

Nezinojau apie inkognito nieko iki tol, kol anomalija patalpino jo pasakojima. veliau pradejau dometis daugiau, ir tiesiog man niekaip nesitiki, kad zmogus tiek laiko galetu meluoti. kam jam to reiketu? jis uz tai pinigu negauna... tikiu.

Tulis

Skelbtame video (http://vimeo.com/2791959) matomas objektas yra tikrai ne menulis ir pagal lokacija, nuroditas laikas atitinka saules pozicija, o pagal toki laika menulis buvo uz horizonto ribu ir siaures kryptimi, taigi menulio neimanoma buvo pamatyti tokiu laiku is tokios lokacijos!!! Visa tai patikrinau su simuliatorium ir dar pasitikslinau ar tokiu metu negalejo buti kitu riskesniu dangaus kunu ta kryptimi, tai nelabai ka radau, nes beveik visos musu saules planetos tuo metu graziai buvo issideste pietryciu, pietu kriptimi, kai matomas objektas buvo rytu, beveik siaures rytu kryptimi.

Klausimas autoriui: ar objekta pamatet plika akimi ar perziurint irasa???

RoxiO

Citata iš: inkognito  liepos 12, 2012, 08:51:30
žydo vandens sklidinas lagūnas


Ech, tie žydai... visur jie :D

Benamis

Citata iš: Tulis  liepos 12, 2012, 13:47:53
Visa tai patikrinau su simuliatorium


Koks simuliatoriaus pavadinimas?

Aukštyn