Inkognito istorija

Pradėjo inkognito, birželio 23, 2012, 08:51:43

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Phoenix

Klausimas apskritai apie ateivius: Ar jie rodosi viešose vietose tarp žmonių (kad ir užsimaskavę)? Kokia tikimybė tiesiog išėjus pasivaikščioti po kokį nors didelį miestą, juos sutikti, pamatyti, galbūt dėl jų maskuotės net neįtariant kad tiesiai prieš nosį stovi nežemiškos civilizacijos atstovas,būtybė? Jei klausimas pasirodys kvailas, galite ir neatsakyti.

Benamis

Citata iš: Sharikovas  liepos 08, 2012, 10:17:13
Tai kaip supratau inkognito ir su Kureju artimai bendrauja, nes pasakoja detaliai viska lyg butu faktai. Tai gal galima butu suzinot, kaip su juo susiekti, ar koki elektronini pasta turi ar gal koki slapyvardi kaip ateivis RSA ?


Nerasyk klaidingu isvedziojimu. Kita karta tokius pranesimus trinsiu be perspejimo :-[ Inkognito jau n kartu buvo paaiskines is kur gauna informacija.

snofru

#362
liepos 08, 2012, 12:36:27 Redagavimas: liepos 08, 2012, 12:38:51 by snofru
Citata iš: XmgX  liepos 08, 2012, 10:53:49
Citata iš: snofru  liepos 08, 2012, 10:22:10
2 tukstanciai dingusiu tai labai daug. is kur tokie duomenys?


http://www.aidas.us/naujienos/savaites-aktualija/kur-dingsta-vaikai.html
klausimas siaip buvo inkognito.
google as ir pats naudotis sugebu. pats bent skaitei kas ten parasyta?
Citata2010 m. dingo 2258 asmenys (63 proc. vyrų, 36 proc. moterų, 41,4 proc. nepilnamečių), rasta 1791, iš jų 130 buvo mirę.

kituose panasiuose straipsniuose remiantis ta pacia 2010 metu neaisku is kur istraukta statistika, Lietuvoje dingsta be zinios siek tiek daugiau nei 1000 asmenu.
is kur ta statistika neaisku. nei VRM nei SD tokiu duomenu viesai niekur neskelbia, arba bent man nepavyksta rasti. tai apie ka mes cia kalbame?
be to nereikia pamirsti, bent tai akcentuojama straipsniuose, kad dingusiu be zinios asmenu skaicius zenkliai pradejo augti prasidejus krizei, o tai jau apie daug ka sako.

Baugusis

Sharikovai sakyciau supratimas tavo primityvus, patarciau dar karta viska perskaityti ir tada viska mintyse perkracius suformuluoti klausima...

inkognito

Šis statistika atrodo mano buvo surasta Delfyje ar kitame kuriame tai portale gerai neatsimenu,bet ten buvo interviu su organizacijos kuri ieško dingusių be žinios žmonių lyg tai vadove ,dabar gerai nepamenu,jei labai norėsite perkratysiu tuos puslapius ir surasiu. Kitą info skaičiau apie pasaulio mastu dingstančius žmones tai šių per metus dingsta apie 10 milijonų ir manoma kad daugumoje jie tampa prekeivių organais aukomis. Bet tame tarpe ir ateiviai gali sau netrukdomai pasidarbuoti anų sąskaita.
Na įsivaizduokite jeigu aš tada būčiau negrįžęs kas būtų įvykę? Mano artimieji gal kiek paieškotų,milicija būtų paskelbus paieška visoje TSRS ir po trijų metų paieškos būčiau buvęs oficialiai paskelbtas mirusiu,žmona taptų našle ir mano turto paveldėtoja...Ir viskas ratas užsidarė o tikroji priežastis niekam nebūtų įdomi o juo labiau pasiekiama.

Phoenix

Citata iš: Phoenix  liepos 08, 2012, 12:00:01
Klausimas apskritai apie ateivius: Ar jie rodosi viešose vietose tarp žmonių (kad ir užsimaskavę)? Kokia tikimybė tiesiog išėjus pasivaikščioti po kokį nors didelį miestą, juos sutikti, pamatyti, galbūt dėl jų maskuotės net neįtariant kad tiesiai prieš nosį stovi nežemiškos civilizacijos atstovas,būtybė? Jei klausimas pasirodys kvailas, galite ir neatsakyti.

Manau, kad būtų įdomu sužinoti inkognito nuomonę. Negi čia toks kvailas klausimas?

inkognito

Citata iš: Phoenix  liepos 08, 2012, 23:07:17
Citata iš: Phoenix  liepos 08, 2012, 12:00:01
Klausimas apskritai apie ateivius: Ar jie rodosi viešose vietose tarp žmonių (kad ir užsimaskavę)? Kokia tikimybė tiesiog išėjus pasivaikščioti po kokį nors didelį miestą, juos sutikti, pamatyti, galbūt dėl jų maskuotės net neįtariant kad tiesiai prieš nosį stovi nežemiškos civilizacijos atstovas,būtybė? Jei klausimas pasirodys kvailas, galite ir neatsakyti.

Manau, kad būtų įdomu sužinoti inkognito nuomonę. Negi čia toks kvailas klausimas?

  Visai ne kvailas klausimas tačiau aš neturiu tokio tikslaus detektoriaus kuris galėtų parodyti jog tas ateivis o tas ne. Manau, kad daugumoje jums patiems teks pabūti Šerlokais Holmsais ir pabandyti nustatyti nors ir netiesioginius įkalčius,kam tai naudinga?-bei  įvertinti jų veiksmus.
1.Jų tiesioginis siekis tarnauti savo imperijai.  2. Galimi šliaužiančio žemės planetos kolonizavimo kriterijai., tam tikslui inkorporuojant į žemės vyriausybines bei valdymo struktūras savo piliečius arba sutikusius koloboruoti su jais žemės žmones. 3.Žemiečių išnaudojimas panaudojant globalinę finansų sistemą 4. Atlantų palikuonių išsklaidymas po  žemės rutulį,tuo įrodant Galaktikų tarybai jog nėra vieningos tautos tų kurie priklausytų jos organizacijos ginamūjų statusui.5. Ginkluota konfrontacija su GT pajėgomis palaikant pastovią ir ištęstą fronto liniją sekinančią jos finansinius resursus ir galinčią sukelti kitų tarybos narių nepasitenkinimą bei norą nutraukti  finansavimą karinėms GT bazėms žemėje.6. Mirtinų  epidemijų ir globalinių konfliktų  sukėlimas žemėje ko pasekoje masinių mirčių, karo sumaišties ir atsilaisvinusios gyvenamosios erdvės dėka galima būtų didesniais tempais  plėsti Torno piliečių invaziją žemėn bei plėsti jau turimų  kolonijų plotą.7. Tam tikslui nesibodėti sudaryti sąjungas su žemėje esančiais nusikalstamais režimais ir diktatūromis,kuriems nežemiečių priešiški veiksmai žemės piliečių atžvilgiu būtų parankūs bei  atitiktų jų karines doktrinas.
  Štai apytikris kriterijų sarašas pagal kurį netiesiogiai galima spręsti ar tam tikros grupės piliečių ar atskirų asmenų gyvenimas bei veiksmai nėra nukreipti tų tikslų įgyvendinimui ir ar jie nėra ateiviai.
Gali kilti klausimas o kodėl  jiems nepanaudojus tiesioginio puolimo ,pranašumo technologijomis ir technika bei galimybe fiziškai sunaikinti žemės armijas ir įvesti tiesioginį okupacijos režimą? Tai padaryti neįmanoma dėl viešosios nuomonės,ir galaktikų tarybos nepritarimo. Bet kadangi Gt nėra vienalytė organizacija  ir jos sprendimai priimami absoliučia balsų dauguma civilizacijų -tarybos narių balsavimu ,galima bandyti įterpti kylius į jos sprendimų vienalytiškumą ir iš  vidaus skaldyti šią organizaciją, kad ji suprasdama tam tikrus pavojus mažiau kenktų Torno imperijos kolonizaciniams siekiams žemėje.]
Ar Hitlerio ekonominis šuolis per porą dešimtmečių išaugusi karinė galia ir jo sukeltas 2 pasaulinis karas atitiko ateivių mano aukščiau išvardintus reikalavimus?
Ar Napaleono armijų masinė invazija ne tarnavo jų tikslams?
Ar TSRS KGB struktūrų ir Torniečių bendra operacija skleidžiant mirtiną AIDS virusą prieštaravo Torno doktrinai?
Ar tiek Napaleonas tie k Hitleris nebuvo palikti likimo valiai po to kai jie pilnumoje įvykdė jiems  nežemiečių inspiruotus tikslus?
Pamastykite kiekvienas sau,nes aš nesu visažinis ir galiu klysti kaip ir daugelis iš jūsų.

hyperpacas

#367
liepos 09, 2012, 23:19:54 Redagavimas: liepos 10, 2012, 00:07:36 by RoxiO
Inkognito, kadangi gryzai(kad grysi zinojau) noreciau uzduoti klausima: budamas ju bazese tiek menulyje tiek toje kitoje planetoje, ar matei kokiu nors gyvunu? Jei matei ar labai skyresi isvaizda nuo zemisku? jei nematei, kaip manai kodel?

dar vienas klausimas kaip ateiviai elgesi tarpusavy? Kaip geriausi draugai ar kaip kareiviai salia vadui stovint?

Naudok "Keisti" mygtuką. RoxiO

inkognito

#368
liepos 10, 2012, 09:42:59 Redagavimas: liepos 10, 2012, 09:51:48 by inkognito
Citata iš: hyperpacas  liepos 09, 2012, 23:19:54
Inkognito, kadangi gryzai(kad grysi zinojau) noreciau uzduoti klausima: budamas ju bazese tiek menulyje tiek toje kitoje planetoje, ar matei kokiu nors gyvunu? Jei matei ar labai skyresi isvaizda nuo zemisku? jei nematei, kaip manai kodel?

dar vienas klausimas kaip ateiviai elgesi tarpusavy? Kaip geriausi draugai ar kaip kareiviai salia vadui stovint?

Naudok "Keisti" mygtuką. RoxiO

Jie elgiasi  gana draugiškai,tačiau vadas viuomet taria paskutinį žodį ir jis vykdomas. Tačiau jie gali diskutuoti  iki tam tikrų ribų.
Vieną keistenybę pastebėjau iš pirmo žvilgsnio su manimi iš pat pradžių laivo vadas tiesiogiai nesikalbėjo o per kažkokį derybininką,jis man atėjęs sakydavo jų reikalavimus,o aš jam sakydavau savuosius  ir jis su jais dingdavo kitoje patalpoje,kol galų gale smalsumo vedinas (kol jo nebuvo mano patalpoje)nepriėjau prie to pasagos formos daikto virš valdymo pulto ir netyčia įkišęs ten galvą kai pasilenkiau išgirdau viską ka jie tarpusavyje tarėsi. Tada supratau, kad tai tik kažkoks vaidinimas. Tada pamačiau vieną kūbo formos žaliai šviečiantį kaip ir didelį mygtuką kurį paspaudžiau ir jis užsidegė raudona spalva o tada išgirdau Aleksoto aerouosto dispečerį sakant mūsų NSO koordinates kažkam.
Prieš tai buvau labai  įsiutęs ant ateivių , kad jie ruošiasi mums paskelbti karą (bent jau taip man tas tarpininkas  sakė),tad prisistačiau tam dispečeriui vardu ir pavarde ir pasakiau, kad esu pagrobtas tame laive ir paprašiau o gal net įsakiau  kad susirištų su kariškiais kurie numuštų raketa ateivių laivą,naiviai tikedamasis, kad bus išsprestos taip visos problemos. tada dar tas erdvėlaivis buvo tik 3000 metrų aukštyje.
Pasirodo kad tas didysis mygtukas buvo išjungęs erdvėlaivio maskavimo sistemą todėl jis buvo matomas fiziniame plane na o po to gavau kaip reikalas už tokį sabotažo aktą. O tas dispečeris  buvo ilgai pajuokos objektu tapęs pasakojo man vienas rusas su zapuku atvažinėjęs pas mano kaimyną,per jo dukters vestuves kai mes išgėrę gerokai atėjome pas mane pasikalbėti. Jis tada paklausė ar ne aš ten buvau,nes tarpusavyje tie darbuotojai apie tą atvejį dažnai padiskutuodavo. Kas turite ten ryšių paklausinėkite-dabar jau Karmėlavos aeruostas perėmė jo funkcijas tarp techninių darbuotojų manau kad išgirsite kai ką įdomaus.
Dėl gyvūnų tai jie mane bandė gasdinti kažkokiu padaru, kurį laikė ant grandinės ir jis buvo panašus į jauniklį tiranozaurą žalsvos spalvos su geltonai švytinčiomis akimis,- jie prileido jį prie manęs taip arti, kad jis  atsistojęs ant užpakalinių kojų aštriais nagais įsikirto man į kaklą,bet man griežtai pareikalavus jie ta šlykštų padarą atitraukė nuo manęs.

WeKnowNothing

#369
liepos 10, 2012, 16:57:24 Redagavimas: liepos 10, 2012, 16:59:19 by WeKnowNothing
Buvo visai įdomu paskaityt viską, gavosi kaip pasaka prieš miegą. Šiaip iš pradžių kol tik pačią istoriją perskaičiau ir pagalvojau kad joks protingas žmogus tiek metų nemeluotų, tai maždaug 20% pradėjau tikėti šia istorija. Tačiau perskaitęs daugiau visko, ką šis žmogus parašęs, visiškai nebetikiu. Fantazijos daugėja, įvykių irgi netrūksta.

CitataŽinau ir pats kad reikia psisaugoti tam įsigijau beretą ji puikiai ir taikliai šaudo...


Po tokių visokių post'ų Meškos Ausyje tikrai man ši istorija pradėjo atrodyti kaip serialas "Lost". Kuo toliau, tuo labiau į pievas.

CitataManau, kad čia diskusija ne apie pistoletų tipus ir jų kainas... Koks jums skirtumas kiek mokėjau ir koks modelis,svarbu, kad turiu patikimą ginklą ir neisiu tuščiomis rankomis pas jį ir duok dieve ,kad netektų jo panaudoti...


Taip atrodo, kad visada pasišalina iš diskusijos, kai reikia kokių nors argumentų ar faktų. Galimas daiktas, kad paprasčiausiai googlėje tingi pasižiūrėti pistoletų kainas internete.

Nežinau, man visa tai atrodo labai neįtikinamai. Vadindamas kiekvieną kuris juo netiki idiotu irgi man ne kaip atrodo. Tuo labiau, kad rašo jog jis daug vyresnis už tuos, kurie čia su juo nesutinka, tačiau visiškai nežino kokio amžiaus žmonės jam rašo.

Čia tokia mano nuomonė, paskaičius daugelį šaltinių. Ji gali ir pasikeisti, bet kol kas seksiu, ką šis, mano nuomone "serialas", toliau parodys. Ne pirmi ir ne antri metai forumuose matau šitą žmogų, tačiau niekad nekreipiau dėmesio, kaip ir ankščiau taip ir dabar galvoju, kad su dideliu noru galima bet ką parašyti.

Teroras

As tik nesuprantu, kodel tu manai, kad inkognito turi kam nors kazka irodineti? Jis pasakoja istorija, kuri kaip pats tvirtina ivyko is tikruju ir tiek. O cia jau kiekvieno asmeninis reikalas ar tiketi ar ne. Taciau mes jam esame niekas, kad jis mums kazka irodinetu.

Be to, kas is to jeigu jis pvz. idetu nuotrauka pistoleto? Atsirastu tokiu kurie tvirtintu, kad si nuotrauka ne jo, o paimta is interneto ir tiek.

WeKnowNothing

Citata iš: Teroras  liepos 10, 2012, 17:02:29
As tik nesuprantu, kodel tu manai, kad inkognito turi kam nors kazka irodineti? Jis pasakoja istorija, kuri kaip pats tvirtina ivyko is tikruju ir tiek. O cia jau kiekvieno asmeninis reikalas ar tiketi ar ne. Taciau mes jam esame niekas, kad jis mums kazka irodinetu.

Be to, kas is to jeigu jis pvz. idetu nuotrauka pistoleto? Atsirastu tokiu kurie tvirtintu, kad si nuotrauka ne jo, o paimta is interneto ir tiek.


Na jeigu nenori, tegul ir neįrodinėja. Aišku, kad niekas neverčia, bet nelabai kas ir tiki tada. O kam ta istorija pasakojama tada? Ji nieko nepakeis, jeigu toliau bus tik rašoma.

Šiuo atvėju tai tėra skaitalas, knyga ar kažkas panašaus, tiesiog įdomi istorija ir tiek. Manau, jeigu iš tikro žemiečiai yra toje kitoje planetoje įkalinti, ir pasiaukojo dėl Inkognito, tai čia yra visiškai beprasmis pasiaukojimas. Istorija gal ir yra papasakota, bet daugiau nieko nevyksta ir nevyks jeigu taip toliau. Kažkoks beprasmis šis dalykas man atrodo. Tuo labiau, kad rimtai šia istorija tiki manau vos keli žmonės, o daugelis kurie iš dalies tiki vistiek labai tuo abejoja.

Benamis

Jeigu kas nors turi kokiu nors patarimu inkognito kaip jis PAGAL JUS turetu elgtis ir ka, kur rasyti/daryti, tai tegul paraso ir pataria. Uzteks off-topinti.

inkognito

Per tuos metus tokių debiliukų prisiklausiau tiek ir tiek,vaidina protuolius bet jeigu ką rimtai paprašyčiau pagelbėti  kad ir kartu nueiti pas tą Karlą tai tikriausiai pridėtų į kelnes,prie kompų tai visi ereliai, Ir Meškos ausyje tokių daugybė. Užteko kai ko paprarašyti kad padarytų mano duotu  adresu gyvenančio asmens nuotraukas tai dingo net iš forumo.  Ir kas gi tai turi padaryti? Saugumas?, policija?, ar darni ufologų daugija? ar vienas inkognito daužyti galvą į sieną kad įrodytų jog jie čia pat ir sėkmingai gadina visiems mums orą? Pabandykite bent vienas apsimetęs manimi nueiti policijon ir pareikšti kad jus buvo pagrobę ateiviai,net ir inplantų parodymas nepadės kaip uždarys jus  vasaros gatvėn.

Teroras

Sutinku su inkognito.

Lengva patarineti. Taciau jeigu kazkas realiai susidurtu su tokia situacija, ka jus darytumete? Kur kreiptumetes? I TV laidas? - Pagalvotu zmogus sloves troksta. I policija? - Pagalvotu ligonis ir tiesiausiu keliu i Parko 15. Susisiektumete su VSD? - Kokia garantija, kad jie neperduotu jusu amerikonams? Lietuvia gi megsta subine jankiams laizyti, taigi visai tiketinas toks scenarijus...

Aukštyn