Inkognito istorija

Pradėjo inkognito, birželio 23, 2012, 08:51:43

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

Tai jis zinai tada jau kiek metu trollina? Apie 8 metus tai tikrai... As nesakau, kad tikiu juo, taciau nesakau, kad ir netikiu.

PusiauŽmogus

Nebūtinai čia tas pats žmogus. Gal prisiskaitė nso.lt kažkas ten to senojo inkognito istorijų ir nusprendė biški patrolint. :D

Benamis

As turiu pakankamai info is asmenu kuriais 103% pasitikiu, kad cia tas pats zmogus. Bet zinoma, kiekvienas gali tiketi kuo nori. As tik sakau, ka as zinau.

PusiauŽmogus

Na, aš tai nežinau. Tiesiog galvoju įvairiausius variantus, stengiuosi rasti atsakymą. :D

RoxiO

[23:32:40] RoxiO: RoxiO, paklausk inkognito, ko jie nori? Kodel grizo butent dabar ir i anomalijos foruma? Jis gi turi RSA pasto adresa, tai manau, jam lengviau su juo susisiekti.
[23:33:21] inkognito3333: su rsa susisiekti gali bet kas parašęs jam žinutę į PM
[23:33:35] RoxiO: Aš bandžiau - neatsako.
[23:33:45] inkognito3333: gal dar atsakys

snofru

as jau pasiklydau tarp temu  :)
toks man klausimas iskilo biski nukrypstant nuo temos, o jeigu rsa, nores parasyt sekancia zinute jis susigaudys i kuria tema rasyt? i tai aisku nei vienas is musu atsakymo neturi, bet yra apie ka pagalvot ar ne :)

PusiauŽmogus

Neberašys jis, dabar tik video dės. ;DD

RoxiO

Citata iš: snofru  liepos 01, 2012, 23:47:07
as jau pasiklydau tarp temu  :)
toks man klausimas iskilo biski nukrypstant nuo temos, o jeigu rsa, nores parasyt sekancia zinute jis susigaudys i kuria tema rasyt? i tai aisku nei vienas is musu atsakymo neturi, bet yra apie ka pagalvot ar ne :)


Turbūt rašys į šitą temą.

snofru

iskitos puses mano klausimas buvo kvailas, jeigu jau jie sugeba iki musu atskristi, tai susigaudys kur postint zinutes o kur kraut video  :)

likehsvilius

1.Butu visiem geriau jei inkognito dar ateitu i si foruma (ko as labai noriu) ir atsakytu i klausimus kuriu daug bet jis pats po biski atsirinks nrml  klausimus ir visiems bus lengviau susi gaudyt.
2. Nekreipk demesio i paslemekus kurie raso i psihuskeje buvai, nors jau buvo sakes kad neturejo jokiu problemu(kiek atsimenu).
3. Ir jei visdelto sugriztu i foruma buciau dekingas!

Teroras

Kam jam cia rasyti jeigu jis turi tiek daug sekretoriu? ;D Pats nusprendziau atsistatydinti ;D Jeigu nori skleisti savo zinias ir informacija tai tegul pats ta daro, o ne per treciuosius asmenis...

RoxiO

[15:14:29] RoxiO: Jeigu nesunku perduokit klausima Inkognito:
Sveiki, Inkognito ka galvojate apie antrojo pranesejo pasivadinusio Inu zinute? Mano nuomone jis yra apsimetelis, jo parasyti zodziai priestarauja tam ka rase Rsa.
http://anomalija.lt/forum/index.php?topic=728.msg11115#msg11115
[20:09:15] inkognito3333: na tiesiog nežinau tie ateiviai dauginas šioje temoje kaip kralikai ir ko gero nei vieno nėra tikro:D :D


TinSoldier

#313
liepos 02, 2012, 20:49:53 Redagavimas: liepos 02, 2012, 20:57:30 by TinSoldier
WTF. Koks su*iktas debi*as mano nick'ą naudoja?. Asilas...

Tas imbecilas ryškiai skaito šitą forumą, taip kad perskaityk ir šitai:




EDIT: Kad jau 'suformatavo' mano šitą post'ą moderatorius, tai pridėsiu tik tai: kad tau ežys kelnese išdygtų, plagijatoriau ;)

RoxiO

#314
liepos 02, 2012, 20:53:00 Redagavimas: liepos 02, 2012, 20:55:40 by RoxiO
Citata iš: TinSoldier  liepos 02, 2012, 20:49:53
WTF. Koks jautinis karvutis mano nick'ą naudoja?. Asilas...

Tas imbecilas ryškiai skaito šitą forumą, taip kad perskaityk ir šitai:


Aš ir žiūriu, kad su tavo nick :D

Aukštyn