Inkognito istorija

Pradėjo inkognito, birželio 23, 2012, 08:51:43

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

RoxiO

Citata iš: snofru  birželio 28, 2012, 14:17:59
sveiki visi senai matyti  :) dezaviu apturejau sita tema pamates :) kaip senais laikais ateiviai vel is nuobodulio rasineja forumuose. keista matyt cia inkognito, berods jis tik nso.lt ir meskos ausy ilindes buna, nosies kitur lyg ir nekisa. gal cia ne originalas inkognito, fuflo kaip sako broliai rytuose? nors stilius lyg ir pazistamas.. rsa tai kazkoks durniu ijunges mokinukas itariu..


inkognito čia tas pats.

Benamis

Labas snofru, senai matytas :)

Inkognito, tai cia tas pats. As beveik esu isitikines 100%, kas del rsa tai dar klausimas :)

RoxiO

Citata iš: Benamis  birželio 28, 2012, 14:20:10
kas del rsa tai dar klausimas :)


Turėtų būti nesunku išsiaiškinti ar tas pats.

snofru

Citata iš: Benamis  birželio 28, 2012, 13:51:48
Sorry mano klaida. IP adreso duom. nera rodomi, tikriausiai naudomaja kokia nors programine iranga kaip TOR ar pns.:

Anonymous Proxy
IP address latitude:    0.0000
IP address longitude:    0.0000
arba skraidancia lekste todel ir nespeja uzpelinguoti geolokacijos :)
nebeatkuriu pass nuo meskos ausies parasyciau inkognitui zinute gal isaiskintu koks cia per rsa dabar atsliauzes i anomalija   :-X

RoxiO

Citata iš: snofru  birželio 28, 2012, 14:25:55
nebeatkuriu pass nuo meskos ausies parasyciau inkognitui zinute gal isaiskintu koks cia per rsa dabar atsliauzes i anomalija   :-X


Greitu metu išsiaiškinsiu. :)

zenitarijus

#200
birželio 28, 2012, 16:24:20 Redagavimas: birželio 28, 2012, 19:01:54 by Benamis
Ar kas nors pažįstat X Y iš Babtų?  ???

RoxiO

#201
birželio 28, 2012, 16:30:14 Redagavimas: birželio 28, 2012, 19:01:46 by Benamis
Citata iš: zenitarijus  birželio 28, 2012, 16:24:20
Ar kas nors pažįstat X Y iš Babtų?  ???


Ne, o tu pažįsti?

snofru

sioj temoj kazkas ten klause apei torniecius arba thorna/torna, klausimas mano galva vertas 3ju bokalu alaus  :) kai pirma syki perskaiciau inkognito istorijas irgi buvau susidomejes tuo klausimu, jeigu jau jie cia kariauja ir grobia zmones vardas/pavadinimas tureji kazkur islysti, kiek maliaus po iviariausius ufologinius ir ne tik forumus, nieko taip ir nepavyko doro atkapstyti.
buvo lenkijoje ar vokietijoje toks miestas Thornas, netgi kazkoks musis tuo paciu vardu pavadintas, bet dabar to miesto pavadinimas kitoks.
taip pat uztikau rusu rasytoja rasanti fantasy kuris turi parases knygu cikla (3 ar 4 knygos) kuriame yra toks Torno pasaulis pilnas ivairiausiu keistenybiu ir padaru panasiu i dinozaurus. antras jo knygu ciklas man pasirode kiek idomesnis, ten zmones atsiduria kitoje planetoje ir pradeda kovot su tos planetos gyventojais kurie beveik nesiskiria nuo zmoniu, neskaitant kazkokiu smulkmenu ir sugebejimu. bet tame cikle Tornas lyg ir neminimas.

cia kazkuriame temos puslapyje uztikau apie kazkokius sapnus, perspejimus, nuojautas del vasaros pabaigos ir tas rsa pabande tipo atkreipt i tai demesi, biski mane sudomino tai, kas turejote tu nuojautu ar sapnu gal galite biski detaliau aprasyti? na jei imanoma aisku nuojautas kazkaip aprasyt ???

Phoenix

Nu, man pasitaiko tokie periodai kai jaučiu tokį sunkiai apibūdinamą nerimą, lyg nuo kažko norėčiau bėgti. Ypač šitas nerimas paaštrėja artėjant nakčiai, tada jaučiasi vidinė baimė, jausmas kad esu nesaugus.

RoxiO

Citata iš: Phoenix  birželio 28, 2012, 18:23:56
Nu, man pasitaiko tokie periodai kai jaučiu tokį sunkiai apibūdinamą nerimą, lyg nuo kažko norėčiau bėgti. Ypač šitas nerimas paaštrėja artėjant nakčiai, tada jaučiasi vidinė baimė, jausmas kad esu nesaugus.


Man lygiai tas pats. Ir dar man būna, kad jei esu vienas namie, tai aš lauke jaučiuosi saugiau, nei namie. :/

Teroras

Ar tik nebus taip, kad ir RSA atstovas dings is eterio? ;D

Phoenix

Gal kas nors galit pabandyti susisiekti su inkognito per kitus forumus ir paklausti dėl rsa?

paragraf 78

tai pats nukeliauk į kokį Meškos ausyje (berods taip tas forumas vadinasi) jis ten daugiausia reiškiasi ir pasiklausi

RoxiO

Citata iš: Phoenix  birželio 28, 2012, 18:46:50
Gal kas nors galit pabandyti susisiekti su inkognito per kitus forumus ir paklausti dėl rsa?


Aš su juo skype diskutuoju.

Benamis

Inkognito atrase del RSA atstovo:

Citata iš: inkognito  birželio 28, 2012, 18:54:15
Sveikas,čia ne tas RSA jei jis būtų grįžęs būčiau pirmiausia į emaiilą gavęs žinutę bet negavau,reiškia kažkas kitas įmituoja jo braižą.


Taigi, kazkas tiesiog neturi ka veikti :)

Aukštyn