Inkognito istorija

Pradėjo inkognito, birželio 23, 2012, 08:51:43

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Phoenix

Per daug jau įsijaučiau jį beklausinėdamas :D o dėl galimų įvykių tai ir aš vos tik prasidėjus vasarai kažką nujaučiau negero, kartais kyla kažkoks nevalingas stiprus nerimas. Bet tikiuosi, kad viskas bus gerai.

.L.U.T.H.O.R.

Aha man ir buvo nerimas kilęs, jis dabar kažkaip nurimęs, bet realiai nejaučiu jokio noro dabar kažką daryti, norisi tik laukti ir stebėti. O dabar dar ir priežastis atsirado :D

inkognito

Na tai turėjo tiesiog  tokio jų patarimo formą kas laukia artimiausioje ateityje,tačiau aš esu laisvas pasirinkti,klausyti jų įspėjimo ar ne,nes ateitis visuomet turi daug variantų. Paprastai tokie vaizdiniai ateina tokio keisto sapno metu kaip kad miegi bet iš tikro nemiegi ir ten matai save tiesiog iš šono,tarsi stebėtum kokį filmą. Bet negali rinktis jokio varianto ,ką gali daryti paprastame sapne.
   Kažkada sapnavau panašų variantą apie 2008 metus, kas atsitiko per cunamį Japonijoje 2011 o kai pažiūrėjau per Yotube videoroliką daug vėliau jo po to įvykio, atpažinau tą vietą kur aš stovėjau ir kartu su visais bėgau nuo kylančios potvynio bangos.

.L.U.T.H.O.R.

Bet tavęs ten nebuvo. Ar buvai Japonijoj? Tai čia irgi tavęs gali nebūti.

Karolis

Nuo ateiviu pagrobimo viskas pakrypo prie ateities matimo. Ir vis tas GAL, kuris nuo visko apdraudžia. Inkognito, gal galėtum daugiau papasakoti apie visatos įstatymus ? Ir gal gali labiau paaiškinti, kaip atsirado žmonija ? Tiksliau kaip ją sukūrė ? Ačiū.

inkognito

Na atsakyti į visus užduotus klausimus tikrai nėra lengva,tik galiu pasakyti kad dar nesigydžiau nuo jokios psichinės ligos ar kažko kito.
Torniečiai pretenduoja į mūsų sukūrėjų vaidmenį ir tai kad jie su Prunsais nugalėjo Atlantus karaliavusius vos ne pusėje galaktikos,bet čia jau  politika, kada nors perkelsiu" kova dėl gyvybinės erdvės ir planetų kolonizavimo būdai" pasakojimą, ten detaliai visa ta istorija išgvildenta ,o kas netingite nueikite į NSO.LT ir ten ji įdėta viršuje forumo.Tada daug kas taps aiškiau ,nes šiaip čia daug aiškinimo ir pasakojimo.
Lietuvių kalba yra seniausia kalba žemės rutulyje,netgi sanskrito išnykusi kalba yra daug jaunesnė.Lietuvių kalbą privalomai visuose pasaulio universitetuos studijuoja tie kas domisi senovės kultūromis,ir ja kalba palyginti nedaug piliečių. Ji manau kad buvo ir senovės Atlantų kalba.

inkognito

Šešėliui. Tai yra jų delikatus perspėjimas apie galimus ateities scenarijus,man taip buvo du kartus kad jų paklausiau ir viskas išėjo taip kaip jie ir sakė,todėl tvirtai žinau jog jie gali numatyti o gal net ir žino artimiausią ateitį nuo mėnesio iki poros metų.
Vienas atvejis kai avarijos metu išgelbėjau nuo mirties  jos kaltininką ,kuris vietoje to kad man padėkotų apkaltino mane avarijos sukėlimu ir mane jau buvo administracinė komisija pripažinusi kaltu,nes jis ten turėjo blatą,aš tam "balsui " ironizavau jo pasakymą kad turėsiu palaukti bet galų gale jie už viską sumokės. Pas mane kišenėje jau buvo baudos kvitas kad aš buvau kaltas ir atsakingas už visus padarinius.
Bet galų gale viskas taip pasisuko, kad po metų viskas buvo išsiaiškinta autoįvykiu ekspertizės institute ir man buvo atlyginta už sudaužytą mano mašiną o kaltininkas gavo pagal nuopelnus ir tai įvyko lygiai po metų.

TinSoldier

Citata iš: inkognito  birželio 26, 2012, 23:37:18
Lietuvių kalba yra seniausia kalba žemės rutulyje,netgi sanskrito išnykusi kalba yra daug jaunesnė.Lietuvių kalbą privalomai visuose pasaulio universitetuos studijuoja tie kas domisi senovės kultūromis,ir ja kalba palyginti nedaug piliečių. Ji manau kad buvo ir senovės Atlantų kalba.


Na, čia tai faktinė klaida. Seniausia kalba pasaulyje, greičiausiai, yra tamilų. O lietuvių kalba tik seniausia gyva iš indoeuropiečių kalbų grupės.

.L.U.T.H.O.R.

inkognito > Bet tu jų paklausei. Vadinasi jie numatė, kas bus jei paklausysi. Bet kad kažkas prasidėtų visos šalies mąstu, tai jau kažkokie rimti dalykai turi nutikti. O kada atėjo tau tas perspėjimas? Gal jau viskas pasikeitė?

РЭБ

Jeigu nezemieciu pasivadinimas "Torniečiai" yra zinomas turetu but daugiau pasaulyje atveju, kada kontaktu metu isplaukia sis ju vardas, ar Inkognito zinai kokiu atveju, kada kitiems zmonems jie prisistate siuo vardu?

.L.U.T.H.O.R.

Aš dažnai pagalvoju, kad lietuvių tauta išskirtinė, tokios mintys man jau nuo seno kyla. Bet tikriausiai, jos kyla kiekvienos šalies piliečiams :)

Teroras

Inkognito, manau sunku susigaudyti kai tiek klausimu, o i kaikuriuos cia uzduotus ir as noreciau gauti atsakyma jeigu nepatingesi atsakyti, todel papostinsiu juos vienoje zinuteje:

Citata iš: Karolis  birželio 26, 2012, 23:35:29
Inkognito, gal galėtum daugiau papasakoti apie visatos įstatymus ? Ir gal gali labiau paaiškinti, kaip atsirado žmonija ? Tiksliau kaip ją sukūrė ? Ačiū.


Citata iš: РЭБ  birželio 26, 2012, 23:57:54
Jeigu nezemieciu pasivadinimas "Torniečiai" yra zinomas turetu but daugiau pasaulyje atveju, kada kontaktu metu isplaukia sis ju vardas, ar Inkognito zinai kokiu atveju, kada kitiems zmonems jie prisistate siuo vardu?

Markamis

Su tuo kraujo praliejimu labai jau priminėt violetinę armiją ( D.Kedžio šalininkus ), kurie tik dedasi esą geri. Iš tikrųjų, tarp jų yra ir psichopatų, kurie teigia, kad visus reikalus reikia tvarkyti ne taip, kaip dabar, o daryti, kaip A.Breivikas darė. Todėl tikrai yra šansų, kad taip įvyks...

Karolis

Iš tavo pasakojimo supratau, kad tu grižai 5metais atgal, tiksliau į praeiti. Kas yra neįmanoma. Kelionių laiku negali būti. Tu turėjai būti pasenęs 5metais. Ar nieks iš tau artimų žmonių to nepastebėjo ? Tik grįžus tave pasitiko X, iš kur jis žinojo, kad tu tuo laiku grįši, juk tu į praeitį grįžai, jam tai žinot buvo neįmanoma? Tai tik parodo tavo istorijos netikrumą. Norėčiau, kad nepraleistum šito posto ir bandytum viska paaiškint.

.L.U.T.H.O.R.

#104
birželio 27, 2012, 00:59:25 Redagavimas: birželio 27, 2012, 01:04:30 by Šešėlis
Citata iš: Markamis  birželio 27, 2012, 00:53:40
Su tuo kraujo praliejimu labai jau priminėt violetinę armiją ( D.Kedžio šalininkus ), kurie tik dedasi esą geri. Iš tikrųjų, tarp jų yra ir psichopatų, kurie teigia, kad visus reikalus reikia tvarkyti ne taip, kaip dabar, o daryti, kaip A.Breivikas darė. Todėl tikrai yra šansų, kad taip įvyks...


Bet ar tada ims ir šaudys visus? Nebent kokiam oro uoste. Jei kaip sako inkognito, toj vizijoj jį pagavo oro uoste. Bet žudytų beleką tai ir klausimas.

Citata iš: Karolis  birželio 27, 2012, 00:57:16
Iš tavo pasakojimo supratau, kad tu grižai 5metais atgal, tiksliau į praeiti. Kas yra neįmanoma. Kelionių laiku negali būti. Tu turėjai būti pasenęs 5metais. Ar nieks iš tau artimų žmonių to nepastebėjo ? Tik grįžus tave pasitiko X, iš kur jis žinojo, kad tu tuo laiku grįši, juk tu į praeitį grįžai, jam tai žinot buvo neįmanoma? Tai tik parodo tavo istorijos netikrumą. Norėčiau, kad nepraleistum šito posto ir bandytum viska paaiškint.


Karoli, kodėl teigi, kad kelionių laiku negali būti? Kas jų neleidžia? Mes dar daug ko nesuprantam, tai paradoksalu atrodo.

Aukštyn