Buriamės?

Pradėjo paragraf 78, rugsėjo 11, 2012, 21:06:10

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

paragraf 78

Jau ilgą laiką mintiju suburti bendraminčių būrelį, kuris užsiimtų rimtesniais paranormalių reiškinių tyrinėjimais Lietuvoje.
Buvo kažkada susibūrusi komanda "Kosmopoisk" berods Utenoje. Bet dabar ji iširusi. Bent jau kiek mano žinios rodo.
Šiaip matau čia du kelius:
I. Susibūrus savarankiškai užsiimti tyrimais ir taip sakant pradėti viską nuo nulio.
II. Susiburti ir jungtis prie tarptautinės organizacijos "Kosmopoisk" http://en.wikipedia.org/wiki/Kosmopoisk na jie šiaip rusai ir apjungia Rusijos organizacijas, bet esama grupelių ir už Rusijos ribų, kurios jungiasi prie "Kosmopoisk".

Kaip manote ar tai realu? Gal kas norėtų jungtis? Ar man vienam kažką mintyti?

TinSoldier

Aš susidomėjau :)

Šiaip... ką turi galvoje sakydamas "rimtesniais paranormalių reiškinių tyrinėjimais"? :)


paragraf 78

Na tirti juos moksliškai. Pvz. sužinojome kad nusileido NSO kur nors Balbieriškyje. Susirenkam ekipažą, aparatūrą ir važiuojame tirti. Išgirdome kad kokio Kulūšio ežere apsigyveno pabaisa, o mes jau ten ir bandome ją nufilmuoti. Antakalnio 25 vėl pastebėtas vaiduoklis, važiuojame tirti.
Žinoma, aš patirties tokiuose dalykuose neturiu ir nežinau kokią aparatūrą galima būtų naudoti. Neesu technikas, aš labiau teoretikas. Bet pamažu būtų galima ir aparatūrą susipirkti ir patirties įgauti ir šiaip įdomiai laiką praleisti.
Seniai svajoju suburti tokią komandą.

OKULTISTE

Iš karto pagalvojau:

O turėtume žalią glitų augintinį? Jei taip, tai aš už...

O jei rimtai:
Hm... O jei norint ką nors ištirti, reikėtų atlikinėti maginius ritualus ar būtų galima atsisakyti dalyvauti tame tyrime?


paragraf 78

Aš kalbu apie mokslinius tyrimus.

TinSoldier

Šiaip skamba tikrai įdomiai. Bet abejoju ar Lietuvoje tiek jau daug įdomiu reiškinių vyksta. Apart "O, mėšlas, name dingo elektra. Tikriausiai poltergeistas apsigyveno" lygio 'paranormalumo.' Ar būtų ką veikti?

Be to, žūtbūtinai reiktų kompetetingų žmonių. Moksliniams tyrimams reikia mokslininkų. Kitaip tebūtų tik žaidimas :)

OKULTISTE

O nejaugi šitame forume tik kliedėtojai ir 0 mokslo atstovų?

TinSoldier

Spėju, kad forumas apie kliedesius nėra didžiausias mokslininkų traukos centras...

Daividas

Jeigu kolektyvas būtų geras, ir būtų galimi komandoje nepilnamečiai, tai aš būčiau visom keturiom UŽ. Bet... yra ir keletas bet. Esu nepilnametis ir nemanau kad galėsiu visur su jumis keliauti.

Mintis yra gera sukurti tokią grupelę žmonių. Tikiuosi jums pasiseks. Sėkmės! ;)

Beelzebub

Nebloga mintis. Tik abejoju dėl mokslinių tyrimų. Bent jau pradžioj tai turbūt labiau kaip pramoga būtų. Aš galėčiau kad ir kiekvieną dieną atraportuot ar neatsirado Antakalnio 25 vaiduoklių. :D

crystal

Citata iš: OKULTISTE  rugsėjo 12, 2012, 12:32:00
O nejaugi šitame forume tik kliedėtojai ir 0 mokslo atstovų?

Ka turit omeny sakydami "mokslo atstovai"?

vitake

Įdomi idėja, tik tam reiktu lėšų/ pinigų/ paramos, bei geros aparatūros, kurią ne taip lengva įsigyti.

Teroras

Citata iš: crystal  rugsėjo 12, 2012, 15:50:35
Ka turit omeny sakydami "mokslo atstovai"?


Na zinai ten, Stephenas Hawkingas ir pns. :D O siaip man idomu ar is viso egzistuoja toks Lietuvoje forumas kuris pritraukia mokslininkus...

Ideja tikrai idomi :) Butu tikrai saunu jeigu ne tik organizuotumete tokius tyrimus, taciau juos kur nors ir publikuotumete (foto, video, aprasymai) :)

advena

savaime suprantama, kad susibūrimai vyks kokiam Vilniui arba Kaune. Ech, o aš pūsiu tam savo kaime iki pilnametystės. Nebent...gali būti keli ekipažai. Gal yra žmonių iš Šiaulių ar, kad ir iš Tauragės?

Aukštyn