!!! NSO !!!

Pradėjo reptile, lapkričio 08, 2011, 14:46:41

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

reptile

todel kad ten bus ir vedeo.vienas bus klijuotas nes netycia isjungiau tel.bus kaip skrenda aplinkui o pakui svytet pradeda ir isnyksta, net mano triperis tel uzstringa :), o kitas bus trumpas nes pagavau tik kaip pakyla ir dingsta.irgi keistos melynos spalvos.nezinau kodel bet kaskodel jie sukdavo ratus mano kaime.dabar jau senai ju nemaciau ir geriau kad ju nematyciau daugiau. :D

reptile

#16
gegužės 16, 2012, 17:52:12 Redagavimas: gegužės 16, 2012, 17:53:10 by Benamis
as turiu 6 microSD korteles todel sunku dabar ieskot, bet iekau .jau radau nuotrauku :)

Benamis:
Nerasyk 2 zinuciu is eiles, naudok funkcija "Keisti".

reptile

#17
gegužės 16, 2012, 17:54:56 Redagavimas: gegužės 16, 2012, 18:05:02 by Benamis
uoj netycia uzfloodinau :D SRY

Benamis:
Gauni ispejima.

reptile

nepastebejau kad yra antras puslapis :D

Benamis

Vartotojas reptile gavo 5 dienu atostogas nuo forumo uz flood'a :-\

.L.U.T.H.O.R.

#20
gegužės 16, 2012, 20:26:59 Redagavimas: gegužės 16, 2012, 21:44:38 by Šešėlis
Skaudžiai. Be to aš nekalbu nesamonių. Labai jau netikroviškai atrodo, kai pasiūbuoja ta švieselė ir po to šoka viršun. Lazeriukų prisipirkę ir žaidžia. Geriau įdėk foto, bus galima patiems patikrint.

Teroras

Nebuvo nei normaliai pritrauktas vaizdas, nei atitrauktas... Jokiu kokybisku foto ala tu pedsaku... Ir tu reptile dar nori, kad tavimi aklai tiketumem? As tikiu NSO, tik vat netikiu tavo pasakojimu kol kas, nes daugiau blevyzgu negu faktu.

Kaip supratau 5 dienas is jo atsakymu nesulauksime ;D

paragraf 78

Jei viską gerai padriau banindamas, tada nesulauksime. Tvarka bus.

reptile

Iam back :) http://www.youtube.com/watch?v=uGfQcJu5V60
Cia antra dalis.vel galesit is manes pasitycioti. :D ;(

reptile

Tuoj gal bus vel mano naujas video, nes  sestadieni  apie 21:30 girdejau miske kaskokius keistus garsus.tokiu dar gyvenime nebuvau girdejes.daviau draugam pasklausyt-sake gali but briedis ar elnias.man nelabai panasu.kol neissiaiskinsiu kas ten buvo nekelsiu video nes visi juoksis is manes :).gal jus ir manote kad man nevisi namie :), bet as manau kad ten kaskas kas paliko tas keistas pedas. :o

.L.U.T.H.O.R.

Išmok redaguot pranešimus, jei pildyt nori, nes tuoj vėl pareis banas :D  Šiaip tai geriau, atsiųstai originalių foto tada būtų galima išsiaiškint kiek ten tiesos jose :)

reptile

as moku tik ikelt i youtube.tos nuotraukos neperdarytos .as tik apibraukiau kad butu aiskiau, bet pabandysiu ikelt.butinai like paspauskit pls :Das tada uzfloodinau, nes antro puslapio nemaciau.jeigu nori paklausyt tu garsu, galiu savo skype duot.tada pasakytum ar ten kokio paprasto gyvuno ar ne.zinosiu ar kelt i youtube.pasistengsiu neuzfoodint daugiau. :D

reptile

Jei cia butu mano klastote, as pats to nebijociau. TIK KVAILYS GALI BIJOT TO KA PATS SUGALVOJA :) kaip man issiaiskint kokie ten buvo garsai.man reikia pagalbos.

reptile

vis pamirstu paklaust-kaip cia savo avatar uzsidet ??? :)

Benamis

#29
gegužės 22, 2012, 09:10:09 Redagavimas: gegužės 22, 2012, 14:33:35 by Benamis
Dar nors karta pamatysiu, kad rasai 2 zinutes ar daugiau is eiles, pasistengsiu, kad gautum bana visam laikui. Cia perspejimas.

Kas liecia avatara, tai yra atitinkamos kategorijos - ten ir klausk, o nekalbek apie viska vienoje temoje, nes offtopinimas ir floodas prie gero nepriveda :-[

Aukštyn