Kontaktai su ateiviais

Pradėjo akeboshi, sausio 24, 2012, 15:06:37

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

Sorry, uz double-posta, tiesiog bus lengviau suprasti.

Citata iš: Vytautas  sausio 25, 2012, 18:09:24
Bet konstatavimas sąmokslo teorijų faktų ir tikėjimas kad kažkas ar savaime mus ištemps į "pakylėjimą" manau naivu. Reikia čia ir dabar gyventi sąmoningai, nedaryti kvailysčių, džiaugtis kiekviena pragyventa minute ir atėjus laikui ramiai išeiti su maksimaliai dideliu gyvenimo žemėje patyrimu.  :)


Vytautai, kodel jus manote, kad mums kazkas negaletu padeti pakylejimo metu? :-\

Vytautas

#16
sausio 26, 2012, 22:34:13 Redagavimas: sausio 26, 2012, 22:57:29 by Vytautas
Siūlyčiau pasižiūrėti kas supranta rusiškai http://forum.eniology.org/viewtopic.php?f=63&t=804 .  O iki pakylėjimo mums reikia paprasčiausiai paaugti patiems. Civilizacijos perėjusios tai paprasčiausiai negali pažeidinėti mūsų laisvos valios. Jei mums patinka čia murgdytis jie negali padėti pažeidinėdami visatos dėsnius. Mums "padėti" gali tik tokios pat civilizacijos. Ta "pagalba" suprantama kokia. Kaip aš galiu padėti savo giminaičiui alkoholikui? Praktiškai niekaip. Kai tik jis pats savo valios dėka nuspręs to atsisakyti taip tai ir įvyks. Taip ir su visa mūsų civilizacija. Kaip apsispręsim, kad reikia gyventi kitaip, tai ir įvyks. Genialu kas paprasta.

Teroras

akeboshi, tavo visi prisiminimai is vaikystes... Tai dabar jau nieko nevyksta?

Daividas

Taigi sakė, kad prieš 3 dienas buvo įvykis.

P.S. Norėčiau, kad bent kartą man būtų toks nuotykis. Na taip ryškiai, naktyje atsibundi, prieš tave ateivis. Tai paprašyčiau, kad mane pasimtų kartu. :D be to, įdomūs pasakojimai ir gražiai pieši :)

Teroras

Citata iš: Daividas  sausio 27, 2012, 15:04:20
Taigi sakė, kad prieš 3 dienas buvo įvykis.

P.S. Norėčiau, kad bent kartą man būtų toks nuotykis. Na taip ryškiai, naktyje atsibundi, prieš tave ateivis. Tai paprašyčiau, kad mane pasimtų kartu. :D be to, įdomūs pasakojimai ir gražiai pieši :)


Nebuvau perskaites :-\

Manau, kad jeigu tu viena nakti atsibudes pastebetum ateivi, tai daugiau sansu, kad pirmiausia gautum infarkta o ne pasisneketum su jais.

Nieksas

Citata iš: Teroras  sausio 28, 2012, 12:09:58
Citata iš: Daividas  sausio 27, 2012, 15:04:20
Taigi sakė, kad prieš 3 dienas buvo įvykis.

P.S. Norėčiau, kad bent kartą man būtų toks nuotykis. Na taip ryškiai, naktyje atsibundi, prieš tave ateivis. Tai paprašyčiau, kad mane pasimtų kartu. :D be to, įdomūs pasakojimai ir gražiai pieši :)


Nebuvau perskaites :-\

Manau, kad jeigu tu viena nakti atsibudes pastebetum ateivi, tai daugiau sansu, kad pirmiausia gautum infarkta o ne pasisneketum su jais.


Žinok nebūtinai. Kitam žmogui kuris labai domisi ateiviais gal jokio infarkto ir nebūtu. Bet toks smalsus žmogus pamatęs ateivį galėtų pati ateivį davesti iki infarkto su savo klausimais.  :D

Jonas

Ačiū, kad pasidalinai šia informacija ir piešiniais su forumo dalyviais, tikrai įdomu.
Girdėjau, jog dauguma iš žmonių rasės jau yra buvę susitikę su ateiviais, bet to neprisimena..
Galite tiesiog įsivaizduoti savo mintyse, kaip susitinkate su nežemiška ateivių civilizacija, įsivaizduoti kosminį laivą, šiltą susitikimą su jais... ir vienu momentu pastebėsite, jog tai nebe vaizduotė, ŽINOSITE, jog tai yra atgyjantys prisiminimai, jie pažvelgs jums į akis...

Jonas

Citata iš: TinSoldier  sausio 26, 2012, 12:07:29
mhm.. gražiai pieši.. Tik svečiui iš plejadų galėjai didesnę krūtinę nupiešt..


Maniau, jog esi tikras skeptikas, bet pasirodo, jog klydau, nes šaipaisi iš tokių dalykų be jokių priežasčių ir nepateiki argumentų.
Beje, nebeatsakai į mano pranešimus, kur anksčiau diskutavome...   ???

Teroras

Citata iš: Nieksas  sausio 28, 2012, 17:09:02
Žinok nebūtinai. Kitam žmogui kuris labai domisi ateiviais gal jokio infarkto ir nebūtu. Bet toks smalsus žmogus pamatęs ateivį galėtų pati ateivį davesti iki infarkto su savo klausimais.  :D


Bet as ziuriu kokie cia visi drasus 8) Noreciau as paziureti i reakcija situ drasuoliu kai vos atsibude prie savo lovos pastebetu ateivi... Tikriausiai mama turetu darbo su jusu uzvalkalais...

Nieksas

Čia ne nuo drąsumo priklauso aš nesakau kad labai džiaugčiausi jų viešnagės. Bet manau kad būtų ir tokių kurie norėtu su jais bendrauti.

Teroras

As suprantu, kad yra zmoniu kurie noretu pabendrauti su jais, taciau tu suprask, kad jeigu kazkas prabustu is miego ir salia jo stovetu toli grazu ne zmogus suveiktu zmogiskieji instinktai: baime, paralyzius ir t.t.

Daividas

Citata iš: Teroras  sausio 28, 2012, 22:10:37
As suprantu, kad yra zmoniu kurie noretu pabendrauti su jais, taciau tu suprask, kad jeigu kazkas prabustu is miego ir salia jo stovetu toli grazu ne zmogus suveiktu zmogiskieji instinktai: baime, paralyzius ir t.t.


hmm. O gal yra tokių žmonių, kurie tam pasiruošę? gal jeigu atsibustų naktį, ir šalia jo stovėtų nežemiška būtybė, galbūt žmogus neišsigąstų? O kaip tik: apsidžiaugtų?

Teroras

Paziureciau kaip tu apsidziaugtum jeigu pabudes pamatytum pvz. toki ateivi:


Daividas

Tada bespėčiau tik persižegnot. :D

TinSoldier

Citata iš: Jonas  sausio 28, 2012, 17:44:43
Citata iš: TinSoldier  sausio 26, 2012, 12:07:29
mhm.. gražiai pieši.. Tik svečiui iš plejadų galėjai didesnę krūtinę nupiešt..


Maniau, jog esi tikras skeptikas, bet pasirodo, jog klydau, nes šaipaisi iš tokių dalykų be jokių priežasčių ir nepateiki argumentų.
Beje, nebeatsakai į mano pranešimus, kur anksčiau diskutavome...   ???


Tai, kad aš bandau primesti skeptiką, nereiškia, kad negaliu kartas nuo karto parašyti kokio kvailo sąmojo :) Nesišaipiau aš, tiesiog šiaip pajuokavau.

Bet, aišku, kiek kreivai žiūriu į tokius pasakojimus, kurių didžiąją dalį sudaro sapnai ir prisiminimai iš vos ne kudikystės :)

Aukštyn