Anomalija MEET @ Kaunas arba Vilnius

Pradėjo RoxiO, vasario 17, 2013, 02:13:41

« ankstesnis - sekantis »

Susitikimui tinkamesnis miestas?

Vilnius
14 (45.2%)
Kaunas
17 (54.8%)

Viso balsavusių narių: 31

Žemyn

Master

Kaip gaila, labai norėčiau, bet negalėsiu :/ Kovo pabaigoje nusimato labai daug išlaidų, tai tokia kelionė taptu prabanga :D Siūlau, ateityje daryti dar vieną panašų susitikimą , žinoma, jeigu šis nusiseks ^.^.

Iron Tara

Kogero susitiksma;)

Markamis

Pasifotkinkit :D. Aš šį kartą negalėsiu, gal vasarą galėčiau jei dar rengs kas nors.

paragraf 78

Na ka, tai poryt bandom tiktis :)
Reikia sugalvoti kaip vienas kitą minioje atpažinsime, nes kiek žinau vyks Kaziuko mugė, tai minios žmonių šliaužios aplinkui.
Gal susitikime prie įėjimo į soborą, palipus ant laiptų, prie pat durų? Taip bent aiškiau bus.

.L.U.T.H.O.R.

Paragraf, ateik pirmas ir turėk lapą su užrašu "Anomalija.lt"  . Būtų ir reklama, ir nuoroda ;D  Nors aišku tavo pasiūlymas irgi geras  :D

paragraf 78

Tai reiks bandyt pasidaryt tokį.
Žodžiu lauksiu prie durų su užrašu anomalija :)

la.benas

Būkit malonūs, pafotografuokit, pafilmuokit... Taip norėčiau atvykti, bet neturiu galimybių ;(

Master

Tikrai, tema padarykit.. :) O šeip baltas pavydas (graužiantis manau ne tik mane ). :D

paragraf 78

Nežinau ar visi norės, kad nuotraukos būtų talpinamos internete :)

Master

Tam yra photoshop´as . O jei rimtai, ok, mes tik pasiūlėm :)

Markamis

Blemba, baisiai gaila, kad negaliu atvykti. Gal kita meeta Vilniuje? Butu kiti zmones tada.

A.C.A.B

Neeee, foto, tai geriau nereikia. Nebent privačiam naudojimui. 8)

la.benas

Na, galit ir nedėt viešai... Bet man tai būtinai turėsit duoti :D

paragraf 78

Jau rytoj :) primenu, kad tinkamės 13 val. prie Soboro durų, jei nepamiršiu bus užrašas "anomalija.lt"
Susitarkime taip: laukiame iki 13.15 val visų vėluojančių.
Jei kas vėluosite labiau galite man skambinti numeriu 867147848 ir pasiteirauti kur mes nusėdome.

A.C.A.B

http://www.alaussapnas.lt/

Tai gal čia renkamės? Kas vėluos galės vietoj ir prisijungt...

Visiem ši vieta tiktų?

Aukštyn