Globalus zmoniu sekimas jau prasidejo?

Pradėjo Benamis, sausio 29, 2012, 13:19:06

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

xsistemax

#30
gegužės 26, 2013, 22:18:40 Redagavimas: gegužės 26, 2013, 22:26:17 by xsistemax
Tai reiketu parasyti temoje apie mane.Ir susije tai su armijos rusimi,kur tarnavau.Gal kas supras.Specnaz.As moku efektyviai apsiginti.Galiu tapti didziausiu kosmaru.

Marius

Citata iš: xsistemax  gegužės 26, 2013, 22:18:40
Tai reiketu parasyti temoje apie mane.Ir susije tai su armijos rusimi,kur tarnavau.Gal kas supras.Specnaz.



:-DDDDDD....o mane mokė šaulinio vienuoliai,o jiems talkino pats predatorius su svetimu priešakį...

xsistemax

#32
gegužės 26, 2013, 22:27:56 Redagavimas: gegužės 26, 2013, 22:34:02 by xsistemax
Nesijuok.As sovietmecio vaikas.Rasau is telefono,todel nera lietuvisku raidziu. Sorry.

puodukas

Citata iš: xsistemax  gegužės 26, 2013, 22:18:40
Tai reiketu parasyti temoje apie mane.Ir susije tai su armijos rusimi,kur tarnavau.Gal kas supras.Specnaz.As moku efektyviai apsiginti.Galiu tapti didziausiu kosmaru.

Kažkaip nerimtai rašai šiandien, jaučiu po kokio baliaus...

xsistemax

Matau,jog niekas ir nesuprato.  :D
Tai buvo provokacija,bet per parą mano persona niekas rimtai nesidomėjo.Labai gerai jaučiu,kai atsiduriu dėmesio centre.Intuicija.
O prie ko čia armija,kai turėsiu laiko-paaiškinsiu temoje apie save.  :)

zipphead

Na ko čia reikia triedalioti dėl to sekimo_nesuprantu.

Juk kai pagalvoji, tai totalus sekimas vyko jau prieš 500 ar 1000 metų, o gal ir dar anksčiau (tiksliai nežinau, todėl mane patikslintų Paragraf'as).

Nes juk ką tik gimęs kūdikis būdavo apžiūrimas ir įrašomas, t.y. pirmą kartą užfiksuojamas į bažnytinę gyventojų knygą  :D

Vėliau vykdavo tarpiniai sekimai (identifikavimas, apžiūra) - krikštynų, vestuvių, patepimų metu.

Ir galop įvykdavo FINAL kontrolinė apžiūra laidotuvėse.  :D :D

Aukštyn