Seimo rinkimai 2012

Pradėjo Markamis, rugsėjo 24, 2012, 21:46:53

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Markamis

Vėlgi, nežinau ar teisingame skyriuje sukūriau temą, bet man įdomu, kaip Anomalija vertina šiuos rinkimus, ką palaikote. Aš kadangi balsuot dar negaliu, tai galiu tik išreikšti šiokias tokias simpatijas. Dabar pasiklausiau debatų, tai Jaunoji Lietuva ir Drąsos Kelias gan puikiai sutaria, ir idėjos geros. Na, bet čia prieš rinkimus taip visada. O kaip jums viskas atrodo?

Benamis

Balsuosiu uz naujokus. Blogiau nebus, o stai nauju veju inesti naujos partijos gal ir gali :)

.L.U.T.H.O.R.

Už nieką nebalsuosiu :D

Trance

Ko gero niekuo negalima pasitikėti.. Visi jų pažadai tušti.. :) Prieš rinkimus šneka taip, o po rinkimų nieko taip ir nepadaro :)

Asasinas

Už nieką nebalsuosiu, nes visas seimas yra tuščiaviduriai kopūstai.

Glow

Uz nieka nebalsuoti yra blogiau negu balsuot uz beleka, nes nebalsuodamas atiduodi savo pilietine teise ir pareiga isrinkti tautos atstovus. As turbut balsuosiu uz Pakso partija, nes kazkodel jo labai nenori seime tie senbuviai. Net konstitucija pazeidineja, kad tik ten jis nepakliutu.

.L.U.T.H.O.R.

#6
rugsėjo 25, 2012, 15:04:53 Redagavimas: rugsėjo 25, 2012, 15:10:44 by Šešėlis
http://manoseimas.lt/ sužinokit kuri partija atitinka jus jūsų mintis. Mano gaunas 42 proc LSDP, Tvarka ir teisingumas 3proc atitinka :D

Teroras

Citata iš: Šešėlis  rugsėjo 25, 2012, 15:04:53
http://manoseimas.lt/ sužinokit kuri partija atitinka jus jūsų mintis. Mano gaunas 42 proc LSDP, Tvarka ir teisingumas 3proc atitinka :D


Juokinga, kad tik didziausios senbuves ten yra :)

A.C.A.B

Citata iš: Glow  rugsėjo 25, 2012, 06:59:12
Uz nieka nebalsuoti yra blogiau negu balsuot uz beleka, nes nebalsuodamas atiduodi savo pilietine teise ir pareiga isrinkti tautos atstovus. As turbut balsuosiu uz Pakso partija, nes kazkodel jo labai nenori seime tie senbuviai. Net konstitucija pazeidineja, kad tik ten jis nepakliutu.


Žmogau, kaip tik būtų pažeista Konstitucija, jei paksiui būtų leista dalyvauti rinkimuose. Jo partija yra viena labiausiai niekam tikusių politinių organizacijų, su politikos nevykėliais priešaky. Reikia pagaliau pradėti skirti kada politikai mėto tik populistinius lozungus (nes realiai nieko daugiau nemoka), o kada šneka argumentais.

Pats žadu balsuoti už Tautininkus.

Aukštyn