Patarimai Asasinui

Pradėjo V, rugpjūčio 02, 2012, 11:17:36

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

V

Citata iš: Asasinas  rugpjūčio 02, 2012, 11:12:20
Girdejai Roksijau? :D Tu grazutis. Man to niekas niekada nepasakytu. :D

Kodėl nepasakytų? Iš kur toks savęs nuvertinimas? :D

Beelzebub

Oi čia jau ilga istorija..

Asasinas

Nosis kaip agurkas ir t. t. Stai kaip mane apibudina jau vien Ma. Taip, skamba ziauriai... Ir tai, koks as negrazus kartoja nuolat..

.L.U.T.H.O.R.

Jei tau pačiam nuosavas kūnas nepatinka, tai kitiems jis ir nepatiks :)

Asasinas

Kad butent, as pats sau patinku, bet va aplinkiniams...tai jau kita kalba.

Bah, griztam prie temos.

.L.U.T.H.O.R.

Tai koks skirtumas tada, ką mano aplinkiniai? :) O ši tema jau išbaigta sakyčiau, laukiam 20 000 :D

Beelzebub

Citata iš: Asasinas  rugpjūčio 02, 2012, 13:46:57
Kad butent, as pats sau patinku, bet va aplinkiniams...tai jau kita kalba.


Hm, galbūt tiesiog nesi tinkamoj aplinkoj (turiu omeny žmones)? O man tai atvirkščiai, nesugebu priimt jokių komplimentų, jei bent kokį, kad ir menkiausią komplimentą pasako, iškart galvoju wtf, turbūt šaiposi iš manęs. :D Tiesiog taip savęs nemėgstu, nėra jokio kito žmogaus, kurio nemėgčiau labiau, negu savęs. :D Na, o jei jau kokį įžeidimą pasako, pvz kad ir juokais, aš iškart priimu kaip rimčiausią dalyką. :-\

Taigi džiaukis, kad pats sau patinki, manau, kad tai svarbiausia (ir nevisi tai sugeba).

P.S. Sorry už offtopą.

V

Pritariu Beelzebub.
Niekas kitas nenugyvens už tave gyvenimo, todėl turi susitaikyti toks koks esi. Kas geriau pažysta ir supranta mus, negu mes patys save? Visai nesvarbu, kaip kitiems atrodome: dauguma sutiktų žmonių mūsų gyvenime tėra tik trumpalaikiai siluetai, kurie greitai užsimiršta ir kuriems retai kada įtiksi. Svarbu save pamilti, o trūkumų turime kiekvienas. Pavyzdžiui aš taip pat negaliu priimti komplimentų, nes atrodo, kad tai ką aplinkiniai sako yra tik iš mandagumo. Taip kad nereikia savęs nuvertinti, nes kiekvienas esame skirtingi, bet visi turime teisę gyventi tokie kokie esame. Ir kam tai nepatinka, tai siunčiu vidurinį pirštą. :) Svarbu neužsisklęsti nuo aplinkinių ir laikui bėgant visada atsiranda žmonių, kurie yra verti mūsų gyvenimo laiko. ;)

Asasinas

Muahahahahaha, pagaliau hasasinas turi nuosava perkelta tema.

RoxiO

Citata iš: Asasinas  rugpjūčio 02, 2012, 19:26:12
Muahahahahaha, pagaliau hasasinas turi nuosava perkelta tema.


Šita tema ne perkelta. :P

Asasinas

Vistiek pagaliau tapau Anomalijos VIP'u.

Smygolas

Citata iš: Asasinas  rugpjūčio 02, 2012, 20:36:24
Vistiek pagaliau tapau Anomalijos VIP'u.


Oh, koks "pakilimas".... :)

Beelzebub


OKULTISTE

... ir taip kilo pagunda "restauruoti" Asasiną: įpratinti kalbėti taip, kaip moka rašyti, patvarkyti stiliuką... Pradžiai užtektų... O šiaip gi pats ne kvailas - "pagautų kampą"...

Gabrielius

#14
rugpjūčio 06, 2012, 05:00:07 Redagavimas: rugpjūčio 06, 2012, 05:09:44 by Gabrielius
Sustinku su paskutine parasiusia mergaite,tvarkytis reikia. Nes jau nu shakes kaip siais laikais vyrai nemoka rengtis,toks jausmas ,kad juos mamos rengia,nors cia sitas galioja tokiuose rajonuose kaip kalvarkes,zirmunai(zirmunai siaip rulina),virsuliskes ir t.t. Centras tai totaliu totaliausias hipsterynas pasidare.Nueik karta nesusitvarkes,tai jausies toks visiskai baisus.

Aukštyn