Ką pasakytum mirštančiam artimajam?

Pradėjo feja, birželio 25, 2012, 22:05:35

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

feja

birželio 25, 2012, 22:05:35 Redagavimas: liepos 01, 2012, 14:02:55 by RoxiO
Jei jums užduotų tokį klausimą gatvėje tai daugelis(jei ne visi)atsakytų,kad žinoma tiesa.Tačiau štai tokia reali situacija.Jus prie mylimo žmogaus mirties patalo.Žinote,kad tai jo paskutinės valandos.Jis žvelgia jums į akis ir klausia:"-Juk aš nemirsiu?Mes kartu dar tiek visko nepadarėme".Kaip atsakyti į tokį klausimą?

likehsvilius

Nežinau, labai sunki situacija...

Asasinas

Citata iš: feja  birželio 25, 2012, 22:05:35
Juk aš nemirsiu?


Visi kadanors mirsime (gylus atsidūsimas)

Markamis

Priklauso nuo to kaip žmogus į tai žiūri - pesimistiškai ar optimistiškai. Jei pesimistiškai, tai turbūt jo nuomonės nepakeisi, jei optimistiškai - reikia kaip nors nukreipti temą kita linkme - tikrai dar ar kažką panašaus ( na, čia labai primityvu ). Jei žmogus religingas ir tiki, kad jis dabar mirs, galima sakyti, kad Dievas jį pasirinko į Rojų ar kažką panašaus...

Asasinas

Man įdomesnis klausimas dėl "švento melo". Sakoma, kad šventas melas, tai ne melas. Tai kaip suprasti šią sąvoką?

Phoenix

Tokioje situacijoje atsakymas priklauso nuo žmogaus ir to, kaip jis suvokia mirtį.

Beelzebub

Tikrai, nemanau, kad ir koks žmogus būtų, tiesiog imtumėte ir taip lengvai pasakytumtėte "Taip, mes tiek daug dar nenuveikėme, bet tu mirsi". Nei vienas iš jūsų manau, nesugebėtų to pasakyti taip tiesiai šviesiai. Na taip, mes visi kadanors mirsime ir visi tai juk žino. Bet nežinau, ar prie mirties patalo tai žmogų paguostų, ar nuramintų. Jei man tai būtų labai artimas žmogus, kad ir ką gydytojai būtų pasakę, aš turbūt tiesiog tikėčiau, kad jis nemirs. Tad manau atsakyčiau jog "viskas bus gerai", kad ir kas bebūtų.

RoxiO

Bandyčiau įtikinti, kad jis nemirs, dėl didesnio pasitikėjimo savimi dar panaudočiau... eee... pamiršau tą žodį, žodžiu duočiau tabletę kokią kalcio ir sakyčiau, kad čia patys kiečiausi vaistai.

Beelzebub

Citata iš: RoxiO  birželio 28, 2012, 14:11:48
Bandyčiau įtikinti, kad jis nemirs, dėl didesnio pasitikėjimo savimi dar panaudočiau... eee... pamiršau tą žodį, žodžiu duočiau tabletę kokią kalcio ir sakyčiau, kad čia patys kiečiausi vaistai.


Žmogus miršta, o tu dėl didesnio pasitikėjimo savimi, jam kiši kažkokius random vaistus, kurių jam net nereikia, bandydamas tipo "išgydyti" jį jo paties tikėjimu?

.L.U.T.H.O.R.

Sakyčiau bereikšmė tema,:D Kas būtų jeigu būtų...Tikriausiai naudingesnio dalyko nerastum... Gerai kad off topic'e.  Sakyčiau: susitiksim kitam gyvenime  ;)

Beelzebub

Jo, čia galima daug prišnekėti. ::) Bet realybje manau būtų kitaip.

RoxiO

Citata iš: Beelzebub  birželio 30, 2012, 22:05:40
Žmogus miršta, o tu dėl didesnio pasitikėjimo savimi, jam kiši kažkokius random vaistus, kurių jam net nereikia, bandydamas tipo "išgydyti" jį jo paties tikėjimu?


Būtent taip. Pasitikėjimas savimi yra viskas.

paragraf 78

Tokioje situacijoje pasimelsčiau su tuo žmogumi.

Smygolas

Aš pasakyčiau, kad iškeliausim visi, bet palauk manęs Ten, nes mes vis tiek kada nors vėl būsim kartu. Tada melsčiausi kartu, kaip paragraf 78 sakė.

Beelzebub

Citata iš: Smygolas  liepos 01, 2012, 13:57:25
Aš pasakyčiau, kad iškeliausim visi, bet palauk manęs Ten, nes mes vis tiek kada nors vėl būsim kartu. Tada melsčiausi kartu, kaip paragraf 78 sakė.


Jo, aš manau kažką panašaus sakyčiau, jei pavyktų. Tik nesimelsčiau kartu.

Aukštyn