Ar aplinkiniai zino kuom Jus domites?

Pradėjo Benamis, vasario 19, 2013, 21:49:22

« ankstesnis - sekantis »

Ar aplinkiniai zino kuom Jus domites?

Taip, zino beveik visi.
5 (16.7%)
Taip, bet zino tik artimiausi zmones.
16 (53.3%)
Ne, as niekam apie tai nepasakoju.
9 (30%)

Viso balsavusių narių: 30

Žemyn

Benamis

Sugalvojau tokia tema idomumo delei. Galite tiesiog anonimiskai prabalsuoti, o galite ir ka nors pridurti :)

Nors daug mano pazistamu ir siaip zmoniu is seimos rato (na toli grazu ne visi), zino kuom as domiuosi (kalbu apie paranormalius reiskinius, ateivius ir t.t.), taciau pakalbeti gyvai tokiomis temomis tiesa sakant neturiu su kuo, kas labiausiai liudina.

Idomu pasidare kokia situacija pas kitus forumiecius? Ar turite realybeje draugu/nariu is seimos rato su kuriais galite pasikalbeti apie magija, ateivius, paranormalius reiskinius? Ar domites siais dalykais paslapcia ir is viso niekam apie tai nesakote, kad nepalaikytu Jus "keistuoliais"? :)

paragraf 78

Šiaip neslepiu kad domiuosi paranormaliais reiškiniais. Nematau reikalo slėpti.
Mano pažįstami nesidomi, tai pašnekėti per daug irgi nėra su kuo :)

OKULTISTE

Hm... Tai kad ir nejaučiu didelio poreikio apie tai su kuo nors kalbėti... Greičiau šiomis temomis (gestų kalba "juokauti" ir "žaisti" yra tas pats išsireiškimas - tokia prasme ir turiu omeny) tai būntent pažaisti, pajuokauti...

.L.U.T.H.O.R.

Žino tik bendraminčiai, tie kurie patys domisi  :) Nematau reikalo net kitiems sakyt, nes vistiek nesupras  :D

coliuke

Zino seimos nariai ir artimi draugai :) kitiems nebutina zinot, bet jei jau iseina is kalbos tai neneigiu kad tuo domiuosi :)

vitake

Dėl keistuolės titulo nepergyvenu, mane ir taip laiko keista(dažniausiai iš gerosios pusės :D), todėl to neslepiu, bet ir labai nesiskelbiu. Deja mano aplinkoje nėra žmonių kurie tuo domėtusi taip pat nėra...

Master

Su draugais ir šeimos nariais dažnai pakalbame tomis temomis, jie mane palaiko. Na, bet šeip tą stengiuosi slėpti, aišku, jeigu manęs paklaustu atsakyčiau, bet jei neklausia reiškiasi tai jiems neaktualu, jei neaktualu turbūt gerai, kad nežino :)

Benamis

Pas dauguma ziuriu tokia pati situacija kaip ir pas mane :)

ponaitis

Turiu kelis draugus besidominčius,mama ankščiau psy kamuoliuka darius,žodžiu-

Markamis

Žino tik draugai. Ir tai iš artimiausio rato.Su šeima nemėgstu apie tai kalbėt, nes tada jie mane laiko durnu, o ir aš juos taip pat.

Ignas1992

Na aš to nesakau iškart kiekvienam sutiktam, kad va domiuos mistiniais dalykais ir pan. bet tikrai neslepiu ir nesigėdiju. Jei su kažkuo išsišnekam apie tai kas domina aš pasakau, kad va domiuos tuo kas keista, tai tikrai nėra paslaptis

advena

Žino visi, nes aš daug kalbu (dažniausiai) ir galiausiai tas besaikis kalbėjimas priveda prie kalbų apie mistinius dalykėlius ir anomalius reiškinius. Apie gėdą čia negali būti nė kalbos, man garbė būti tokiai. :D

ponaitis

šaunuolė tada :)

Asasinas

Nelabai kas žino, nes nelabai kam yra žinoti.

Aukštyn