Jau antrą kartą matau NSO

Pradėjo editasul, rugsėjo 16, 2012, 21:28:46

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

editasul

 Prieš kokius 2 mėnesius pamačiau NSO pirmą kartą. Nebuvo jokių debesų. Kadangi negalėjau užmigti, nusprendžiau išeiti į balkoną. Buvo daug žvaigždžių. Tačiau man į akį krito vienas judantis objektas. Galvojau, kad lėktuvas, bet paskui pagalvojau, kad lėktuvai tūrėtų mirkčioti. Tas objektas skrido lėtai, nemirksėdamas, o po kokių 10 sekundžių užgeso ir dingo.
Šiandien, apie 21.15, pažiūrėjau pro langą ir pamačiau tą pati. Tik šį kartą buvo ne vienas objektas, o du. :o Taip pat tie objektai skrido nemirksėdami ir po kokių 10 sekundžių, po mano pamatymo, dingo.
Gal kas matė tą patį, ką ir aš mačiau???

Benamis

Citata iš: editasul  rugsėjo 16, 2012, 21:28:46
Tik šį kartą buvo ne vienas objektas, o du. :o Taip pat tie objektai skrido nemirksėdami ir po kokių 10 sekundžių, po mano pamatymo, dingo.


Skrido vienas salia kito, ar matei du objektus nutolusius vienas nuo kito? Nes jeigu skrenda letai ir nemirksi, tai gali buti, jog cia palydovai :)

editasul

Na, tokiu maždaug greičiu kaip leidžiantis lėktuvas, bet jie buvo gana pakankamai arti žemės, nes jie švytėjo ryškiai oranžine spalva ir buvo ŽYMIAI didesni už žvaidždes. Jie skrido gana arti vienas kito. Vienas truputi atsiliko, nuo kito.

.L.U.T.H.O.R.

Kiniški žibintai...

TinSoldier


.L.U.T.H.O.R.

Kiek nso už to kiniško žibinto  :o

editasul

Bėje. Aš anksčiau esu mačiusi kiniškus žibintus ir tikrai atskirčiau juos. Na suku aprašyti kaip tie objektai atrodė, bet tai tikrai nebuvo kiniški žibintai.

astropasaulis

#7
rugsėjo 16, 2012, 21:52:30 Redagavimas: rugsėjo 16, 2012, 21:59:21 by astropasaulis
Aš ir daug kartų esu matęs orbus. Tai buvo tikrai ne kiniški žibintai, nes šalia skrido lėktuvas, tai tie orbai daug greičiau skraidė. Be to, girdėjau, kad orbus mato tie žmonės, kurių vibracijos aukštesnės: kurie medituoja, sveikai maitinasi...

.L.U.T.H.O.R.

Nso tai belekas gali matyt :D Bet manau galvoj turėjai ufikus, tai visko gali būt :D

Teroras

Jeigu kita karta matysi ir tie objektai yra geriau matomi uz zvaizgdes pabandyk nufilmuoti ;)

eternal.bliss

astropasaulis- Orbai net ne 3 dimencijos butybės. Galima pavadinti juos ateiviais, bet na netais kurie turi pilką odą ir skraido lėkštėmis. Pats orbas yra samonės darinys. Ir dėl to, kad jie nėra 3dimencijos jų nemato dauguma žmonių, o ir matant jie apsireiškia kaip stiprios šviesos, kartais turinčios spalvą blyksnis.
Man atrodo matei ne juos. Tie skraidantys objektai kuriuos matei panašūs į paprastus nso.

astropasaulis

Citata iš: eternal.bliss  rugsėjo 17, 2012, 09:37:07
astropasaulis- Orbai net ne 3 dimencijos butybės. Galima pavadinti juos ateiviais, bet na netais kurie turi pilką odą ir skraido lėkštėmis. Pats orbas yra samonės darinys. Ir dėl to, kad jie nėra 3dimencijos jų nemato dauguma žmonių, o ir matant jie apsireiškia kaip stiprios šviesos, kartais turinčios spalvą blyksnis.
Man atrodo matei ne juos. Tie skraidantys objektai kuriuos matei panašūs į paprastus nso.

Mane gasdina tie orbai. Iš vaikystės išliko neišdildomas vaizdas. Atsimenu, kad kažkokioje aplinkoje, kur daug žolės, kažkokia pieva, vandens telkinys ir aplinkui palei žemę skraido tie orbai, o aš tarsi stebiu, ką jie daro.

lekshtenas

Citata iš: astropasaulis  rugsėjo 17, 2012, 17:32:25
Citata iš: eternal.bliss  rugsėjo 17, 2012, 09:37:07
astropasaulis- Orbai net ne 3 dimencijos butybės. Galima pavadinti juos ateiviais, bet na netais kurie turi pilką odą ir skraido lėkštėmis. Pats orbas yra samonės darinys. Ir dėl to, kad jie nėra 3dimencijos jų nemato dauguma žmonių, o ir matant jie apsireiškia kaip stiprios šviesos, kartais turinčios spalvą blyksnis.
Man atrodo matei ne juos. Tie skraidantys objektai kuriuos matei panašūs į paprastus nso.

Mane gasdina tie orbai. Iš vaikystės išliko neišdildomas vaizdas. Atsimenu, kad kažkokioje aplinkoje, kur daug žolės, kažkokia pieva, vandens telkinys ir aplinkui palei žemę skraido tie orbai, o aš tarsi stebiu, ką jie daro.
tai papasakok kaip dabar jautiesi buudamas ten anapus ;)

inkognito

Kinietiškus žibintus puikiai panaudoju per jubiliejus ar šiaip šventes pvz. naujus metus. Prieš pat sutikimą jų svečiai  surašo flomasteriu ant žibinto visus savo lūkečius naujiems metams ir lygiai 12 nakties jis paleidžiamas į žvaigždėtą dangų ir stebimas tol kol dingsta tarp žvaigždžių. Kad ilgiau skristų  suvilgau metanoliu vatos  gumulėlį vietoje standartinės kuro kapsulės,tada žibintas kyla labai aukštai ir palaipsniui dingsta ,nunešdamas  į "Žvaigždes" palinkėjimus arba visų svečių norus. Rekomenduoju kaip gerą dalyką ,tikrai daugumas svečių tai  labai teigiamai įvertina. Pigų žibintą galima pasidaryti tiesiog iš didesnio šiukšlių maišelio,kurio apačioje ploną vielytės žiedą priklijuojate siaura lipnia juosta o per kitų dviejų vielyčių susikirtimą pririšate vatos, kurią prieš pat paleidimą suvilgote iš buteliuko spiritu arba tiesiog modelių varikliams naudojamu metanoliu,kurį galima nusipirkti net internete įėjus į" Propeleris.lt"saitą. Firminis žibintas senukų Megoje kainuoja 10 LT,bet jis kyla neaukštai yra ganėtinai sunkus ir greitai užgęsta ore. Na jei siaučia didelis vėjas tai yra problemų su paleidimu,reikia tam tikro įgudimo,bet tada jis kyla ir skrenda taip greitai, kad tikrai galima sumaišyti su NSO,nes įvairiuose aukščiuose vėjas yra skirtingų krypčių ir tas aparatas atrodo, kad šoka danguje,judėdamas įvairiomis kryptimis atrodo, kad yra valdomas.

Aukštyn