Lietuviska knyga apie vaiduoklius.

Pradėjo Someone, lapkričio 19, 2012, 00:10:33

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Someone

Tai va, kazkadaise skaiciau sia knyga gal net 2 - 3 kartus, labai suejo tie pasakojimai, viskas smulkiai aprasyta, ir kas idomiausia visi ivykiai nutiko Lietuvoje. Knyga vadinasi "Vaiduokliai pasirodo vidurnakti" Kas nepatinges tikrai ras sia knyga :) Siulau pasiskaitinet, tikrai yra idomiu nutikimu. :)

Nezinomas

Turiu šią knygą taip pat, irgi ne vieną kartą perskaičiau,tikrai įdomi. Tuo labiau, jog apie Lenkimų velnią, kai visa tai vyko ir mano tėvai žinojo, tai jiems taip pat buvo įdomu pasiskaityt kaip ten viskas vyko. Tikrai viena iš tų knygų kurias verta paskaityt;]

Someone

As taipat skaiciau ja 2-3 kartus, gal kazkur rasiu stalciuose ir dar perskaitysiu :)

Che-kuolis

Prieš kokius dvylika metų (jaučiuosi labai senas šitaip sakydamas) teko skaityti irgi lietuvišką knygą minkštais viršeliais apie įvairius mistiškus atsitikimus. Bet ji pakankamai seno leidimo. Jei gerai pamenu, ten pramaišiui buvo pridėta tiek pasaulio įvykių, tiek Lietuvos. Pamenu, buvo istorija apie apsėstą Žiguliuką, kuriame įsitaisė ar tai velnias, ar poltergeistas ar kažkas kito. Tai anas turėdavo savo vietą mašinoj ir niekam nepavykdavo į tą vietą atsisėsti, kad ir kaip bandydavo. Va. Tik tiek įstrigo.

Someone

Gal pavadinimą prisiminsi? :)

paragraf 78

Įmeskit knygos viršelio nuotrauką

TinSoldier

Citata iš: Che-kuolis  lapkričio 19, 2012, 21:29:25
Pamenu, buvo istorija apie apsėstą Žiguliuką, kuriame įsitaisė ar tai velnias, ar poltergeistas ar kažkas kito. Tai anas turėdavo savo vietą mašinoj ir niekam nepavykdavo į tą vietą atsisėsti, kad ir kaip bandydavo. Va. Tik tiek įstrigo.


Mano renukas panašiai elgiasi. Tik joje poltergeistas visas vietas užsiemė. Ir dar užsirakino. Pro bagažinę dabar į savo mašiną lendu. Nejuokauju :/

Someone

#7
lapkričio 24, 2012, 19:48:46 Redagavimas: lapkričio 24, 2012, 19:50:35 by Someone
Nemoku imest viršelio nuotraukos :D

paragraf 78

Doh.
Surandi per google jį kopini paveikslėlio adresą ir padarai kad matytūsi paveikslėlis.
Arba fotografuoji, keli į kokią nors nuotraukų talpyklą pvz. efoto.lt ir padarai tą pačią  procedūrą

Someone


paragraf 78

Nematyta. Reiks paieškoti.

ponaitis

šita skaites,klasiokas parodė ir paskolino,dar sakė jog jo giminės parašyta :)

Someone

Buvau rades saitą kuriame knygas pardavinėja, atrodo ~15lt kaina, manyčiau nedideli pinigai knygai :)

Che-kuolis

čia ne į savo temą lendu, bet susiradau kaip ta knyga, apie kurią aš rašiau vadinasi ir kaip atrodo:

Ta po dešine. Tą kitą apie ateivius irgi skaičiau, atsimenu, kad buvo viena istorija, kai moteriai ateiviai pasirodė 1991 sausio 13 (tai jau kurgi ne). Jei kas netyčia skaitysit, papostinkit kaip iš tikro ta istorija apie užkeiktą Žigulį skamba.

Someone

O čia ne vaikams šitos? :)

Aukštyn