Mekabciel Blog'as

Pradėjo Mekabciel, sausio 28, 2017, 11:57:14

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Mekabciel

#30
kovo 21, 2017, 11:36:55 Redagavimas: kovo 21, 2017, 12:09:51 by Mekabciel

Mekabciel

Čia iš "Doctor Strange" filmo mintis.

Tu nesi pats svarbiausias!

Tai pritaikiau sau:

Aš nesu svarbiausias, nes yra dar kiti, o kiti tai dalis manęs, dėl to Aš esu svarbiausias

Dar būtų galima pridėt - ai tai čia Filosofinis Jazzavimas... O filosofinis jazzavimas tai kai pasiemį indą ir įdedi sandą (jazz'ą, Jėzų, Yeee Zeus'ą) ir gaunasi džiazbendas. Magiškas katilas. :)

Mekabciel

#32
kovo 22, 2017, 16:11:38 Redagavimas: kovo 22, 2017, 17:02:01 by Mekabciel
Viskas šiame pasaulyje sukurta Dievo ir nėra čia ką sukritikuoti tik automatiškai norisi šį pastebėjimą sukritikuoti, nes Dievui būdinga kritikuoti patį save. :)

Dievas numeta atominę bombą ir sukritikuoja... :D Taip tik Genijai gali pasielgti. Nes Genijai padaro tūkstančius eksperimentų ir įsitikina kas yra gerai, o kas nelabai... Tai dabar tas Genijus sąmoningėja ir pradeda suprasti, jog bombas mėtyti negerai... :D Awesome, Ave Maria.

Šiaip jau galėtu, be manęs kas nors dar pakritikuoti, suprasčiau, kad Dievo šiek tiek daugiau...

Nėra šiurpuliukų, nėra gyvenimo, nėra džiaugsmo, nėra Dievo... Miręs aš... Ką daryt???

 Tokia liūdna nata...


Mekabciel

Pasidalinsiu su jumis viena mažyte išmintimi, kas man parašys asmeninę žinutę! :) Paprašai ir gauni - paprasta. Tiesiog reikia patikėti kitu.  Rakto esmė tokia, kad jis gali atrodyt, bet kas kitas išskyrus patį raktą.

Tik su viena sąlyga pasidalinsiu, jei parašysi kaip tai supratai. Ir jei nesuprasi, bet norėsi suprasti - galėsiu paaiškinti. 

elteide

ar atsirado kas panoro gauti mažytės  išminties ? spėju, gal nelabai, nes visi save išmintingais laiko ;]

Mekabciel

Pakolkas dar niekas. :| Bet aš laukiu... ! :)

Mekabciel

#36
kovo 26, 2017, 13:31:47 Redagavimas: kovo 26, 2017, 13:39:26 by Mekabciel
Kuo skiriasi beždžionė nuo žmogaus? Be-ŽDŽio-nė. Be Žodžio. Jei žodžio neturi beždžione pavirsti.

Sakoma, kad mes ne iš beždžionių kilę, o beždžionės tai degradavę žmonės. Tiesiog tylėjo tylėjo ir užmiršo žodį. Tą, kuris buvo Pradžioje. 

"Pradžioje buvo žodis. Tas Žodis buvo pas Dievą, ir Žodis buvo Dievas."
 
Dievas - Veidas. Argi neDviveidis? :)

Gali net pasižiūrėt veidrody į Jį!

elteide

Citata iš: Mekabciel  kovo 26, 2017, 13:31:47Kuo skiriasi beždžionė nuo žmogaus? Be-ŽDŽio-nė. Be Žodžio. Jei žodžio neturi beždžione pavirsti.
jei jau taip tai tik lietuviams galioja , nes angliškai MONKEY..nėra jokios žodžio šaknies apie kalbą , kalbėjimą..reiškia anglai gali drąsiai nekalbėt , beždžionėmis nepavirs ;]


Citata iš: Mekabciel  kovo 26, 2017, 13:31:47Dievas - Veidas. Argi neDviveidis? :)

Gali net pasižiūrėt veidrody į Jį!
nu jau ... nespręskim pagal būdą apie pasaulį ir nuo kada Meilė, tikroji Meilė dviveidė...

Mekabciel

#38
kovo 26, 2017, 14:48:18 Redagavimas: kovo 26, 2017, 15:41:31 by Mekabciel
Citata iš: elteide  kovo 26, 2017, 14:14:37jei jau taip tai tik lietuviams galioja , nes angliškai MONKEY..nėra jokios žodžio šaknies apie kalbą , kalbėjimą..reiškia anglai gali drąsiai nekalbėt , beždžionėmis nepavirs ;]
Man amerikiečių Monk Key. Venuolis - raktas. Pasižiūri į monkey ir primena, kad vienuolis yra raktas, arba išmeti raidelę ir primena Money. :)
Tai amerikiečių beždžionė primena, kad jie turi atsverti, ištaisyti savo materiją, Money tapdami "Monk'ais". Na arba įgydami išmintį iš Monk'o. Kiekvienai tautai, rasei, skirtingas  suDieviškėjimo kelias.
Amerikiečiai juk ir ieško kažko rytuose. Visiškai priešingame poliuje.

Rusų Obezjana tai O-bez-Jana. Jan-Yang tai dvasinė šviesos energija. Tai "O" galima sakyt yra žmogus, tik be šviesos energijos, dėl to ji yra kvaila beždžionė - be Žodžio, be Jan, be Dievo.


Citata iš: elteide  kovo 26, 2017, 14:14:37nu jau ... nespręskim pagal būdą apie pasaulį ir nuo kada Meilė, tikroji Meilė dviveidė...
Tai dviveidiškumas čia perkeltine prasme, jog Dievas tai yra metafizika, o Veidas yra fizika.
Veidas tai mano meilės troškimas(Dievo), o Dievas tai kas pripildo tą troškimą. Ir tik kai jie abudu supanašėja, gali įvykt susijungimas. Du tampa vienu.

Dabar Dievas ar žmogus tai tikrai yra dviveidis, nes mes esamę atsiskyrę nuo Jo. Tai realybėjė egizstuoja du veidai, mano ir Jo. Dualizmas. :)






SPACE

Mes zimagorai turtų nekraunam, ką tik uždirbam, tą ir prrrrramaunam..

illuminati

o mes suvalkiečiai priešingai... ;D

elteide

Citata iš: Mekabciel  kovo 26, 2017, 14:48:18
Citata iš: elteide  kovo 26, 2017, 14:14:37jei jau taip tai tik lietuviams galioja , nes angliškai MONKEY..nėra jokios žodžio šaknies apie kalbą , kalbėjimą..reiškia anglai gali drąsiai nekalbėt , beždžionėmis nepavirs ;]
Man amerikiečių Monk Key. Venuolis - raktas. Pasižiūri į monkey ir primena, kad vienuolis yra raktas, arba išmeti raidelę ir primena Money. :)
Tai amerikiečių beždžionė primena, kad jie turi atsverti, ištaisyti savo materiją, Money tapdami "Monk'ais". Na arba įgydami išmintį iš Monk'o. Kiekvienai tautai, rasei, skirtingas  suDieviškėjimo kelias.
Amerikiečiai juk ir ieško kažko rytuose. Visiškai priešingame poliuje.

Rusų Obezjana tai O-bez-Jana. Jan-Yang tai dvasinė šviesos energija. Tai "O" galima sakyt yra žmogus, tik be šviesos energijos, dėl to ji yra kvaila beždžionė - be Žodžio, be Jan, be Dievo.
jan yang argi ne kinų kalba?..tada rusai ne prie ko ...gerbiu tavo nuomonę,bet pagal mane taip galima kažiką prisiaiškinti..per daug painiavos bus, o kaip sakoma, genealumas paprastume .


Mekabciel

Citata iš: elteide  kovo 26, 2017, 23:17:21jan yang argi ne kinų kalba?..tada rusai ne prie ko ...gerbiu tavo nuomonę,bet pagal mane taip galima kažiką prisiaiškinti..per daug painiavos bus, o kaip sakoma, genealumas paprastume .
Koks skirtumas, gilintis kas čia prie ko ar ne prie ko? :) Reik būt akrobatu. ;) Rišk kaip nori. Juk kvapus gali girdėt, garsus matyt... Tai ką jau kalbėt apie žodžius...  Žodžius išvis belekaip gali rišti, kiek fantazija leidžia. Čia svarbu rišti, o ne bijot nusigrybaut.

Hotdog - God-Toh - Dievas Kūne(iš hebrajų). Valgai hotdog'a ir gauni Dievišką energiją į kūną.

How are you? Havaju(rusiškas slengas - valgau) Tai kai klausi How are you? Netiesiogiai klausi, kokiu dvasiniu maistu maitinasi žmogus. Kokios mintys, kokios emocijos, kitaip tariant kokia kondicija. :)

Sutinku paprastumas genialume! Iš Genezės, dėka Geno, tampi Genijum, Generolu, Gandalfu. Baltuoju burtininku. :) Gen tai užmiršti gabumai ir talentai - išminties laipteliai.  ;)
Tam kad kad grįžti į singuliarumą reik būt sinergija ir sinestezinti kartu. Pažink sin'ą, išsigydyk sinusitą, sindromus, sinkretink sinapses, sinusus, sintakses, sinonimus. Grok sieloj sintezatorium! ;)
Tree of grammar.






elteide

Citata iš: Mekabciel  kovo 26, 2017, 23:45:25
Citata iš: elteide  kovo 26, 2017, 23:17:21jan yang argi ne kinų kalba?..tada rusai ne prie ko ...gerbiu tavo nuomonę,bet pagal mane taip galima kažiką prisiaiškinti..per daug painiavos bus, o kaip sakoma, genealumas paprastume .
Koks skirtumas, gilintis kas čia prie ko ar ne prie ko? :) Reik būt akrobatu. ;) Rišk kaip nori. Juk kvapus gali girdėt, garsus matyt... Tai ką jau kalbėt apie žodžius...  Žodžius išvis belekaip gali rišti, kiek fantazija leidžia. Čia svarbu rišti, o ne bijot nusigrybaut.

oij nea... ačiū , aš gal susilaikysiu, taip akrobatiškai nešokinėsiu, tikrai nusibaladosiu , aš mėgstu kai po kojom juntamas tvirtesnis pagrindas  :)..nes, manau, kad toli ir teisinga kryptimi nesigaus nušokuot, jei ypač rimtus pamatinius dalykus statyt ant  gramatikos pamatų, žanglioravimo žodžių raidėmis ir prasmėmis, nes ne jie priežastiniai , ne nuo to galo reikia žiūrėt..na bet čia mano tokio nuomonė .

Mekabciel

#44
kovo 27, 2017, 15:38:34 Redagavimas: kovo 27, 2017, 21:17:46 by Mekabciel
Na ir puiku. O nuo kokio galo reiktų žiūrėt?  Idomu būtų išgirsti.:)



Aukštyn