Teta Metodas

Pradėjo mcgyver, rugpjūčio 22, 2017, 11:56:15

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

mcgyver

Tai va nusprendziau pasidalinti mano perskaitytos knygos metoda, gal kam nors pavyks. Teta metodas yra susijungimas su viso ko kureju, ir taip galima perkeisti asmenybe.
Kaip susijungti su viso ko kureju:
1. Susitelkite i savo sirdi ir vizualizuokite save einancius gilyn i Motina Zeme, kuri yra dalis Visko, kas yra.
2. Vizualizuokite, kaip Zemes energija plusta per pedas ir kyla kunu aukstyn, atverdama visas cakras. Energijai pasiekus karunos cakra, jus pakylate aukstyn i visata nuostabiame sviesos rutulyje.
3. Eikite uz visatos ribu, pro baltas sviesas, pro blausia sviesa, pro balta sviesa, pro drebucius primenancia substancija, kuri yra desniai, i perlamutrine melsvai balta sviesa - septintaji buties plana.
4. Paliepkite:,,Visko, kas yra, Kurejau, liepiama atverti(zmogaus vardas) psichinius pojucius paciu geriausiu ir tinkamiausiu budu. Dekoju! Tai padaryta. Tai padaryta. Tai padaryta.
5. Perkelkite savo samone i kliento erdve.
6. Issaugodami rysi su Kureju, pradekite nuo karunos cakros. Delna laikikite 15 cm nuo kuno. Sukdami ranka pagal laikrodzio rodykle, vizualizuokite, kaip siuo judesiu atveriate kiekvienos cakros zieda. Taip atidarykite visas septynias cakras. Pagal pojucius rankoje galite ivertinti, ar centrai tinkamai atveriami.
7. Baige procesa, apsivalykite. Grizkite i savo erdve, isizeminkite, pakelkite Zemes energija iki virsugalvio ir nutraukite energijos srauta.
EN
Kursai, knygos, Konsultacijos http://www.tetametodas.lt/

elteide

kam tai reikalinga?

mcgyver

gali paveikti pasamone.

elteide

o koks tikslas, savo ar kito pakeist ir kam?

mcgyver

isgydyti ligas galima, klaidingas pasamones programas ir panasiai.

elteide

tu jau tai daręs , medituoji taip? kaip sekasi?

mcgyver

man neins vizulizuoti nesu patyres susijungimo su kureju 😅

elteide

hm...poterių gal reikia daugiau kalbėt? :)
aš girdėjus apie alfa dažnį smegenyse , čia kitka? ...

mcgyver

nu taip cia kitka ne silvos metodas cia galima susijungt su dievu pasak autores.

Aukštyn