Mano tikėjimo sistemos pagrindai (av88p)

Pradėjo av88p, rugpjūčio 05, 2017, 21:33:55

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

av88p

Neseniai šiame forume buvo sukurta tema, kurioje temos autorius klausia apie tikėjimo sistemą. Pastaruoju laikotarpiu (daugiau nei 2 metus), stebiu save ties šia tema. Nusprendžiau aprašyti savo tikėjimo sistemos pagrindus. Tai 8 teiginiai.

1. Viskas.
2. Būtis.
3. Būtyje yra Viskas.
4. Visi.
5. Visi - Aukščiausioji Sąmonė ir visos kitos sąmonės.
6. Būtyje yra Visi.
7. Būtis - Aukščiausios Sąmonės kūnas.
8. Būtyje yra ateitis, esatis ir praeitis.

Esu šiais teiginiais (renkuosi juos kaip vieną tikėjimo sistemą) dėl to, kad jie apima Viską. Taip pat gyvus ir mirusius.

Vitus

Hmm...
O kam to reikia?
Su sistema rytinė kava skanesnė? :)

.L.U.T.H.O.R.

Apibrendrinant: viskas yra Viskas.

av88p

Citata iš: Vitus  rugpjūčio 08, 2017, 22:44:42Hmm...
O kam to reikia?
Su sistema rytinė kava skanesnė? :)
Skanesnė  ;)  Teisingiau būtų klausti ne "kam to reikia", bet "dėl ko taip yra", nes specialiai sistemos nekūriau. Tai, ką parašiau, yra "tiesiog esantys" mano pagrindiniai suvokimai apie egzistenciją, surašyti į vieną sąrašą.
Vis dėlto, "kam to reikia"... Tam, kad turėčiau atskaitos tašką prieš kitas sistemas, ypač prieš tas, kurios išskiria save kaip vieninteles teisingas. Taip pat, kad galėčiau to taško atžvilgiu apjungti viską, ką suvokiu, sužinau, pamatau, pajaučiu - į vieną visumą.
Manau, jog visuma yra svarbu, nes turint tokią savybę pradeda rastis argumentacija, dėl ko vieni dalykai toje visumoje svarbesni, o kiti ne, to matymas ir t.t.
O priešingu atveju, asmenybė turėtų išskirti vieną, svetimą sistemą, blaškytis tarp tokių, arba neturėtų nė vienos.

Aukštyn