Horoskopai

Pradėjo Skeletonas, birželio 29, 2017, 19:33:56

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Skeletonas

Sveiki. Norėjau jūsu palausti ar tikite horoskopais? Gal buvo kokių nutikimų? Kokie jusu horoskopo ženkai? Jai tikite(skaitote) ar netikite (neskaitote) tai kodel?

.L.U.T.H.O.R.

Arba pildosi prognozės arba ne, mažai tikėjimo čia. Kadangi nesipildo tai ir neskaitau :D

Skeletonas

#2
birželio 29, 2017, 20:09:31 Redagavimas: birželio 29, 2017, 20:12:48 by Skeletonas
Citata iš: Legionas  birželio 29, 2017, 20:04:52Arba pildosi prognozės arba ne, mažai tikėjimo čia. Kadangi nesipildo tai ir neskaitau :D
Man tai kap kada, kartais net ir labai atitinka. O kaip su ženklu sutapimu ir visu kitu š.. Apie kuruos kalba burėjos?

.L.U.T.H.O.R.

Tai jei kasdien skaitysi, kažkada atitiks vistiek, o jei dar abstrakčių frazių prirašyta tai žiūrėk dar ir dažnai toks dalykas pasitaikys :) Apie ką kalba būrėjos? kokių ženklų sutapimu, nesuprantu :D

elteide

tikejau..netikejau..dabar vel kazkiek tikiu ...

Skeletonas

Citata iš: Legionas  birželio 29, 2017, 20:29:21Tai jei kasdien skaitysi, kažkada atitiks vistiek, o jei dar abstrakčių frazių prirašyta tai žiūrėk dar ir dažnai toks dalykas pasitaikys :) Apie ką kalba būrėjos? kokių ženklų sutapimu, nesuprantu :D
Pvz: porų suderinamumas pagal zodiako ženklus, visokie planetų isidėsitimai ir t.t

Na taip kai kurios prognozes tikrai atitinka diena, bet kai ziuri ,kad nesamoniu prirašyta...

elteide

Citata iš: Skeletonas  birželio 29, 2017, 22:26:42Pvz: porų suderinamumas pagal zodiako ženklus, visokie planetų isidėsitimai ir t.t

Na taip kai kurios prognozes tikrai atitinka diena, bet kai ziuri ,kad nesamoniu prirašyta...
dienos bendri horoskopai , man atrodo, tikrai pritempti neverti dėmesio.

Skeletonas

Citata iš: elteide  birželio 29, 2017, 22:33:36dienos bendri horoskopai , man atrodo, tikrai pritempti neverti dėmesio.
Geriausiai atitinka tai anomalija.lt horoskopai, bet išvis mažai skaitau nebent iš idomumo ryte kartais ;)

.L.U.T.H.O.R.

Na zodiakai/astrologija kažkiek sugeba nusakyti tendencijas gyvenimo daugumai žmonių :)

Skeletonas

Citata iš: Legionas  birželio 29, 2017, 22:54:17Na zodiakai/astrologija kažkiek sugeba nusakyti tendencijas gyvenimo daugumai žmonių :)
Cia kaip religija yra žmoniu kurie tiki ir mano,kad tai tikra taip kaip su kurėju

paragraf 78

Netikiu horoskopais (dėl to, kad lubos mano kambaryje mane veikia labiau nei žvaigždės, dar pridedame visokius pigmaionų ir barnumo efektus, bei tai kad astrologų pateikiami zodiako ženklai neatitinka realios žvaigždynų padėties zodiako juostoje ir gaunasi baisia nepatikimas dalykas)

elteide

horoskopai yra , principai egzistuoja, bet reikia mokėt skaityt , turėt dievo dovaną , patepimą...

Skeletonas

Citata iš: elteide  birželio 30, 2017, 11:39:11horoskopai yra , principai egzistuoja, bet reikia mokėt skaityt , turėt dievo dovaną , patepimą...
Paaiškink

elteide

#13
birželio 30, 2017, 16:56:49 Redagavimas: birželio 30, 2017, 16:59:20 by elteide
geriausiai žmogus tai darys turintis talentą matematikai plus kitos savybės kaip kantrybė, valia tt

elteide

niekad neskaičiau anomalijos horoskopų , pačiūrėsiu ...kas juos sudaro?

Aukštyn