Pranašas iš ateities

Pradėjo Nymertas, liepos 23, 2014, 00:09:45

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

do

nesiparyk,išrišim,tik nepataikau prisijungti,kai būna ir jis prisijunges,iš kelių postų negalima spresti kas vyksta,
visada palikim galimybę pasirodyti žmogui visa,ką jis gali

Nymertas

Citata iš: Synkas  liepos 25, 2014, 11:41:44
jau nebejuokinga....

http://www.delfi.lt/news/daily/world/nurode-kas-rengia-teroro-ispuoli-norvegijoje.d?id=65385206

bet... daugiau pagooglinus, ima aisketi, kad apie ta teroro akta uzsimenama vakar ryte gal anksciau.. visi rase. o sis asmuo parase 11val vakaro apie tai. tad kaip ir minejau preitam poste, jokios ateities cia nedaro.. seka ivikius, ir jau mano kad taip bus :) kaip ir su ten tuo is ateities atkeliavusiu "jokiu svarbiu ivykiu 2014m nebus"

na aš apie teroro išpuoli jau seniau užsiminęs buvau bet nežinojau kurioj vietoj tai įvyks. Tik vakar pamačiaš Norvegija ir jos veliavas. Galvosit , kad viska perskaičiau bet dėja pats dabar tik šita nuorada pamačiau..vakar prisijungiau vėliau nes neturiu galymibes jungtis anksti todėl parašiau. Sakot tai spėjimas..na jos kada atspėjot apie 2lektuvu nukritimus ir  teroro akta per kelias dienas? Ora spėt viskas kitai. Jus dar galėsit menesio eigoje pamatyt ką sakiau apie Rusu ir Ukrainos politika.
Do. Na man per interneta ir kompiterio ekrano sunku kažką pasakyt ne dėl to , kad silpna energija bet dėl to kad neišlavinęs esu šito matymo. Nes man visas vaizdas iš 5min tarkim virsta 1minute ir sukas sumaišyti įvykiai galvoje. Ir tai sunku atrinkt viską. Aš ne atėjau jums įrodyt nieko aš atėjau , surast panašių žmonių ir paklaust patarimš bei kurie nori pasakyt jų ateiti galiu kiek pajegiu..neskaitau nei tu laikraščiu lietuvišku nei nieko o pats esu toli nuo Lietuvos..

do

hmmmmm,ką gi
tu atėjai surasti panašių į save,tu nori lavinti ir mokytis naudoti savo galias,tai ir lavink,do pabus tavo triušis,eik į googlę,rasi su manimi nuotraukų,varyk,koks įvykis bus do gyvenime šį mėnesį
kiekvienas talentas reikalauja darbo,darbo,darbo,nes kitaip paprasčiausiai žūsta
pirmyn ir mes tau padėsim,į pašaipūnus nekreipk domės,dalis vartotojų tave palaiko,
suklysi-neteisim,tu mokykis ,kas gi kitas tave palaikys jei ne anomalija ;D

massuer

Čia sakai kaip būna. Man reikia, pasakyt įdomu tada tau klausimą, apie Lietuvą pasakok ka tu gali pasakyt ateity. Dabar

omcikas

#34
liepos 25, 2014, 23:39:09 Redagavimas: liepos 25, 2014, 23:42:15 by omcikas
Citata iš: Synkas  liepos 25, 2014, 01:15:22
nezinau... :) man atrodo, arba cia sio tinklapio koks administratorius, savininkas ar pan. kuria tokias istorijas tam, kad pritrauktu lankytoju.. arba rimtai kazkoks zmogus, kuris iesko demesio.. :) pamenu buvo tas kuris is ateities atvykes...  sake kiek pamenu 2014m nieko neivyks.. mhm.. kokie konfliktai, per sia savaite kiek lektuvu su zmonemis nukrito (kuri viena numuso dar).. nepasakojo apie konflikta, nes tuo metu kaip rase, net nezinojo niekas, kad bus taip.. taigi, net negalejo apie tai ir papasakot/fantazuot t.t.

dabar vel, kai visur rusija rusija, tai mato dabar vien ja visur sis zmogus. beveik tas pats kaip su ten tuo is ateities.. (nebuvo mat jokiu svarbiu  ivykiu)


CitataKiek žinau laukia Norvegijoj teroro išpuolis , labiau panašu į bombą ar kažką panašaus... irgi  kažkur 1-2-3 sav begyje..



Šeip jei tolimoje ateityje ko paklaustum kas įvyko 2014m tai dauguma patrauktų pečiais tai kas įvyko Ukrainoj PASAULINIU mastu po 50 ir daugiau metų visiškai niekam nebus įdomu, na nebent patys ukrainiečiai tai atmins. Kiekvieną dieną žūsta kariniuose konfliktuose žmones, kone kas savaite kokiam pasaulio kampe teroristai susisprogdina, bet žiniasklaida net ne apie visus juos parašo, Gazos ruože pasišaudymas raketomis irgi nėra kažkas naujo netikėto, vien per pastarasias savaites Lietuvoj nukrito 2 lėktuvai.. Žodžiu žvelgiant globaliai per 2014 kolkas tikrai neįvyko nieko kas ateities kartoms įsirėžtų į atmintį. O tai kas nutiko Ukrainoj tai ir liečia daugiausiai tik pačia ukraina. Po kokiu 50metų kur nors anglijoje istorijos besimokantys vaikai apie tai geriausiu atveju ras parašyta kelių sakinių pasakojimą.

Sharikovas

Omcikai, cia Anomalijoj yra pilieciu kurie isitikine, kad Ukrainos konfliktas toks svarbus, jog Amerika pradetu trecia pasaulini kara :). Tiesiog daugelis zmoniu ziuredami zinias nesusigaudo kur yra melas ir propaganda ir nesugeba adekvaciai vertinti situacijos, o paskui tokie naujai iskepti "geopolitikai" garsiausiai reiskiasi viesojoj erdvej, taip apmulkindami dar saujele, ateiti matanciu mazvaikiu.

Benamis

Citata iš: omcikas  liepos 25, 2014, 23:39:09
Šeip jei tolimoje ateityje ko paklaustum kas įvyko 2014m tai dauguma patrauktų pečiais tai kas įvyko Ukrainoj PASAULINIU mastu po 50 ir daugiau metų visiškai niekam nebus įdomu, na nebent patys ukrainiečiai tai atmins. <...>


Uzpliusuociau, bet pasiekiau limita, tai tiesiog zodinis pliusas tau :) Norejau i ta posta panasu atsakyma rasyti, bet patingejau :) Puikus irodymas, kaip zmones "suzombinami". Jie galvoja, kad Ukrainos konfliktas, tai kazkas "globalaus" apie ka ir po 100 metu kalbes kitos kartos.

Ignas1992

Citata iš: omcikas  liepos 25, 2014, 23:39:09
Citata iš: Synkas  liepos 25, 2014, 01:15:22
nezinau... :) man atrodo, arba cia sio tinklapio koks administratorius, savininkas ar pan. kuria tokias istorijas tam, kad pritrauktu lankytoju.. arba rimtai kazkoks zmogus, kuris iesko demesio.. :) pamenu buvo tas kuris is ateities atvykes...  sake kiek pamenu 2014m nieko neivyks.. mhm.. kokie konfliktai, per sia savaite kiek lektuvu su zmonemis nukrito (kuri viena numuso dar).. nepasakojo apie konflikta, nes tuo metu kaip rase, net nezinojo niekas, kad bus taip.. taigi, net negalejo apie tai ir papasakot/fantazuot t.t.

dabar vel, kai visur rusija rusija, tai mato dabar vien ja visur sis zmogus. beveik tas pats kaip su ten tuo is ateities.. (nebuvo mat jokiu svarbiu  ivykiu)


CitataKiek žinau laukia Norvegijoj teroro išpuolis , labiau panašu į bombą ar kažką panašaus... irgi  kažkur 1-2-3 sav begyje..



Šeip jei tolimoje ateityje ko paklaustum kas įvyko 2014m tai dauguma patrauktų pečiais tai kas įvyko Ukrainoj PASAULINIU mastu po 50 ir daugiau metų visiškai niekam nebus įdomu, na nebent patys ukrainiečiai tai atmins. Kiekvieną dieną žūsta kariniuose konfliktuose žmones, kone kas savaite kokiam pasaulio kampe teroristai susisprogdina, bet žiniasklaida net ne apie visus juos parašo, Gazos ruože pasišaudymas raketomis irgi nėra kažkas naujo netikėto, vien per pastarasias savaites Lietuvoj nukrito 2 lėktuvai.. Žodžiu žvelgiant globaliai per 2014 kolkas tikrai neįvyko nieko kas ateities kartoms įsirėžtų į atmintį. O tai kas nutiko Ukrainoj tai ir liečia daugiausiai tik pačia ukraina. Po kokiu 50metų kur nors anglijoje istorijos besimokantys vaikai apie tai geriausiu atveju ras parašyta kelių sakinių pasakojimą.


Na aš šiaip norėčiau paprieštaraut. Vis dėl to nuo II Pasaulinio Karo kažkuri valstybė savavališkai perbraižė valstybių sienas. Abejoju ar reiktų taip supaprastint šitą konfliktą. Taip jie vyksta visur ir gal net rimtesni nei dabar Ukrainoj, bet vis dėl to jie vyksta Europoj. O Europos šalys laikomos labiausiai išsivysčiusiomis šalimis, todėl niekas negalėjo pagalvot, kad čia galėtų prasidėt kažkas panašaus kaip musulmonų kraštuose ar Afrikoj

Teroras

Ir kas ta perbraizyma pripazino? Vienintele Rusija? Tiesiog maitina mus ziniasklaida siais ivykiais, todel ir atrodo, kad cia kazkas tokio neitiketino. Stai tau Europos (kaip tu minejai ne musulmonu krastuose ir ne Afrikoje) sarasiukas: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_conflicts_in_Europe#20th_century - daug konfliktu prisimintum jeigu taves dabar paklaustu? Abejoju.

Synkas

#39
liepos 26, 2014, 18:52:56 Redagavimas: liepos 26, 2014, 19:00:43 by Synkas
Citata iš: Benamis  liepos 26, 2014, 01:27:34
Uzpliusuociau, bet pasiekiau limita, tai tiesiog zodinis pliusas tau :) Norejau i ta posta panasu atsakyma rasyti, bet patingejau :) Puikus irodymas, kaip zmones "suzombinami". Jie galvoja, kad Ukrainos konfliktas, tai kazkas "globalaus" apie ka ir po 100 metu kalbes kitos kartos.

jeigu jie nekalbes, tai kodel siandien apie saltaji kara sneka vis dar? juk per saltaji kara, vakarai irgi buvo kaip ir siandien konfrontacijoj su rusija... gal pasiskaitykit idemiau kaip raso spauda, tai didziausia kontfrontacija nuo saltojo karo pabaigos. galbut niekas ir nesnekes globaliai kas buvo tarp rusijos ir tos ukrainos, bet snekes kad buvo kazkokia konfrontacija. ir beto, velniai zino kas dar gali ivykti per ukrainos ir rusijos konflikta, kai duodami ginklai i kaire ir i desinia. pavyzdys yra tas atsitikimas su lektuvu. tad gana kvaila sakyti kolkas kad niekas nemines po 100m arba mines, nes dar jokiu ten paliaubu nera, ir dar daug kas gali ivykti ir t.t.


+as turejau omenyje ne TIK konflikta tarp rusijos ir ukrainos, bet ir tarp rusijos ir vakaru.

bet jei mane uzsipuolet del to "kuris atvyko is ateities", tai pasakiau teisybe. kaip negali buti vienas is svarbesniu ivykiu 2014m? o gal svarbus ivykis laikomas koks branduolinis karas ar pan 2014m.? :) +anas sake esas lietuvis, nuo nepasirasymo vilniuje ir kilo konfliktai ukrainoje. tad lietuva kazkuo cia svarbi, ir turetu bent lietuvos istorijos vadoveliuose apie tai rasyti ateityje manau.. tai jei jis lietuvis, tai kaip gali nezinoti bent kazko? kad ir ne lietuvis, bet jei lietuviskai snekejo, kazka apie lietuvos praeiti turejo zinot.

p.s su tuo ir baigiu offtopa. ;)

do

jau baiminuosi,kad beviltiškai laukiu prognozės benamiui ir savo personai,o jūs čia aiškinatės tarptautinius santykius
nejaugi tas žmogus suabejojo savo galia....

Vulkanas

Na gerai tada kas laukia Rusijos prezidento Putino, o ir be to ar man išpranašautum ateitį

Vytautas

#42
liepos 26, 2014, 21:21:57 Redagavimas: liepos 26, 2014, 21:27:22 by Vytautas
Citata iš: Vulkanas  liepos 26, 2014, 20:52:54
Na gerai tada kas laukia Rusijos prezidento Putino, o ir be to ar man išpranašautum ateitį

Putinas, atėjus laikui, numirs kaip ir visi  :) Spėjimas garantuotas ir tikslus. Beja pačiam nutiks taip pat.  :) Ne taip svarbu kaip gyvensi iki to momento.  :) Svarbu gerai maitintis ir mažiau sukti smegenis.  :)

Ignas1992

Citata iš: Teroras  liepos 26, 2014, 15:20:48
Ir kas ta perbraizyma pripazino? Vienintele Rusija? Tiesiog maitina mus ziniasklaida siais ivykiais, todel ir atrodo, kad cia kazkas tokio neitiketino. Stai tau Europos (kaip tu minejai ne musulmonu krastuose ir ne Afrikoje) sarasiukas: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_conflicts_in_Europe#20th_century - daug konfliktu prisimintum jeigu taves dabar paklaustu? Abejoju.

Gal Krymo aneksiją ir pripažino tik pati Rusija + jai prijaučiančios šalys. Bet nejaugi tiki, kad Ukrainai pavyks ją susigrąžint? Abejoju. O kalbant apie pačius konfliktus, tai po II Pasaulinio Karo tokio lygio konfliktų tikrai daug nebuvo.

normalus.kubilius

Man tai juokinga daros kai cia politologai diskutuoja ir mano zinantis kaip bus ir apskirtai galvojantis kad zino kas vyksta pasaulyje... (rofl)  Jus nieko nenutuokiat, tik sukuriat dar daugiau dezinformacijos prisiskaite 15min, delfio ar dar kokios smegenu skalbykles...  Labai gaila, bet tai tik irodo kad tos skalbykles puikiai veikia.  Tikriausiai patys suvokiat, kad yra zmones labai galingi kaip naftos magnatai ir t.t. kurie viska jau suplanave kaip bus, be ju zinios niekas nevyksta.  Istorija kartojasi, o zmonija baigia perzengti plonyte raudona linija. Nothing personal it's just business. Labai gaila isklaidyt jusu sapaliones, bet nuo karo mus galetu isgelbet tik stebuklas, kuris greiciausiai neivyks, nes zmones yra tik vienu lygmeniu protingesni uz bezdziones, kaip labaratorijos ziurkes.  O to suvokimas, butu priartejimas prie aukstesnio lygmens. peace

Aukštyn