ПРОЦВЕТАНИЕ: Как это сделать на Земле?

Pradėjo 481632, spalio 28, 2013, 01:06:21

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

481632

spalio 28, 2013, 01:06:21 Redagavimas: rugsėjo 14, 2014, 15:55:51 by Benamis
Filmo pavadinimas: ПРОЦВЕТАНИЕ: Как это сделать на Земле?
Trukmė: 2:11:58
Veiksmas Lietuvoje: Ne
Gairės: Rokfelleriu seima, pinigai, samokslo teorija, zmonijos kontrole, zmonija, valdžia,NSO
Trumpa recenzija: Pilnametražinis filmas apie žmonijos vystimasį, evoluciją ir jos naikinimą.
Tiesioginė nuoroda: http://www.youtube.com/watch?v=NfGCZiSlmoo&list=PL7BD26EAB232AA550&index=15


xsistemax

Надо менять принципы управления.
Valdymo sistema beviltiškai pasenusi nuo pirmykštės bendruomenės laikų.

481632

Kokia be butu ta sistema, jos nepakeisi. Kontrole buvo yra ir bus... Mazai, kas tai supranta ir tuo labiau mazai kam irodysi, palaikys tave kokiu beprociu ir viskas.

xsistemax

#3
spalio 29, 2013, 18:55:00 Redagavimas: spalio 29, 2013, 18:59:05 by xsistemax
Visi novatoriai kažkada buvo laikomi bepročiais,net ant laužo deginami ar kišami į kalėjimus.
Bet jeigu žinai,ką reikėtų daryti ir nedarai-ar nesi dar didesnis beprotis?
Čia labai tiktų grupės "Машина Времени" daina "Чудак".  ;)

a.t.sielis

Citata iš: xsistemax  spalio 29, 2013, 18:55:00
Čia labai tiktų grupės "Машина Времени" daina "Чудак".  ;)


O, kiek daug prisiminimų susiję su šia daina.

"Dar ne viskas nuspręsta iki galo,
Dar ne viskas išspręsta,
Dar ne visos užgeso dienos šviesos,
Dar negaila ugnies,
Ir Dievas saugo mane"

xsistemax

Paskutinės eilutės vertimas netikslus:"судьба хранит меня".  :)

a.t.sielis

Draugas, iš kurio pirmą kartą ir išgirdau šią dainą, ją dainuodavo su "Bog хранит меня" :)

Originale tas pats? Paklausom ;)


xsistemax

Nuoširdžiai atsiprašau,jei čia tikrai originalas.Tikriausiai aš girdėjau sovietinės cenzūros apdorotą versiją.  :)
Bet kokiu atveju daina super.  ;)

Marius

Atsieli,o ką apart mėsos nevalgymo ir utopinių pliurpalų forume,darai dėl pasaulio ir žmonijos gerovės?va ka konkrečiai esi padares,ar darai?atsakymas:geriau mąstyti ,nei nieko nedaryti. netinka,nes nuo to nėra jokio apčiuopemo rezultato,lygiai taipat kaip ir nedarant nieko..

a.t.sielis

#9
spalio 29, 2013, 20:18:52 Redagavimas: spalio 29, 2013, 20:20:39 by a.t.sielis
Mariau, mano darbai ir nuopelnai nedideli  :D

Vadovaujuosi tokia filosofija, kad "Jeigu palaistysi medžio šaknis, tai vandens gaus šakos, lapai ir žiedai, o jeigu liesi ant lapų ir šakų, medis vandens negaus pakankamai".

Tai labiau tiktų klausti, ką esu padaręs dėl Dievo. Jeigu patarnauji Dievui, patarnauji visai kūrinijai. Jeigu nepatarnauji Dievui - negalėsi padėti nei vienam, nes visi yra reikalingi Dievo, kaip žuvys vandens.

Dėl Dievo esu padaręs irgi nedaug :)

Ploviau indus šventykloje ir pan.
Meldžiausi, kiek sugebėjau.
Padėjau organizaciniuose dvasinio-religinio švietimo dalykuose, kaip pvz. knygų įsigijimas ir padarymas jas pasiekiamomis tiems, kas nori jų įsigyti; palaikiau morališkai.
Šiek tiek pinigų aukojau.
Prisidėjau vertimų ir redagavimų, bei tekstų publikavimo darbuose.

O šiaip, kalnų nuversti Kūrėjas ir nereikalauja. Mažas esu, mažas ir mano indėlis. Aš tarsi besitaisantis nusikaltėlis, niekuo geru pasigirti negaliu, ateis laikas, gal mano nuopelnų kraitis ir padidės, šiame ar kitame gyvenime. O dabar džiaugiuosi daugiau tuo, kad galiu pradėti prabusti iš materializmo/blogio. Kaip sakoma: "jei nori keisti pasaulį, keisk pirmiau save" arba "būk tuo pokyčiu, kurį nori pamatyti pasaulyje", padaryk iš savęs tą pokytį. sumažink dalele blogio šiame pasaulyje - nustok būti blogas :)

varpainis

O del kitu zmoniu, ne del dievo esi ka nors padares?

a.t.sielis

Citata iš: varpainis  spalio 29, 2013, 20:24:20
O del kitu zmoniu, ne del dievo esi ka nors padares?


Smulkius dalykus, nieko ypatingo. Va pvz. neseniai vaistų vienam žmogui nupirkau už 15 Lt, ant kelio daviau 20 Lt.

Patalkininkaudavau kai kam įvairiuose darbuose;
padėdavau mokslo darbus rašyti.

Marius

Žodžiu nesi padares nieko išsirtinio ir apčiuopiamo..tai ką išvardinai daro ir mėsaėdžiai ir aplomai nei su viena religija,ar dievu nesusija žmonės,bet jie nesijaučia taip pakyliai ir nušvitusiai kaip tu,jie tai darydami ,net nesusimąsto, jog daro kąžką įspudingo ar dievisško,jie tiesiog tai daro..o tu ,kaip suprantu, tai darydamas manaisi darąs kažkokius aukštesnius dalykus ir tai sureikšmini,o tai jau panašu į didybės manija ir saves sudievinima,sureikšminima..tam pačiam forume postringauji kaip šventasis,keli aukščiausios moralės klausymus,mokai visus kaip gyvent,bet pasirodo pats nesi padaręs nieko daugiau ,nei paprastas eilinis žmogelis,kuris tuo pačiu savęs taip nesureikšmina ir nelaiko baisiai dvasingu..

a.t.sielis

Na, manau, mano nusikaltimas šiame forume, tas, kad stengiuos kuo sklandžiau ir pilniau aptarti aktualius klausimus, tiek kiek leidžia protas, patirtis ir žinios. Aš dažnai kalbu su aplombu ir patosu, bet tas aplombas ir patosas yra ne tiek susietas su mano asmenybe ar mano didybės manija ar pretenzija į dvasingumą, kiek su tuo, kad mane tiesiog įkvepia tie dalykai, apie kuriuos kalbu. Esu eilinis žmogelis, niekuom ne geresnis už kitus, kuriam patinka žinoti, kad egzistuoja neeiliniai ir nepaprasti dalykai, neeilinės ir nepaprastos būties, visatos tiesos.

Marius

Tai kad menkas tas tavo įkvėpimas,jei tesugebi dėl jo padaryt nedaugiau,nei žmogus kurio nieks neykvėpinėja..aišku kalbėt lengviau ,nei daryt..tokie tie jūs utopistai.

Aukštyn