Ką iš Lietuvos , išsiųstumėte į kitą planetą ?

Pradėjo Linas Esu, liepos 02, 2017, 21:58:39

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

.L.U.T.H.O.R.

Kažin ar mūsų žemės ufologai kažkuo pasirodytų prieš kitą ateivių rasę :D

vytra

Citata iš: Legionas  liepos 03, 2017, 01:56:01Kažin ar mūsų žemės ufologai kažkuo pasirodytų prieš kitą ateivių rasę?
- ateiviai yra skirtingų klasių, todėl ir siųsti reikia atsižvelgiant į tai:

a) moksliniai tyrinėtojai, žmonės jiems įdomūs kaip biologui nauja skruzdžių veislė.
b) blogiečiai, ieškantys naujų resursų ir naujos žmogienos maistui.
c) mokytojai, mėginantys ko nors išmokinti beviltiškus kvailius.

:)

Linas Esu

Jau geria
Citata iš: Legionas  liepos 03, 2017, 01:56:01Kažin ar mūsų žemės ufologai kažkuo pasirodytų prieš kitą ateivių rasę :D
http://www.ranker.com/list/list-of-famous-ufologists/reference

Iš šio sąrašo balsuočiau už Stanton Friedan , jisai daug fantazuoja , teoretikas . Bet bent jau kai kurias ufologines istorijas nelaiko už gryną pinigą , ieško spragų , tikrina patikimumą . Vienas iš ne daugelio ufologų bendruomenėje suabejojo BoB Lazar istorija , personažu . Mantai bent šiek tiek rodo sveiką protą ne fanatizmą .

Esmė kad jie nieko nėra nuveikę taikant mokslinę metodiką . Beveik visi garsesni yra tariamų istorijų rašytojai , įdomūs konferencijų oratoriai .
Mano galva Ufologija - renka informaciją apie neatpažintus skraidanžius objektus , renka informaciją apie galimus žmonių , gyvūnijos pagrobimus . Siekia bendradarbiauti su vyriausybinėmis organizacijomis išslaptintinant , senus dokumentus , kurie susiję su neatpažintais skraidančiais objektais , kitais nepaaiškinamais paranormaliais įvykiais , susijusiais su tariamai egzistuojančiais ateiviais .

Jau geriau siųsti astriobologijos mokslus baigusį asmenį .


Linas Esu

Citata iš: vytra  liepos 03, 2017, 09:11:12- ateiviai yra skirtingų klasių, todėl ir siųsti reikia atsižvelgiant į tai:

a) moksliniai tyrinėtojai, žmonės jiems įdomūs kaip biologui nauja skruzdžių veislė.
b) blogiečiai, ieškantys naujų resursų ir naujos žmogienos maistui.
c) mokytojai, mėginantys ko nors išmokinti beviltiškus kvailius.

:)

Vytra , ką siųstumėte į : a , b , c ;
Klasių planetas ?

elteide

#19
liepos 03, 2017, 11:28:43 Redagavimas: liepos 03, 2017, 11:30:48 by elteide
Citata iš: Linas Esu  liepos 03, 2017, 00:37:07Ramūnas Karbauskis ?
na jo ...
bet jei is nezinomu , tai tave :)
o jei visai rimtai, taigal kuri nors zmogu sumanu entuziasta is Moletu absorvatorijos

Linas Esu

Citata iš: elteide  liepos 03, 2017, 11:28:43na jo ...
bet jei is nezinomu , tai tave :)
o jei visai rimtai, taigal kuri nors zmogu sumanu entuziasta is Moletu absorvatorijos
Astronomas , įdomus pasirinkimas

vytra

Citata iš: Linas Esu  liepos 03, 2017, 11:23:25Vytra , ką siųstumėte į  a , b , c  Klasių planetas?
- dabar aš iš naujo atrandu "žvaigžgžių vartai" serialą, kas nematė: rekomenduoju!

p.s.
.. ten gan moksliška, daugelio senovės mitų ir legendų, mokslinė-fantastinė interpretacija.


:)

Skeletonas

Citata iš: vytra  liepos 03, 2017, 12:22:17- dabar aš iš naujo atrandu "žvaigžgžių vartai" serialą, kas nematė: rekomenduoju!

p.s.
.. ten gan moksliška, daugelio senovės mitų ir legendų, mokslinė-fantastinė interpretacija.


:)

Nukrypai nuo temos

vytra

#23
liepos 03, 2017, 15:55:24 Redagavimas: liepos 03, 2017, 15:56:57 by vytra
Citata iš: Skeletonas  liepos 03, 2017, 13:58:30Nukrypai nuo temos..
- na ne, tiesiog tame seriale siunčiamos "delegacijos" į įvairaus lygio civilizacijas, parodoma kontaktų problemos.

p.s.
.. atsakymo "pavardėmis" aš nepateiksiu. (aptarinėti viešai konkrečius ne viešus asmenis draudžia įstatymas)


:)

Aukštyn