[Pasiūlymas/Papeikimas]Reputacijos taškai.

Pradėjo la.benas, gruodžio 31, 2012, 11:06:50

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

bs2000

kas daugiausiai minusu turi?! ogi as!  daugiau nei puse darbo atliko marius ;)

Marius

#16
birželio 18, 2013, 20:41:04 Redagavimas: birželio 18, 2013, 20:43:19 by Marius
Citata iš: 2Pacas  birželio 18, 2013, 14:22:33
Katik paskaiciavau idomumo delei..Mielas Marius man yra sudejas 28-....  keep working bro.


Bro.jou jou jou....cmon. o kaip tavo man duoti berods 41 minusas? A? bro?whats up? working with left hand? tad geriau necypk tupakai.

taip aš tuos minusus dedu nes jei man kažkokia žinutė nepatinka,ar manau ,kad nusisnekėta,tam tie minusai ir skirti, už belenką minusų nedelioju.Kai gaunu minusu taipogi man tai nei šilta nei šalta.Aš tiesiog atkreipiau dėmesį į mano manimu pačiam minusų pliusų dėjimo mechanizme esamus netikslumus,kuriais gali naudotis ''bedančiai'' heiteriai,kuriem pritrūksta žodžių..Jei forumo administracija mano jog tokia sistema teisinga,tada ir aš nebeturiu priekaištų ir primu tai taip kaip yra..

Citata iš: bs2000  birželio 18, 2013, 19:44:46
kas daugiausiai minusu turi?! ogi as!  daugiau nei puse darbo atliko marius ;)


Tik kažkodėl neitin sekasi jų panaikint savo postais ir įžvalga,čia matyt irgi aš kaltas,kad nieko doro nepasakai...
Citata iš: lietuvis002  birželio 18, 2013, 15:41:13
Mariau, čia dėl to, kad pora minusų uždėjau? jų nebučiau uždėjęs, jei nebūtum užgauliavęs jos ;)  o šiaip pasižiūrėk ir pats ant kokių postų dėlioji minusus
Ką aš užgauliojau?o jei kažką užgavau,tai tegu tas žmogus ir reiškia man pretenzijas ar nusiskundimus...ok nepatiko ką parašiau,uždėjai ta minusa ir ok,taip ir turi būt,bet velniam tapatį postą du kart minusuot?čia jau ne nuomonės išreiškimas,o dvasinis anonizmas..bet gal tu beto negali,tai tebunie.

O visiem besiskundžiantiems mano minusų gausumu,prašyčiau adminų pateikt statistiką(jei imanoma)
kiek esu uždėjes pliusų ir kiek minusų ir tada pasimatys,kas yra kas.

Strategas

Teisinasi tik kalti. Tu tai, Mariau, puikiai žinai. Sėkmės kovojant su minusiukais  ;)

lietuvis002

yo Mariuk, wassup? aš tada per telefoną buvau prisijungęs ir negalėjau pažiūrėt ar ant jos buvau minusą palikęs, man ta žinutė nepatiko ir viskas. Čia mano klaidelė buvo ir nereikia verkt dėl to minusiuko, o pats, kai kali niekur nežiūri :D

Marius

Citata iš: Strategas  birželio 18, 2013, 21:47:36
Teisinasi tik kalti. Tu tai, Mariau, puikiai žinai. Sėkmės kovojant su minusiukais  ;)


Kuo aš kaltas?:-D žodžiu...
Citata iš: lietuvis002  birželio 18, 2013, 21:52:15
yo Mariuk, wassup? aš tada per telefoną buvau prisijungęs ir negalėjau pažiūrėt ar ant jos buvau minusą palikęs, man ta žinutė nepatiko ir viskas. Čia mano klaidelė buvo ir nereikia verkt dėl to minusiuko, o pats, kai kali niekur nežiūri :D


Tai jei žioplys esi ir nieks nekaltas..Ir ko aš nežiūriu?šneki ,kad tik šnekėt....

Atkreipiau dėmesį y mano manimu sistemos klaidą,bet jei visiem taip yra gerai ir tokia tvarka forume tebunie.
Juokingiausia,kad pora forumo ''nuskriaustūjų'' pradėjo verkti,koks marius bloooogas...

TinSoldier

Nu sorry, bet ryškiai matosi, kur žmonės deda minusiukus tik dėl to, kad neturi ką protingo pasakyti. Ir kur deda minusiukus, nes jau nebėra ką pasakyti dėl kitų nusipezėjimų.

Marius turi ką protingo pasakyti. Kiti - darykit išvadas (:

ponaitis

Verkia verkia,bet kai patiems kas nepatinka,iš karto tai pat minusus deda.

Teroras

Kas peza forume istisai nesamones, tas minusus ir gauna, prie ko cia tas Marius? Nepatinka zmogui jusu blevyzgos ir deda kur jo manymu reikia minusus.

Dar nepastebejau nei vieno zmogaus forume kuris turetu minusine reputacija "siaip sau". Jeigu reputacija minusine tai dazniausiai tik del to, kad zmogus juodai nusisneka ir tiek, o ne todel, kad kazkas nori ji specialiai numinusuoti.

lietuvis002

Stebuklingai jam reputacija užaugo :D

Aukštyn